<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:45 V65-2
Granum Bakeri/Kontorleverandørens løp

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 21.001 kr.
3-15-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -1 -0 -1 -8 -68 120 2017: -20 -0 -2 -0 -8 -42 160
Troll Ess 1 Plass 168 174
8 år SVART V v.Spikeld P. Sørmo Leangen Travbane 3 21/3 - 07 / 4 2160 36,3 588
e. Trollrun v. Troll Jahn P. Sørmo Leangen Travbane 0 14/3 - 09 / 15 1660 36,4 g 610
Lars Garberg Kvåle /Fannrem P. Sørmo Leangen Travbane 4 29/2 - 01 / 8 2160 37,4 256
Per Einar Sørmo (A) Lars Garberg Kvåle P. Sørmo Leangen Travbane 4 22/2 - 08 / 9 2160 36,7 191
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek P. Sørmo Leangen Travbane 6 18/1 - 08 / 10 2160 38,2 g 331
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -2 -3 -22 500
Aasmann 2 Plass 40 500
6 år BRUN V v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/10 - 05 / 6 2140 33,0 g 50
e. Vasilissa v. Spang Best K. Johansen Drammen Travbane 2 05/10 - 09 / 4 2100 32,9 g 37
Ronny Bakke-Kaj Christiansen K. Johansen Drammen Travbane 4 08/9 - 02 / 2 2100 31,9 216
Eirik Høitomt (T) Ronny Bakke E. Høitomt Biri Travbane 4 28/8 - 09 / 2 2100 33,1 g 54
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Drammen Travbane 3 18/8 - 02 / 4 2100 33,3 60
3 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -2 -3 -14 500
Lannem Frøya 3 Plass 18 500
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 14 2120 36,3 1272
e. Lannem Mai v. Friggbest A. Stensen Biri Travbane 0 04/3 - 05 / 11 2120 38,8 321
Lage Lagesen /Hamar G. Austevoll Biri Travbane 3 27/3 - 09 / 2 2100 35,1 74
Øyvind Ruttenborg (T) Lage Lagesen O. Østre Drammen Travbane 4 02/3 - 03 / 1 2100 34,9 126
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 6 20/2 - 04 / 4 1600 34,4 g 98
4 2016: -14 -1 -0 -3 -6 -43 972 2015: -5 -0 -0 -2 -2 -10 000
Kari Kanutten 4 Plass 53 972
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 01/2 - 04 / 10 2120 39,5 g 328
e. Fevold Kari v. Bork Rigel B. Steinseth Bjerke Travbane 3 20/1 - 01 / 2 2140 36,8 73
Ketil Hansen /Maura Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 15/1 - 08 / 13 2120 33,9 377
Geir Vegard Gundersen (T) Bjørn Steinseth (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 18/12 - 08 / 1 2100 35,8 264
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 13/12 - 08 / 13 2140 dist g 301
5 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -18 000
Stålands Friggen 5 Plass 38 500
8 år BRUN V v.Ulfrigg K. Malmin Biri Travbane 7 18/3 - 03 / 7 2120 35,0 683
e. Turbo Kristin v. Pajaprins K. Øyhaugen Biri Travbane 0 29/1 - 03 / 5 2120 42,1 462
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane 8 06/11 - 09 / 1 2100 36,2 g 1536
Kristian Malmin (T) Kjell Øyhaugen (A) K. Øyhaugen Biri Travbane 5 09/10 - 09 / 7 2120 35,7 g 374
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Biri Travbane - 21/6 - 10 / 12 2120 dg 917
6 2018: -10 -1 -2 -1 -4 -60 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 6 Plass 142 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 7 08/3 - 02 / 3 2100 35,0a 1076
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 09 / 7 2120 br r 914
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Drammen Travbane 0 28/7 - 02 / 3 2100 br 451
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Drammen Travbane 3 14/7 - 07 / 2 2100 34,3 238
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Drammen Travbane 8 12/5 - 06 / 7 2100 38,0 595
7 2016: -8 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -1 -0 -2 -1 -20 500
Nimba 7 Plass 20 500
5 år BRUN HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 15 2120 br g 432
e. Øyjerka v. Atom Vinter K. Mathisen Drammen Travbane 0 27/2 - 02 / 5 2100 37,9 g 119
Christopher Rakstad /Lena K. Mathisen Bjerke Travbane - 17/2 - 09 / 11 2160 dg 137
Kim Mathisen (T) G. Gundersen Biri Travbane 0 06/2 - 02 / 2 2100 35,9 g 95
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Momarken Travbane 0 30/11 - 07 / 11 2140 dist g 88
8 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 947 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Soltuns Kosmos* 8 Plass 59 990
