Neste løp >>>
Start ca kl. 18:05 Norutleie Eiendom/Nordic Crane's løp
DNT-REKRUTTEN.
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 8.000-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -1 -3 -1 -1 -112 875 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika* 1 Plass 283 355
6 år MØRKBR HP v.Spikeld K. Kvasnes Momarken Travbane - 24/3 - 08 / 2 2140 dg 81
e. Hjelset Fia v. Friggbest K. Kvasnes Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 5 2140 37,6 g P
Sverige J. Brenne Momarken Travbane 23/9 - 22 / 5 2160 54,5 B
Kristine Kvasnes (S) Jens Kristian Brenne (T) O. Kjenner Momarken Travbane 09/9 - 24 / 9 1660 55,0 B
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
2 2018: -13 -1 -0 -2 -5 -38 373 2017: -10 -2 -2 -1 -5 -68 242
Opseth Sarvvis 2 Plass 119 659
6 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Biri Travbane 0 04/9 - 09 / 2 2100 dist g 140
e. Smedsrud Vinni v. Gam Vinter H. Holm Biri Travbane 2 14/8 - 09 / 8 2120 36,3 g 137
Stine Øien Solbakken /Brumunddal B. Steinseth Biri Travbane P 27/3 - 22 / 8 2120 43,6 g P
Andre H. Stensen (T) Elen Marie Thorsø B. Steinseth Biri Travbane 30/5 - 22 / 1 2100 51,8 g B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Steinseth Biri Travbane 23/5 - 22 / 3 2100 54,7 B
3 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -12 -3 -4 -0 -4 -87 000
Faste Jerva 3 Plass 99 000
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Wollebæk Biri Travbane P 11/3 - 20 / 2 2120 40,0 P
e. Faste Eldina v. Elding
Kristine Kihle /Stange
Tor Wollebæk (T) Geir Kihle (T)
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl
4 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -1 -1 -6 -26 000
Fjellspika 4 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Voje Faks E. Holm Biri Travbane 8 26/2 - 09 / 3 2100 34,4 237
e. Spikstøva* v. Spikeld E. Holm Biri Travbane P 22/5 - 20 / 4 2120 40,5 g P
Erland Holm-Rune Holm E. Holm Bjerke Travbane 30/7 - 20 / 12 1680 50,9 g B
Erland Holm (T) E. Holm Bjerke Travbane 23/7 - 21 / 7 1660 51,3 B
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
5 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 000 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Arjo Jerva 5 Plass 17 000
5 år SVART HP v.Åsajerven H. Holm Biri Travbane 6 11/3 - 08 / 4 2100 38,3 g 137
e. Arjomine v. Schuvar H. Holm Biri Travbane 0 26/2 - 01 / 1 2100 br g 197
Øivind Mikkelsen /Lunde H. Holm Drammen Travbane 6 16/2 - 02 / 1 2100 35,2a 278
Hans Chr. Holm (T) Merete Viksås H. Holm Drammen Travbane 0 01/2 - 08 / 3 2100 40,0 g 190
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Biri Travbane - 14/8 - 09 / 1 2100 dg r 222
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -1 -0 -0 -20 000
Rappfrøya 6 Plass 33 200
9 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Biri Travbane 0 25/10 - 09 / 2 2100 dist rg 446
e. Mor Lille v. Spang Best J. Kvikstad Biri Travbane - 04/9 - 09 / 3 2100 dg 148
Marianne Vikheim-Egil Lærum Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 10/4 - 09 / 5 2100 36,0 205
Dag-Sveinung Dalen (S) Marianne Vikheim Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 27/3 - 22 / 1 2100 37,7 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Rusken Junior 7 Plass 30 311
7 år MØRKBR V v.Voje Faks O. Østre Romme - 04/3 - 02 / 4 2640 dg 64
e. Rigel Edda v. Alm Rigel O. Østre Biri Travbane - 26/2 - 01 / 6 2100 dg 86
Henrik Sørhaug /Karmsund O. Østre Momarken Travbane 5 16/2 - 03 / 2 2140 33,7 132
Ole Johan Østre (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 7 06/7 - 01 / 10 2100 36,2 g 334
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Undem Klosterskogen Travbane - 29/6 - 01 / 1 2100 dg 711
8 2018: -13 -3 -1 -2 -5 -74 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Riga Viktoria 8 Plass 92 000
7 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 18/3 - 21 / 1 2100 37,5 P
e. Engsnuppa v. Eng Svarten E. Kristiansen Leangen Travbane 13/5 - 20 / 4 1660 58,0 g B
Ellen C. Koller-Odd Kjell Rasmussen E. Kristiansen Leangen Travbane 06/5 - 20 / 3 1640 55,3 g B
Øyvind Ruttenborg (T) Ellen C. Koller
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -0 -0 -1 -16 000
Baugen Stjerna 9 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Bravo Turbo B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 20/3 - 08 / 8 2100 37,0 190
e. Baugen Erla v. Lome Elden T. Bronken Biri Travbane P 11/3 - 20 / 8 2120 43,3 g P
Irene Løkken /Alvdal K. Nordtømme Leangen Travbane 13/10 - 20 / 6 1660 52,9 B
Bjørn Steinseth (T) K. Nordtømme Leangen Travbane 15/9 - 20 / 5 1660 01,6 g B
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
10 2016: -9 -0 -1 -0 -3 -11 155 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Trolla 10 Plass 11 155
5 år BRUN HP v.Moe Odin T. Bronken Biri Travbane P 18/3 - 21 / 4 2100 42,0 P
e. Boklitrolla v. Troll Jahn T. Bronken Biri Travbane - 11/3 - 08 / 2 2100 dg 291
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes O. Østre Biri Travbane 0 16/10 - 01 / 7 2100 dist g 271
Tone Bronken (A) Bjørn Steinseth (T) O. Østre Biri Travbane 0 25/9 - 10 / 2 2100 dist g 56
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek O. Østre Biri Travbane P 04/9 - 20 / 7 2120 36,8 P