<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:50 V65-3
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 30.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-13-1 Plass : 3-13-1

1 2019: -7 -0 -2 -2 -3 -43 000 2018: -13 -0 -2 -1 -7 -45 000
Will Teddy 2140 1 Plass 342 000
7 år BRUN V v.Dotterud Teddy R. Roland Bjerke Travbane 6 19/2 - 02 / 8 2100 30,5a 189
e. Willtilla v. Braute A. Roland Sørlandets Travpark 3 14/2 - 07 / 10 2180 32,5 135
Rudolf Roland-Andrea Roland A. Roland Sørlandets Travpark 2 08/11 - 07 / 11 2160 35,0 27
A. Roland Rudolf Roland (A) A. Roland Sørlandets Travpark 5 18/10 - 01 / 7 2160 31,1 269
Grå m/grønt skstk & ermer, hvit søm A. Roland Sørlandets Travpark 5 27/9 - 01 / 13 2160 31,7 849
2 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 2 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Sørlandets Travpark - 28/2 - 02 / 2 2140 dg 443
e. Bø Rene v. Alm Hellin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/2 - 05 / 5 2100 34,0a 167
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 04 / 11 2120 34,7 422
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 31/1 - 07 / 11 2180 35,3 g 125
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Eriksen Sørlandets Travpark - 17/1 - 01 / 2 2140 dg 437
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gompen Elden* 3 Plass 147 648
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Frønes Sørlandets Travpark 0 19/9 - 09 / 4 2160 33,4 g 302
e. Rise Bruna v. Troll Kos A. Frønes Bjerke Travbane 0 31/8 - 10 / 6 2100 31,6a 580
Sverige O. Østre Sørlandets Travpark - 02/8 - 09 / 8 2160 dg r 82
Ø. Tjomsland Elin Gumpen O. Wassberg Forus Travbane 4 28/7 - 01 / 11 2060 32,7 277
mørkblå m/sølv reklame O. Østre Årjäng 3 08/6 - 08 / 6 2160 32,5 38
4 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 500 2018: -20 -1 -2 -3 -13 -82 000
Boen Odin 4 Plass 192 500
8 år BORKET V v.Bork Odin J. Eriksen Haugaland Travpark 7 18/8 - 08 / 11 1840 34,1 g 226
e. Gam Krona v. Bokli Balder J. Eriksen Forus Travbane 0 28/7 - 05 / 2 2040 32,9 140
Terje Fosse /Alversund J. Eriksen Bergen Travpark 4 16/7 - 01 / 7 2120 33,5 98
J. Eriksen Ida Jansen J. Eriksen Bergen Travpark 3 09/7 - 09 / 4 2120 31,7 64
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Forus Travbane 6 30/6 - 10 / 13 2080 33,1 179
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Hera Jenta 2160 1 Plass 79 500
8 år BORKET HP v.Qvadrigo (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 04 / 10 2120 31,9 g 802
e. Mai Borka v. Bork Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 5 10/3 - 04 / 12 2100 33,1a 362
Odd Isaksen-Helene Isaksen M. Berås Sørlandets Travpark 0 31/1 - 05 / 2 2140 33,2 g 367
J. Undem Odd Isaksen M. Berås Sørlandets Travpark 0 17/1 - 01 / 8 2160 33,6 g 182
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek M. Berås Sørlandets Travpark 2 06/12 - 03 / 2 2140 32,7 184
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -17 -0 -0 -2 -6 -31 500
Bjønnum Jerven 2 Plass 149 500
8 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 11/2 - 02 / 2 2100 32,6ag 68
e. Brødsjø Terna v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 04 / 6 2120 32,8 138
Bjørn Mæhre-Gaut Bjønnum E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 09/1 - 02 / 10 2120 dg 340
Å. Tengsareid Bjørn Mæhre E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 06 / 4 2100 33,1 40
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Forus Travbane 3 12/12 - 02 / 6 2040 31,3 g 74
7 2018: -9 -1 -0 -0 -2 -21 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 3 Plass 147 000
7 år RØD H v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane - 20/12 - 06 / 10 2120 g0 g 86
e. Bestlijenta v. Spang Best L. Kolle Drammen Travbane 6 28/11 - 02 / 8 2120 35,8 44
