Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 425.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-5 Plass : 4-9-5

1 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2015: -27 -2 -2 -3 -8 -138 000
Frøen Oda 1609 1 Plass 345 500
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin K. Kvasnes Biri Travbane 4 11/3 - 01 / 1 2100 30,6 108
e. Frøen Pila v. Minpil K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 09/3 - 06 / 12 2100 29,9a 403
Merete Viksås /Roa K. Kvasnes Bjerke Travbane P 02/3 - 21 / 3 2160 33,0 P
K. Kvasnes Merete Viksås K. Kvasnes Biri Travbane 6 12/2 - 06 / 4 2100 28,5a 337
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Wollebæk Leangen Travbane 0 30/1 - 06 / 11 1640 30,0a 163
2 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Trysilbjønn 2 Plass 328 380
6 år BRUN H v.Bork Odin E. Harviken Bjerke Travbane 0 09/3 - 06 / 3 2100 29,5a 719
e. Marigull v. Lome Elden E. Harviken Bjerke Travbane 0 25/2 - 07 / 1 1609 27,6a 467
Inger Harviken-Eldar Harviken E. Harviken Biri Travbane 0 12/2 - 06 / 3 2100 30,0a 874
E. Harviken E. Harviken Drammen Travbane 0 08/9 - 05 / 4 1700 29,8a 257
grønn m/to gule stolper E. Harviken Bjerke Travbane 0 22/7 - 04 / 10 2100 29,6a 264
3 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -1 -0 -0 -5 -71 000
Jørnstu Vilja 3 Plass 436 500
9 år BRUN HP v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 0 27/2 - 10 / 8 2120 29,7 g 116
e. Jørnstu Trolli v. Mjølner Troll E. Høitomt Biri Travbane 1 06/2 - 05 / 10 2140 27,8 196
Ragnar Børresen /Brumunddal T. Solberg Momarken Travbane 0 28/12 - 05 / 12 2160 29,0 143
E. Høitomt Ragnar Børresen L. Kolle Bjerke Travbane 4 19/12 - 03 / 8 1609 27,6ag 162
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Biri Travbane 1 13/12 - 04 / 7 2120 30,6 47
4 2016: -15 -4 -2 -3 -3 -154 000 2015: -23 -0 -1 -7 -7 -87 000
Wrons Frigg 4 Plass 411 500
9 år MØRKBR V v.H.G. Balder O. Wassberg Bergen Travpark 0 25/2 - 02 / 10 1600 28,0a 43
e. Frigg Rappa v. Friggbest K. Pedersen Biri Travbane 3 12/2 - 06 / 2 2100 28,1a 153
Stall Wrons Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 01/2 - 01 / 2 2100 28,4a 34
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 23/1 - 03 / 2 2100 28,8a 62
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 6 02/1 - 05 / 13 2120 31,0 g 126
5 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -0 -3 -5 -125 451
Hornmo Blessen 5 Plass 547 012
10 år BRUN H v.Alm Viktor B. Steinseth Bjerke Travbane 0 20/1 - 07 / 9 1609 26,5a 247
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 08/12 - 05 / 12 1640 29,2ag 380
Ole Eggen-Leif Harald Eggen B. Steinseth Biri Travbane 2 20/11 - 02 / 8 1609 25,6a 659
B. Steinseth Ole Eggen O. Østre Drammen Travbane 7 15/11 - 02 / 4 1700 27,2ag 127
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 14/10 - 08 / 1 1609 25,0a 383
6 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -12 132 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Midgårdsormen* (S) 6 Plass 336 425
9 år FUKS V v.Bokli Eld P. Nilsson Färjestad 0 30/11 - 04 / 3 2160 29,4 539
e. Heid (S) v. Troll Jahn A. Engstrøm Arvika 0 21/6 - 08 / 8 2120 30,5 672
Sverige U. Axelson Åmål 0 08/5 - 08 / 4 1700 29,9 149
A. Stensen Emelie Westlund O. Mikkelborg Magnor Travbane 0 01/5 - 06 / 5 1620 30,7 676
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Lunde Färjestad 0 03/4 - 04 / 2 2140 27,9 g 753
7 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000
Vinteld 7 Plass 403 557
8 år MØRKBR V v.Spikeld R. Aarlie Drammen Travbane P 01/3 - 21 / 1 2100 41,2 g P
e. Vintalill v. Atom Vinter D. Dalen Bjerke Travbane 4 18/2 - 01 / 1 2140 29,7 217
Trygve Bjørge /Røyse D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 06/2 - 02 / 4 1609 26,8a 17
R. Aarlie P. Sem Momarken Travbane 0 06/1 - 05 / 9 2140 30,8a 64
Grå m/hvitt skstk&ermer, grå ermr, rek P. Sem Bjerke Travbane 2 17/12 - 04 / 1 1609 26,3a 30
8 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -73 569 2016: -23 -4 -1 -4 -9 -195 950
Stumne Scott 8 Plass 655 092
8 år MØRKBR V v.Tangen Scott H. Holm Klosterskogen Travbane 4 03/3 - 01 / 4 2100 30,2a 39
e. Stumne Saga v. Spang Best H. Holm Bjerke Travbane 3 20/2 - 05 / 3 2140 27,8 127
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane 4 03/2 - 08 / 10 1609 26,3a 37
H. Holm Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 3 20/1 - 07 / 4 1609 25,8a 68
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane - 02/1 - 10 / 2 1609 dg a 97
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rapp Odin 9 Plass 418 000
9 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 11/3 - 01 / 9 2120 30,2 179
e. Pi Svarta v. Braute K. Johansen Biri Travbane 0 20/11 - 02 / 5 1609 26,9a 175
Erik Engen /Lesja K. Johansen Biri Travbane 0 16/10 - 02 / 4 2100 27,1ag 854
G. Gundersen Erik Engen M. Gundersen Leangen Travbane - 03/10 - 07 / 1 2140 dg 118
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Leangen Travbane 0 08/8 - 07 / 5 1640 25,8ag 261
10 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 10 Plass 540 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin K. Malmin Bjerke Travbane 4 25/11 - 03 / 8 1609 27,9a 190
e. Svart Perla v. Alm Svarten K. Malmin Drammen Travbane 3 15/11 - 02 / 5 1700 26,7a 105
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen T. Borg Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 06 / 9 1609 27,4a 135
K. Malmin Knut Horgen T. Borg Jarlsberg Travbane 4 11/10 - 05 / 9 1620 25,8 101
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Espedal Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 07 / 10 1609 23,9a 878