<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:50 V5-3
V65-1
Mix Sagodden kro

Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr.
3-15-årige høyest 375.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-15 Plass : 12-2-15

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 2500 1 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 16/3 - 02 / 9 2660 29,0 226
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Biri Travbane 6 26/2 - 07 / 5 1609 28,3ag 72
Bente Dramstad-Thomas Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 03 / 9 1609 28,4a 426
G. Antonsen Bente Dramstad K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 10/2 - 07 / 12 2100 29,2ag 649
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 25/1 - 05 / 4 2100 31,6ag 267
2 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 2 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Borg Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 05 / 6 2609 29,6a 84
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Solberg Forus Travbane - 12/12 - 08 / 15 2060 dg 53
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Solberg Bjerke Travbane 2 25/11 - 05 / 7 2180 29,4 30
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 13/11 - 04 / 7 2100 28,9 31
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane 5 09/8 - 06 / 1 2900 28,2 97
3 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 3 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 02 / 15 2660 29,4 g 353
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Bjerke Travbane 3 10/2 - 07 / 1 2100 28,8a 207
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Färjestad 4 01/2 - 02 / 9 2180 30,4 79
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 01 / 11 2100 30,8a 147
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 04 / 4 2100 30,8 147
4 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 4 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 6 16/3 - 02 / 4 2640 29,6 86
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten L. Kolle Drammen Travbane 0 27/2 - 05 / 9 2100 30,0a 870
Per Erik Rørvik /Årnes L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/2 - 07 / 2 2100 30,0ag 158
L. Kolle Per Erik Rørvik (A) L. Kolle Bjerke Travbane 1 27/1 - 04 / 9 2100 31,3a 35
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 16/1 - 05 / 8 2609 29,8ag 224
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -45 000
Philip Rex 5 Plass 311 500
9 år MØRKBR V v.Briskeby Philip G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 28/2 - 06 / 13 1660 27,5 73
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 14/2 - 03 / 3 2140 29,4ag 39
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 31/1 - 05 / 11 2180 29,9 25
V. Hop Alf Laupsa G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 17/1 - 05 / 11 2160 29,0 129
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Poulsen Sørlandets Travpark 8 06/12 - 03 / 15 2180 31,9 29
6 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 2520 1 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/12 - 08 / 8 2160 29,3 g 305
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Bjerke Travbane 4 02/12 - 01 / 6 2600 31,1a 70
Even Opheim Alm /Gran G. Gundersen Drammen Travbane 2 28/9 - 06 / 6 2100 28,3 77
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Biri Travbane 6 25/9 - 07 / 12 2120 27,5 146
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/9 - 07 / 9 2100 26,4ag 234
7 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -9 -0 -1 -1 -1 -16 000
Næskvikk 2 Plass 295 500
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden A. Erga Forus Travbane 0 01/3 - 02 / 7 1620 34,6 g 402
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel T. Erga Forus Travbane 0 15/9 - 03 / 2 2570 29,9 g 217
Mariann Erga Tjøtta /Bryne T. Erga Sørlandets Travpark 0 06/9 - 05 / 4 2160 28,2 284
T. Erga P. Erga Forus Travbane 3 04/8 - 10 / 2 2040 29,1a 158
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 2 21/7 - 02 / 6 2080 28,6 g 92
8 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -1 -2 -3 -6 -81 000
Haugestad Jon 3 Plass 408 000
9 år MØRKBR H v.Lex Jon C. Hande Klosterskogen Travbane 1 10/3 - 01 / 5 2120 29,6 332
e. Dora Mi v. Alm Hellin C. Hande Bjerke Travbane 5 02/3 - 07 / 10 2660 29,5 542
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 03 / 10 2120 29,2 642
C. Hande Eivind Gravdal (T) H. Eggen Jarlsberg Travbane 5 22/1 - 04 / 7 2100 29,3 g 69
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr H. Eggen Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 07 / 7 2100 28,8a 927
9 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 4 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) K. Mathisen Bjerke Travbane 2 09/3 - 06 / 9 2100 27,2a 127
e. Sunnmørsjenta v. Elding K. Mathisen Bjerke Travbane 1 25/2 - 07 / 4 1609 26,8a 36
Morten Lien /Begna K. Mathisen Biri Travbane 4 12/2 - 06 / 10 2100 28,1a 316
K. Mathisen Brynjulf Bjørge K. Johansen Biri Travbane 0 14/11 - 06 / 9 2120 30,0 g 322
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek O. Kjenner Biri Travbane 0 09/10 - 07 / 5 1609 27,1ag 159
10 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 5 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Malmin Biri Travbane 1 11/3 - 01 / 2 2100 29,5 36
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp V. Hop Drammen Travbane 1 01/3 - 05 / 9 1720 26,5 55
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Malmin Biri Travbane 4 06/2 - 05 / 11 2140 28,0 143
K. Malmin Tormod Rundhaugen (B) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 09 / 8 2120 29,3 g 467
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Biri Travbane 0 02/1 - 08 / 8 2100 29,9a 31
11 2019: -11 -1 -0 -3 -5 -63 000 2018: -23 -2 -2 -6 -7 -128 494
Jardar 6 Plass 941 311
8 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 6 14/3 - 02 / 9 2140 28,7 212
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Östersund 5 08/3 - 09 / 5 1640 27,5ag 26
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Leangen Travbane 1 08/2 - 03 / 2 2140 31,0 18
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 2 30/1 - 06 / 2 1640 28,4a 161
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 3 11/1 - 02 / 7 2140 28,5a 21
12 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 7 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor T. Borg Bjerke Travbane 4 09/3 - 06 / 8 2100 27,6ag 29
e. Lannem Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 1 26/12 - 03 / 9 2100 27,7a 12
Horni AS-Hans Kristian Hoel T. Borg Bjerke Travbane 1 16/12 - 02 / 10 2160 27,6 24
T. Borg Alf Stordal (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 1 05/12 - 06 / 10 2100 27,8ag 12
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 1 11/11 - 02 / 7 2160 27,5 23
13 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Odin Vinter 8 Plass 313 000
8 år MØRKBR V v.Moe Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark - 28/2 - 01 / 7 2140 dg a 187
e. Vinter Stjerna v. Atom Vinter O. Østre Sørlandets Travpark 0 17/1 - 05 / 14 2180 29,5 96
Stall 17 H2, Drangedal O. Østre Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 2 2100 30,5ag 63
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 18/11 - 04 / 5 2100 28,9ag 34
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 11/11 - 02 / 10 2160 30,9 g 48
14 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 9 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Bjerke Travbane 4 02/3 - 07 / 4 2640 29,7 106
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Akselsen Bjerke Travbane 3 24/2 - 04 / 4 2160 28,4 80
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Jarlsberg Travbane 2 05/2 - 03 / 6 2100 29,0 22
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Momarken Travbane - 22/12 - 05 / 5 1640 dg 87
svart m/oransje stj.som t,oransje søm T. Fløysand Forus Travbane 1 12/12 - 08 / 7 2060 28,1 56
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 499
H.G. Jerv* 10 Plass 462 957
10 år SVART V v.Åsajerven J. Bjerring Bjerke Travbane 1 09/3 - 06 / 7 2100 27,2a 42
e. H.G. Celin v. Elding J. Bjerring Bjerke Travbane 2 02/3 - 07 / 7 2660 28,8 67
Sverige J. Bjerring Forus Travbane 0 13/2 - 08 / 3 2040 27,4ag 85
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 05/2 - 03 / 8 2120 28,4 62
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 16/1 - 07 / 6 2100 28,5a 104