Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 E.C. Koren Lunds Minneløp
E.C. KOREN LUNDS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 20.001 kr.
For alle 3-årige.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-2 Plass : 3-5-2

1 2016: -5 -0 -0 -0 -5 -23 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Opus 2100 1 Plass 23 000
3 år SVART V v.H.G. Balder K. Brenden Biri Travbane 4 11/3 - 07 / 6 2120 43,5 243
e. Skala v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 6 2160 45,0 P
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Momarken Travbane 23/6 - 22 / 10 2160 52,4 B
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane 02/6 - 22 / 7 2160 53,0 B
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -4 -5 -2 -5 -336 735
Vill Solen 2 Plass 933 235
6 år BRUN H v.Tekno Odin K. Djøseland Forus Travbane P 15/3 - 20 / 2 2060 33,4 P
e. Ull Vilde v. Alm Viktor K. Djøseland Forus Travbane 28/7 - 20 / 1 2040 48,0 B
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Forus Travbane 21/7 - 22 / 5 1620 51,0 g B
K. Djøseland
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl.
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 3 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 7 2160 34,2 P
e. Ulmaren v. Spikeld S. Birkeland Sørlandets Travpark 26/7 - 24 / 3 2160 47,5 B
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 12/7 - 22 / 2 1640 43,8 N
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 16/6 - 22 / 5 2140 47,9 B
mørkblå m/sølv reklame
4 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -52 605 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Smedheim Aron 4 Plass 52 605
3 år RØD H v.Amor Even A. Nilsen Östersund - 08/3 - 01 / 4 1660 dg 50
e. Lila v. Bokli Balder A. Nilsen Leangen Travbane P 29/2 - 20 / 6 2160 41,8 P
Ola Sylte Heggset /Surnadal B. Grande Leangen Travbane 20/7 - 20 / 7 1660 55,8 B
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 28/6 - 20 / 8 1660 54,5 B
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer
5 2019: -8 -2 -2 -1 -0 -76 000 2018: -26 -5 -2 -2 -8 -179 000
Bokli Teddy 5 Plass 838 738
6 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Drammen Travbane P 01/3 - 20 / 2 2100 34,5 P
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Leangen Travbane 28/6 - 21 / 5 1660 49,8 B
Ola Stormyr /Aure I. Asphaug Leangen Travbane 15/6 - 20 / 7 1660 46,7 B
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
6 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -28 000 2018: -16 -2 -0 -1 -4 -63 500
Komnes Molla 6 Plass 194 500
6 år RØD HP v.Wik Stjernen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 10/3 - 20 / 4 2120 39,7 P
e. Komnes Sol v. Moe Odin A. Heisholt Klosterskogen Travbane 06/7 - 21 / 8 1720 48,9 B
Stall Eldo A. Heisholt Klosterskogen Travbane 29/6 - 20 / 3 1720 51,0 B
K. Dalsbotten Johan Hogstad
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alve Frøkna 2120 1 Plass 242 000
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Sørlandets Travpark 3 28/2 - 07 / 11 2160 34,4 32
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 01 / 3 2100 36,6 32
Harald A. Leknes-Arvid Alver T. Fløysand Bjerke Travbane P 11/11 - 22 / 5 2160 39,7 P
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 29/5 - 23 / 7 2120 49,1 B
svart m/oransje stj.som t,oransje søm A. Akselsen Jarlsberg Travbane 08/5 - 20 / 5 2120 48,3 B