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes L. Kolle Bjerke Travbane 7 28/10 - 09 / 13 2160 29,5 201
L. Kolle Helge Grimnes L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 20/10 - 03 / 2 2100 30,4ag 20
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 0 09/10 - 03 / 12 2100 31,7ag 27
8 2019: -4 -1 -1 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -9 000
Nygårds Viking 4 Plass 104 000
10 år BRUN V v.Alm Viktor M. Høitomt Sørlandets Travpark - 28/2 - 02 / 6 2160 dg 428
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven T. Sør-Reime Sørlandets Travpark 7 14/2 - 02 / 3 2160 35,6 g 74
Dag Nilsen /Vennesla M. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 04/2 - 04 / 3 2120 33,7 470
M. Høitomt Dag Nilsen M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/1 - 01 / 5 2140 34,1 494
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Sødal Sørlandets Travpark - 06/12 - 03 / 10 2140 dg 730
9 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -40 082 2017: -21 -1 -0 -2 -9 -65 190
Gyri Gutten 5 Plass 239 772
6 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/1 - 01 / 2 2100 34,3 14
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/12 - 01 / 5 2180 31,3 39
Susanna Grahn-Birgitta Rønnqvist E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 26/11 - 07 / 6 2100 35,0 15
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 05/11 - 03 / 5 2100 35,2 19
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 20/8 - 01 / 2 2100 30,6 37
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 6 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld T. Borg Biri Travbane 4 18/3 - 04 / 5 2120 33,1 315
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 03 / 5 2120 36,4 310
Anne Kari Løvli /Skien T. Solberg Drammen Travbane 0 27/2 - 02 / 3 2100 37,3 g 175
G. Mikkelsen Anne Kari Løvli T. Borg Bjerke Travbane 6 25/2 - 05 / 12 2100 33,6a 431
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek P. Kals Sørlandets Travpark 8 14/2 - 02 / 2 2140 38,1 g 139
11 2018: -30 -0 -0 -0 -8 -25 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 7 Plass 230 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Sørlandets Travpark 8 31/1 - 07 / 8 2180 34,9 g 143
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Biri Travbane 0 29/1 - 03 / 10 2140 38,6 g 237
Per Arvesen /Mysen D. Dalen Jarlsberg Travbane 7 22/1 - 03 / 2 2100 32,6 552
P. Arvesen P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 17/1 - 01 / 1 2140 34,1 694
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 18/12 - 08 / 11 2140 br g 701
12 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -10 000 2015: -5 -0 -0 -1 -2 -9 500
Budals Flikka 2180 1 Plass 62 500
8 år MØRKBR HP v.Frigg Mollyn J. Rasmussen Sørlandets Travpark 5 12/3 - 02 / 1 2140 30,6 1070
e. Budals Jenta v. Nordli Svarten J. Rasmussen Sørlandets Travpark 4 14/2 - 02 / 9 2180 32,3 410
Tone Jeanette Andersen /Grimstad K. Hauge Sørlandets Travpark 0 31/1 - 05 / 1 2140 34,8 g 396
J. Rasmussen Tone Jeanette Andersen K. Hauge Sørlandets Travpark 6 17/1 - 01 / 7 2160 33,1 335
blå m/bred gul v-formet stolpe K. Hauge Sørlandets Travpark 5 06/12 - 03 / 8 2140 32,8 377
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -3 -1 -6 -48 000
Rokne Ann 2 Plass 92 000
10 år SVART HP v.Slått Eld J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 04 / 14 2120 32,5 368
e. Rokne Pia v. Alm Silver J. Gaustad Bjerke Travbane 7 02/3 - 05 / 12 2160 31,9 146
Bjarne Steinsholt /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 2 19/2 - 08 / 1 2140 32,2 36
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 11/2 - 04 / 13 2160 31,9 g 99
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 2 01/2 - 04 / 15 2180 33,0 315