9 år SVART V v.Troll Kos O. Østre Bjerke Travbane 0 17/2 - 09 / 13 2160 34,6 52
e. Klett Donna v. Lille Eyolf O. Østre Momarken Travbane - 09/2 - 04 / 5 2140 dg 55
Sverige G. Bachmann Sørlandets Travpark 0 08/11 - 05 / 5 2140 br g 833
Ole Johan Østre (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 25/4 - 09 / 3 2160 31,9 132
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 21/4 - 08 / 1 2040 34,3 g 71
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -3 -1 -1 -1 -54 000
Torpa Nora 9 Plass 55 200
6 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen G. Stenberg Biri Travbane 2 18/3 - 03 / 3 2100 34,7 96
e. Prinsessa v. Røder G. Stenberg Biri Travbane 1 11/3 - 08 / 7 2100 35,5 51
Team Noravinn G. Stenberg Biri Travbane - 26/2 - 01 / 7 2100 g6 g 424
Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Bjerke Travbane P 17/2 - 20 / 4 2160 36,9 P
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek E. Linn Biri Travbane 6 25/9 - 01 / 4 2100 34,8 g 248
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 1 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 7 2120 37,1 g P
e. Huldre Drosi v. Korbest T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 02 / 1 2100 br ag 230
Halvor Smeland /Flatdal G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 10 2120 br 1290
Jan Rune Gaustad (T) Halvor Smeland J. Gaustad Bjerke Travbane 0 22/4 - 02 / 8 2160 33,7 486
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 08 / 2 1700 br a 92
11 2016: -10 -0 -0 -1 -3 -13 500 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -19 500
Kjølstad Jerva 2 Plass 45 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 0 18/3 - 04 / 3 2100 34,6 g 173
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel B. Steinseth Leangen Travbane 5 07/3 - 08 / 7 2160 34,6 g 121
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes T. Borg Biri Travbane 0 15/1 - 06 / 5 2120 38,4 298
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 17/12 - 04 / 1 2100 32,9a 68
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 13/12 - 03 / 3 2100 34,5ag 657
12 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -1 -2 -10 258
Aas Milla 3 Plass 48 114
8 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 03 / 7 2100 38,4a 43
e. Aas Besta v. Spang Best T. Horpestad Årjäng 1 11/10 - 01 / 10 2140 31,3 49
Asbjørn Rød /Siljan T. Horpestad Årjäng 6 18/9 - 08 / 8 2160 33,6 52
Kai Johansen (T) Asbjørn Rød T. Horpestad Årjäng 1 23/8 - 01 / 2 2140 32,4 98
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. V. Hop Klosterskogen Travbane 8 06/7 - 01 / 8 2100 37,3 365
13 2018: -15 -2 -1 -1 -8 -96 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 4 Plass 353 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 3 18/3 - 03 / 11 2120 34,0 24
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane - 04/3 - 05 / 15 2120 dg 34
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane - 25/2 - 05 / 6 2100 dg a 18
Trond Lindbak (T) T. Lindbak Biri Travbane 2 12/2 - 01 / 5 2100 33,0 157
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Jarlsberg Travbane 1 05/2 - 07 / 2 2100 35,0 61
14 2018: -14 -5 -2 -3 -1 -142 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 5 Plass 407 700
6 år SVART V v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane 1 18/3 - 03 / 5 2100 34,5 60
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane 5 26/2 - 09 / 14 2120 32,7 594
Sølvi Eng /Follebu O. Østre Biri Travbane 0 29/1 - 03 / 9 2120 39,6 48
Andre H. Stensen (T) Susann Larsen O. Østre Biri Travbane 2 15/1 - 08 / 3 2100 34,0 115
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane - 04/12 - 08 / 4 2100 g2 g 73
15 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -4 -1 -0 -5 -92 935
Miramart 6 Plass 183 879
7 år BRUN V v.Horgen Tore Å. Rønningen Bergen Travpark 0 24/3 - 03 / 5 1620 33,0 654
e. Mirastjerna v. Elding S. Wassberg Bergen Travpark 6 05/3 - 01 / 6 2120 34,4 213
Amy Linnea S. Rasmus-Kristian Solbakken L. Hauge Bergen Travpark - 09/2 - 02 / 6 2140 dg 329
Vidar Hop (T) Ove Wassberg (T) H. Håvardstun Bergen Travpark 7 28/1 - 07 / 8 2120 33,7 378
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Buer Bergen Travpark 0 21/1 - 04 / 2 2100 35,0 333