<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:55 V65-4
Klosterskogen Allround/Duestien Spill og Kiosk
KLOSTERSKOGEN ALLROUND - SULKY.
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr.
For alle 5-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-3 Plass : 12-7-3

1 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 2100 1 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 01 / 4 2120 29,7 91
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 01 / 4 2120 29,7 91
Stall Vaier J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 28/2 - 01 / 1 2140 28,8a 303
J. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 20/12 - 04 / 12 2140 g0 g 448
Skrådelt svart/gull, hvit kant J. Gaustad Bjerke Travbane - 09/12 - 08 / 9 2160 g0 g 611
2 2018: -9 -1 -1 -2 -2 -118 500 2017: -15 -1 -0 -1 -6 -65 000
Valle Fryd 2 Plass 564 750
10 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Sørlandets Travpark - 12/3 - 10 / 5 2160 dg 251
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark - 12/3 - 10 / 5 2160 dg 251
Team Hest K. Kvasnes Klosterskogen Travbane P 03/3 - 20 / 1 2100 33,4 P
K. Hauge Rita Kaasa J. Undem Sørlandets Travpark 3 28/2 - 06 / 3 1660 26,9 168
Mørkegrønn m/hv.sk.felt,svart spar J. Undem Klosterskogen Travbane 3 11/2 - 07 / 7 2120 29,9 g 66
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 3 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 8 2160 28,3 g 318
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 8 2160 28,3 g 318
Team Baiasen A. Frønes Sørlandets Travpark 1 28/2 - 01 / 5 2140 28,6a 147
M. Finsand Elin Gumpen K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 14/2 - 01 / 5 2160 27,0 215
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Sørlandets Travpark 6 31/1 - 03 / 10 1660 29,3 93
4 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 4 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 0 11/3 - 01 / 8 2120 30,1 g 99
e. Løset Blesa v. Løset Kongen G. Austevoll Biri Travbane 0 11/3 - 01 / 8 2120 30,1 g 99
Berit Tveter Alm /Gjøvik G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/2 - 01 / 3 2140 29,6 217
A. Valstad Berit Tveter Alm (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 20/1 - 07 / 8 1609 25,8a 285
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl B. Alm Biri Travbane 0 02/1 - 10 / 5 1609 26,9ag 632
5 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -16 -0 -1 -0 -8 -44 000
H.M. Hird Balder 2120 1 Plass 638 500
13 år BRUN H v.Norne A. Robertsen Bjerke Travbane 4 16/3 - 09 / 7 2180 27,1 651
e. Overskeid Ili v. Ilmin A. Robertsen Bjerke Travbane 4 16/3 - 09 / 7 2180 27,1 651
Signe Heggernes /Sandsli S. Løvvold Biri Travbane 3 04/3 - 01 / 6 2160 29,1 46
M. Berås Geir Nordbotten (B) L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/2 - 01 / 2 2140 29,2 493
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek S. Løvvold Bjerke Travbane 4 13/1 - 06 / 7 2160 28,1 78
6 2018: -7 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 2 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 1 2140 27,7 1278
e. Oddevinni v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 1 2140 27,7 1278
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad C. Antonsen Bjerke Travbane 6 02/3 - 02 / 2 2100 29,5a 229
A. Rasmussen Erik Skaug (A) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 5 2140 29,9 672
Grå m/hvitt skstk&ermer, grå ermr, rek A. Solhus Leangen Travbane 0 05/12 - 04 / 7 2160 29,8 472
7 2016: -13 -1 -2 -2 -1 -67 444 2015: -22 -6 -4 -2 -4 -366 013
S.T.C.C. Faksa 2140 1 Plass 1 208 518
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Rennesvik Bjerke Travbane 7 23/3 - 08 / 13 2180 26,7 61
