<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:25 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
3-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -1 -0 -0 -0 -18 000 2018: -23 -5 -2 -3 -6 -242 000
Eikfaksen 2140 1 Plass 724 932
6 år SVART V v.Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 04/10 - 24 / 3 2160 48,3 B
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 06/9 - 20 / 2 1640 47,5 B
Stall Eikfaksen
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
2 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 2 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Wassberg Forus Travbane 30/6 - 22 / 6 2060 53,3 B
e. Linspika v. Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 19/6 - 20 / 7 1620 51,7 B
Stall Olympic AB /Nordre Toten
J. Eriksen Øystein Tjomsland (T)
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 3 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin T. Haugen Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 4 1660 45,2 B
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor T. Haugen Klosterskogen Travbane 04/6 - 20 / 3 1700 48,0 B
Margrethe Nilsen-Tor Eng
E. Høitomt Margrethe Nilsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2018: -23 -1 -0 -1 -8 -44 000 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -24 000
Hålands Prinsen 4 Plass 96 850
15 år BRUN V v.Rolex K.* M. Berås Sørlandets Travpark - 30/11 - 02 / 4 2160 dg 783
e. Støtmai v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark - 12/10 - 05 / 1 2140 dg 629
Vilde Abusdal /Tveit M. Berås Sørlandets Travpark P 14/9 - 24 / 2 2160 37,8 P
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark P 01/6 - 20 / 2 2140 37,6 P
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 06/12 - 02 / 7 2160 br rg 245
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 5 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Jarlsberg Travbane 11/6 - 20 / 6 2120 47,8 B
e. Stjerne Svarta v. Pilmin T. Fløysand Jarlsberg Travbane 31/5 - 20 / 10 2120 50,5 B
Kjell Sagedal-Jan Sagedal
K. Wågenes Jenny Thygesen (T)
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000
Lukas 6 Plass 458 865
10 år BRUN V v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 0 09/9 - 08 / 5 2640 br ag 50
e. Haugertilla v. Kos Knekten G. Austevoll Momarken Travbane 3 01/7 - 08 / 2 2140 28,5a 26
Astrid Nornes /Voss L. Kolle Momarken Travbane 1 17/6 - 02 / 11 2140 28,6a 68
L. Kolle Grethe Cecilie Skaar L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 29/5 - 02 / 11 2100 28,6a 57
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm K. Handeland Forus Travbane 0 29/4 - 07 / 14 1620 br g 259
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Osen Gutten 7 Plass 192 500
8 år SVART V v.Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 04/3 - 01 / 12 1700 31,0ag 22
e. Venn Vara v. Bork Rigel L. Kolle Sørlandets Travpark 2 02/3 - 06 / 3 1609 28,3a 20
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik E. Høitomt Sørlandets Travpark - 22/2 - 10 / 6 2160 g0 54
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 25/1 - 05 / 1 2140 28,7 105
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Bergen Travpark 0 11/1 - 07 / 4 1600 31,9 g 27
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Fakse Stjerna 8 Plass 9 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 28/2 - 07 / 3 2140 40,9 g 140
e. Helene v. Lauvås Pipo Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 14/2 - 07 / 1 2140 dg 287
Anne-Marte Ø. Olsen /Tistedal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 2 2140 39,8 g P
P. Johannessen Linea Sjøberg V. Tjomsland Forus Travbane 0 29/12 - 01 / 4 2040 dist g 636
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr A. Berås Sørlandets Travpark - 06/12 - 07 / 1 2140 dg 667