Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.34,5 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-2 Plass : 1-8-2

1 2016: -4 -2 -0 -0 -1 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kongs Fjæra 2140 1 Plass 29 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 1 2140 37,7 P
e. Kongs Svarta v. Lome Kongen K. Andersen Jarlsberg Travbane 11/6 - 20 / 7 2120 47,6 B
Kjell Sagedal-Jan Sagedal K. Andersen Jarlsberg Travbane 31/5 - 20 / 8 2120 46,8 B
L. Kolle Jenny Thygesen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -3 -3 -1 -0 -85 000
Lilje Bausa 2 Plass 179 000
7 år SVART HP v.Norheim Faksen E. Høitomt Drammen Travbane - 07/12 - 07 / 1 2100 dg 24
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor T. Haugen Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 6 2160 36,2 P
Anita Nielsen-Ida Kathrin Nielsen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 16/9 - 20 / 5 1720 46,5 B
T. Haugen Anita Nielsen T. Solberg Klosterskogen Travbane 04/9 - 22 / 7 1720 45,6 B
brun m/gult skråbånd og ermringer
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -14 000
Kanel 3 Plass 17 000
5 år BRUN HP v.Alm Viktor M. Soma Forus Travbane 0 01/12 - 07 / 3 2040 38,9 g 127
e. Olava v. Spikeld M. Soma Forus Travbane 5 03/11 - 01 / 3 2040 36,1 g 890
Stall Marteng M. Soma Forus Travbane 0 15/9 - 09 / 3 2040 dist g 830
M. Soma M. Soma Forus Travbane P 25/8 - 20 / 9 2060 42,6 P
hvit m/grønt sk.stk. grønne seler/erme M. Soma Forus Travbane 15/11 - 22 / 8 1620 02,2 g N
4 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -1 -0 -0 -21 660
Brekke Blesen 4 Plass 47 660
7 år SVART V v.Krageboen K. Roe Momarken Travbane - 24/3 - 08 / 10 2140 dg 49
e. Kosine v. Kos Knekten K. Roe Klosterskogen Travbane P 03/3 - 21 / 6 2120 36,5 P
Rolf Erling Bjerga /Rennesøy
K. Roe
Rød m/svart stolpe & krage
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -53 889
Jega Lyana 5 Plass 53 889
4 år SVART HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 28/2 - 07 / 2 2140 37,6 g 29
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 6 2140 38,2 P
Paal Gulbrandsen /Askim S. Wassberg Sørlandets Travpark 17/7 - 22 / 1 1640 48,2 B
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 07/6 - 22 / 4 2160 50,5 B
mørkblå m/sølv reklame
6 2018: -2 -1 -1 -0 -0 -18 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Knes Falk Jo 6 Plass 28 200
6 år RØD V v.Keik Jo E. Knutsen Drammen Travbane 0 19/10 - 08 / 7 2100 37,6 112
e. Bravara v. Braute T. Borg Jarlsberg Travbane 7 03/9 - 01 / 11 2100 36,7 g 103
Stall Prosjektet E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 30/7 - 21 / 4 2120 39,9 P
M. Høitomt Vegar Wetterstad G. Austevoll Jarlsberg Travbane 25/5 - 20 / 6 2120 56,7 B
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek T. Borg Jarlsberg Travbane 16/5 - 21 / 7 2120 56,9 B
7 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -14 000
Tysvær Silvia 7 Plass 45 000
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor K. Handeland Forus Travbane 9 15/3 - 04 / 3 2040 36,3 666
e. Tysvær Åsa v. Åsajerven K. Handeland Sørlandets Travpark 6 28/2 - 07 / 1 2140 37,5 g 139
Einar Berg /Stol K. Handeland Forus Travbane 7 23/2 - 07 / 3 2040 36,1 g 695
T. Sør-Reime Ansgar Nilsen E. Høitomt Sørlandets Travpark P 06/12 - 20 / 4 2160 39,4 P
Svart m/hvit sk.stk., blå stolper, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 22/11 - 08 / 1 2140 dg 569
8 2018: -9 -1 -0 -3 -4 -46 000 2017: -7 -1 -1 -0 -2 -29 000
Haugestad Losen 8 Plass 138 000
6 år BRUN H v.Lome Elden K. Myhren Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 03 / 1 2100 40,8 g 195
e. Haugestad Gulla v. Finstad Lars K. Myhren Sørlandets Travpark 0 28/2 - 07 / 10 2160 43,8 g 353
Runar Myhren-Kim-Andre Myhren Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 06/12 - 07 / 4 2140 38,6 g 282
Å. Tengsareid Kim-Andre Myhren (A) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 13/11 - 08 / 8 2100 36,7 110
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 08/11 - 20 / 5 2160 35,6 P
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -20 000
Fjellkos Jenta 9 Plass 63 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark P 17/1 - 20 / 3 2160 38,5 P
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 01/9 - 22 / 2 2140 52,8 g B
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 25/8 - 22 / 1 1640 51,5 g B
E. Høitomt Jan Wilhelmsen
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
10 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tegner Tarzan 2160 1 Plass 76 500
12 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld D. Dalen Drammen Travbane 4 15/3 - 03 / 2 2100 36,2 108
e. Prikke v. Slått Pil D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 10/3 - 03 / 6 2120 37,1 201
Marte Elisabeth Polland Lekman /Hørte G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 14/2 - 07 / 3 2140 34,7 g 558
G. Mikkelsen Marte E. Polland Lekman A. Berås Sørlandets Travpark 0 31/1 - 07 / 2 2140 37,4 331
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek T. Borg Klosterskogen Travbane - 12/1 - 05 / 8 2100 dg a 441
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -0 -2 -26 000
Faste Utgifter 2 Plass 59 200
7 år BRUN HP v.Moe Odin E. Kochanauskaite Klosterskogen Travbane 6 10/3 - 03 / 12 2120 37,3 962
e. Lauga v. Braute S. Jessen Momarken Travbane 0 30/11 - 07 / 10 2140 37,0 g 251
Merete Johansen-Pia Johansen S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 10/8 - 09 / 5 2100 br g 447
E. Kochanauskaite Kristin Bjørbæk Jessen (T) G. Gundersen Drammen Travbane 8 14/7 - 06 / 10 2100 35,7 g 182
Svart m/sølv sk.felt/sidefelt,rekl. S. Jessen Klosterskogen Travbane 7 29/6 - 01 / 9 2120 34,6 g 294