<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
Sigvart Larsens Minneløp
SIGVART LARSENS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 700.000 - 1.500.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-1 Plass : 7-6-1

1 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 2100 1 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Momarken Travbane 0 19/3 - 07 / 1 2140 25,2 183
e. Jima v. Jillmin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 02/3 - 02 / 8 2100 26,4a 15
Heidi Johansen /Eidsberg E. Høitomt Bjerke Travbane 2 20/2 - 05 / 11 2160 26,9 318
P. Midtfjeld Morten Wik E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 6 2140 29,8 59
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/12 - 06 / 6 2140 27,7 35
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 2 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 05/3 - 09 / 10 1600 23,8a 241
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 28/2 - 22 / 2 2140 31,5 P
Team Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 6 19/12 - 09 / 6 2100 27,4a 57
Å. Tengsareid Jan Anund Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 0 25/11 - 08 / 10 2160 30,1 g 27
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Bjerke Travbane 2 11/11 - 04 / 10 2100 27,0a 28
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 3 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore T. Solberg Biri Travbane 1 14/11 - 06 / 14 2140 26,7 17
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 07/11 - 10 / 12 2140 24,7 48
Kristine Støen Kivle /Sannidal T. Solberg Bjerke Travbane 2 28/10 - 04 / 1 2100 24,1a 25
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Leangen Travbane - 03/10 - 04 / 8 2200 dg 26
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 3 13/9 - 10 / 6 2600 24,7a 62
4 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -40 500 2017: -18 -0 -4 -0 -9 -79 500
Tøffe Toft 4 Plass 1 098 450
13 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Forus Travbane 4 15/3 - 02 / 1 1600 27,3 66
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 10 2100 27,2a 1576
Arild Berås /Tveit A. Berås Forus Travbane 3 03/11 - 09 / 7 2060 26,2 192
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 0 24/10 - 04 / 6 1640 26,1 995
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl M. Berås Momarken Travbane 0 06/10 - 09 / 6 1660 28,8 g 34
5 2018: -10 -3 -0 -2 -4 -170 240 2017: -15 -0 -2 -4 -5 -69 491
Storm Odd 5 Plass 1 564 358
10 år BRUN H v.Storm Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/3 - 05 / 14 2160 24,8 86
e. Søstra v. Elding B. Garberg Bergsåker 7 05/3 - 08 / 11 2160 26,6 g 93
Ola Martin Foss /Fannrem E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/2 - 01 / 7 2160 27,6 g 48
E. Høitomt Ola Martin Foss B. Garberg Leangen Travbane 4 30/1 - 04 / 4 2160 27,7 213
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/1 - 10 / 8 2100 25,9a 103
6 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 6 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 16/3 - 05 / 15 2160 25,1 167
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bergsåker - 05/3 - 08 / 10 2160 dg 85
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 10/2 - 01 / 6 2160 27,8 19
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane P 01/2 - 20 / 1 2100 32,4 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme 1 02/1 - 06 / 3 2140 27,2 17
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 7 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 6 16/3 - 05 / 11 2160 25,6 g 17
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 6 09/3 - 08 / 9 1609 23,2a 290
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Färjestad 0 22/2 - 08 / 9 1680 25,4 g 19
G. Flåten G. Flåten Forus Travbane 5 13/2 - 04 / 5 2040 25,1 114
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 4 23/1 - 07 / 2 2660 25,8 148
8 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 8 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Bergen Travpark 2 05/3 - 09 / 3 1600 23,5a 27
e. Thuli Pila v. Elding L. Kolle Forus Travbane 3 13/2 - 04 / 1 2040 24,8 476
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Leangen Travbane 0 30/1 - 04 / 6 2180 28,1 80
L. Kolle Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 10 / 9 2100 25,3a 209
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 30/12 - 08 / 10 2160 26,5 67
9 2018: -18 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 9 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/3 - 05 / 13 2160 24,8 323
e. Stranda Torill v. Spikeld E. Høitomt Biri Travbane 0 26/2 - 02 / 2 2100 26,0 174
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/2 - 07 / 4 1609 dg a 337
G. Austevoll Gjermund Gravdal E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/1 - 10 / 4 2100 26,0a 437
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 30/12 - 08 / 12 2160 27,5 246
10 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -32 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 10 Plass 1 273 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Hop Bjerke Travbane 5 16/3 - 05 / 12 2160 25,3 g 52
e. Evenspia v. Pål Even V. Hop Forus Travbane - 13/2 - 04 / 2 2040 dg 91
Joakim Rasmussen /Kapp V. Hop Bjerke Travbane 0 23/1 - 07 / 3 2660 26,3 g 70
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 10 / 6 2100 27,4ag 84
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 30/12 - 08 / 9 2160 25,8 25
11 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 11 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 1 15/3 - 02 / 6 1640 24,6 14
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Bergen Travpark 1 05/3 - 09 / 5 1600 23,5a 128
Kjell Sunde-Roy Espedal E. Høitomt Forus Travbane 0 13/2 - 04 / 3 2040 25,5 372
G. Gundersen Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 4 02/2 - 08 / 3 2060 26,1 111
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Sunde Bergen Travpark 5 28/1 - 03 / 6 2140 26,5 28