<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V5-5


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-3-1 Plass : 4-3-1

1 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 2140 1 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Kvasnes Momarken Travbane 0 24/3 - 02 / 5 2140 32,9ag 411
e. Maurstad Mi v. Spang Best K. Kvasnes Biri Travbane 0 04/3 - 04 / 12 2100 34,3 168
Kristin Wattum Haugen /Slitu K. Kvasnes Momarken Travbane 1 09/2 - 04 / 4 2140 33,6 448
K. Kvasnes Kristin Wattum Haugen (A) K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 06/1 - 03 / 6 2140 34,0 65
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Momarken Travbane 9 02/6 - 09 / 8 2160 34,2 480
2 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 2 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 08/3 - 20 / 3 2120 38,9 g P
e. Løve Jerka v. Auvin (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane - 07/7 - 04 / 1 2140 dg 287
Thomas Simonsen-Kjetil Hove G. Austevoll Bjerke Travbane - 24/6 - 09 / 9 2160 dg 251
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 12/6 - 08 / 14 2120 31,9 1004
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Holm Bjerke Travbane 7 04/6 - 02 / 9 2100 31,8a 301
3 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Viktor 3 Plass 61 200
6 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 6 23/3 - 05 / 13 2160 30,7 122
e. Nordli Vinni v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 5 13/3 - 08 / 10 2160 31,8 g 206
Johnny Linn-Trond Linn E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 03/3 - 04 / 1 2100 35,7 108
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 12/1 - 05 / 5 2100 dg a 43
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 8 26/12 - 02 / 11 2160 33,4 g 78
4 2016: -7 -1 -1 -2 -1 -32 500 2015: -4 -0 -0 -1 -2 -9 000
Særpeprinsen 4 Plass 51 500
6 år BRUN H v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 12 2160 31,1 182
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 14 2160 32,2 373
Bjørg Merry Johansen /Grålum G. Austevoll Momarken Travbane 3 09/2 - 04 / 8 2160 33,4 59
G. Austevoll Åge Johansen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 12/1 - 05 / 4 2100 35,6ag 30
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 2 02/1 - 01 / 2 2100 34,6 38
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 5 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 23/3 - 05 / 10 2160 dg 865
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 10/3 - 03 / 9 2120 36,5 995
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Momarken Travbane 8 16/2 - 03 / 7 2160 36,0 g 565
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 5 29/1 - 03 / 7 2120 38,0 g 160
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 26/1 - 05 / 5 2100 35,2 g 808
6 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -20 -0 -2 -2 -4 -32 440
Stolt Elina 6 Plass 70 386
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Årjäng 0 30/3 - 02 / 1 2140 35,2 263
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Drammen Travbane 0 27/2 - 02 / 9 2120 36,8 125
Marte Solsvik Hansen /Fjell Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 04 / 10 2120 34,6 82
O. Sagholen O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 22/1 - 03 / 1 2100 33,0 41
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Färjestad 3 29/12 - 05 / 3 2160 31,5 223
7 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 7 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven K. Brenden Biri Travbane 0 04/3 - 04 / 6 2100 36,4 g 867
e. Arjavesla v. Haakesjur K. Brenden Färjestad 0 22/2 - 01 / 8 2180 br g 264
Leif Brenden /Skotterud K. Brenden Momarken Travbane 0 09/2 - 04 / 9 2160 35,7 g 263
K. Brenden Leif Brenden K. Brenden Gävle 6 29/1 - 08 / 9 1640 40,8 99
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 0 15/1 - 06 / 11 2120 34,7 g 946
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 8 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) H. Eggen Drammen Travbane - 22/3 - 02 / 9 2120 dg 88
e. Vårlill v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 9 27/2 - 02 / 14 2120 35,4 g 34
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Biri Travbane 5 02/1 - 01 / 5 2120 34,6 g 39
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 2 26/12 - 02 / 10 2160 32,5 397
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Momarken Travbane 0 17/11 - 03 / 12 2160 br g 113
9 2016: -10 -0 -0 -1 -3 -13 500 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -19 500
Kjølstad Jerva 9 Plass 45 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 4 01/4 - 03 / 11 1620 32,5 290
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel B. Steinseth Biri Travbane 0 18/3 - 04 / 3 2100 34,6 g 173
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes B. Steinseth Leangen Travbane 5 07/3 - 08 / 7 2160 34,6 g 121
B. Steinseth T. Borg Biri Travbane 0 15/1 - 06 / 5 2120 38,4 298
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 3 17/12 - 04 / 1 2100 32,9a 68