e. Molanda v. Moe Odin K. Kvasnes Biri Travbane P 11/3 - 21 / 4 2120 32,6 P
Morten Langli /Oslo E. Rennesvik Bergen Travpark 0 05/3 - 09 / 12 1600 24,3a 102
S. Løvvold Andreas Opheim (T) E. Rennesvik Färjestad - 22/2 - 08 / 3 1660 dg 50
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 19/2 - 01 / 8 1660 24,8 53
8 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nordlirappen 2 Plass 1 143 983
11 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten C. Lihaug Bjerke Travbane 0 09/3 - 08 / 11 1609 23,9a 975
e. Tuvrappa v. Elding C. Lihaug Bjerke Travbane 0 09/3 - 08 / 11 1609 23,9a 975
Stall Skulmoen D. Dalen Biri Travbane 3 26/2 - 02 / 3 2100 25,7 105
L. Trudvang Glenn Kramer Stenberg (T) D. Dalen Bjerke Travbane 6 19/2 - 07 / 10 1609 24,0a 821
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Biri Travbane P 15/1 - 21 / 1 2100 38,3 P
9 2016: -6 -0 -1 -0 -3 -21 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Knell 3 Plass 1 046 551
12 år SVART H v.Troll Kos Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 8 2160 28,1 517
e. Mai Bausa v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 8 2160 28,1 517
Kai Snøås-Gunn Snøås K. Kvasnes Bjerke Travbane - 18/4 - 02 / 2 1609 dg a 890
R. Bjørnbeth Gunn Snøås K. Kvasnes Drammen Travbane 4 17/8 - 07 / 4 1700 26,1a 130
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame K. Kvasnes Biri Travbane 5 02/8 - 01 / 5 1620 25,3 50
10 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 4 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden K. Malmin Hippodrome de Vincennes 3 28/2 - 01 / 9 2100 25,0a 200
e. Høibyterna v. Mjølner Jo K. Malmin Hippodrome de Vincennes 3 28/2 - 01 / 9 2100 25,0a 200
Per Arvesen-Svein Knut Granum K. Malmin Hippodrome de Vincennes - 25/2 - 03 / 1 2100 dg a 78
N. Stene Trond Anderssen (T) K. Malmin Hippodrome de Vincennes - 25/2 - 03 / 1 2100 dg a 78
Burgunder m/hvite harl ruter, reklame K. Malmin Bjerke Travbane 3 10/2 - 01 / 8 2160 27,8 42
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Trollgutt 5 Plass 1 777 684
14 år SVART V v.Spang Best T. Solberg Biri Travbane 0 26/2 - 02 / 1 2100 26,2 98
e. Lona Troll v. Troll Jahn T. Solberg Biri Travbane 0 26/2 - 02 / 1 2100 26,2 98
Stall Trollgutt G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/2 - 07 / 6 1609 24,6a 378
M. Berås Kjell Løvdal (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 13/1 - 04 / 1 2140 26,0 454
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl M. Berås Forus Travbane 0 19/12 - 01 / 6 1660 29,3 265
12 2018: -14 -9 -2 -2 -1 -896 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 6 Plass 5 943 357
11 år SVART HP v.Åsajerven K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 16/3 - 09 / 8 2200 24,8 16
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 16/3 - 09 / 8 2200 24,8 16
Anita Wergeland /Dalsøyra K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/2 - 09 / 4 2140 27,1 g 80
K. Kvasnes Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 2 13/2 - 04 / 7 2060 23,8 19
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Forus Travbane 1 19/12 - 01 / 7 1680 22,8 11
13 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 7 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) J. Jonsson Bollnäs 0 11/3 - 04 / 9 2140 25,4a 713
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter J. Jonsson Bollnäs 0 11/3 - 04 / 9 2140 25,4a 713
John Arne Degnes /Grimstad J. Brunzell Gävle 7 06/3 - 04 / 12 1680 26,5 60
J. Øveraasen Jenny Thygesen (T) J. Brunzell Gävle 7 06/3 - 04 / 12 1680 26,5 60
Hvit m/mørkeblått skstk, erm&sidef,rek L. Hedstrøm Gävle 3 07/1 - 03 / 12 2180 28,8 14