<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3
MAIDENLØP
MAIDENLØP.
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 15.000 kr som ikke har seiret.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-4 Plass : 10-1-4

1 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -11 000 2016: -15 -1 -4 -2 -1 -68 000
Millrookie 2100 1 Plass 82 000
5 år MØRKBR V v.Quaker Jet* (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane - 27/1 - 01 / 8 2160 g2 59
e. Redhot Volo v. Pine Chip* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 20/1 - 03 / 2 2140 19,5 65
Taj Iren Elke Myhre /Tjodalyng M. Gundersen Bjerke Travbane 7 06/1 - 09 / 1 2140 20,5 45
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 26/12 - 01 / 1 2140 18,8 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/10 - 09 / 8 2140 22,5 g 129
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -5 -4 -0 -1 -286 120
Flashing Boko (S) 2 Plass 399 983
6 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Biri Travbane 0 04/9 - 03 / 11 2600 19,0a 39
e. Exciting Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 3 27/8 - 03 / 8 2100 17,6ag 231
Stall Øst & Litt Vest D. Aarum Färjestad 0 08/8 - 01 / 4 2140 20,1 g 216
H. Holm Severin Aarskog G. Gundersen Biri Travbane 6 19/7 - 09 / 1 2100 17,1a 259
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Kontio Rättvik 0 18/6 - 01 / 1 2140 21,8 g 262
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -0 -1 -7 -22 908
C.C. Dobilas 3 Plass 63 120
6 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Drammen Travbane 5 01/3 - 02 / 5 2100 21,9 201
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Brenden Biri Travbane 0 20/11 - 07 / 11 2100 dist g 348
Leif Brenden-Kenneth Brenden K. Brenden Klosterskogen Travbane 4 12/11 - 07 / 4 2100 22,0 325
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Färjestad 7 26/10 - 01 / 6 2140 19,6 469
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Momarken Travbane 7 13/10 - 10 / 12 2140 22,6 472
4 2018: -7 -0 -2 -0 -2 -35 000 2017: -11 -1 -1 -0 -3 -26 500
Golden's Pride 4 Plass 115 500
7 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/2 - 06 / 1 2100 20,1a 70
e. Withney Heikant (DE) v. Chips And Fish* (US) L. Kolle Drammen Travbane - 16/2 - 04 / 4 2100 dg a 296
Jan Gulbrandsen /Drammen K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 03 / 11 2100 21,1 g 828
L. Kolle Jan Gulbrandsen T. Borg Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 3 2100 19,8ag 203
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Momarken Travbane 6 29/9 - 03 / 3 2140 18,7a 205
5 2018: -6 -4 -0 -0 -1 -61 000 2017: -14 -2 -1 -3 -3 -68 000
The Dark Knight 5 Plass 162 044
6 år SVART V v.Adrian Chip* (US) L. Kolle Biri Travbane 5 04/3 - 07 / 10 2100 22,2 211
e. Mellby Quickness (S) v. Coktail Jet (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 4 24/2 - 01 / 3 2140 20,5 235
Jan Helge Karlsen /Våle B. Steinseth Biri Travbane 6 20/9 - 01 / 4 2100 23,8 g 228
V. Hop Geir Kihle (T) B. Steinseth Biri Travbane P 04/9 - 20 / 4 2100 20,7 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Steinseth Biri Travbane 03/10 - 22 / 1 2100 31,8 B
6 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -9 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Micado F.A. 6 Plass 9 000
5 år MELL.BR. V v.More Chips (US) M. Helland Klosterskogen Travbane 4 10/3 - 08 / 2 2100 20,0a 89
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) M. Helland Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 08 / 6 2100 20,8a 141
Inger-Alice Tengesdal-Annika T. Espedal R. Brandt Momarken Travbane 0 03/1 - 07 / 7 2140 23,1a 44
R. Brandt H. Hagen Forus Travbane P 09/6 - 20 / 4 2040 20,2 P
rød/hvit skråstripet, logo
7 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -9 500 2017: -10 -0 -0 -0 -2 -6 000
Millers Well 7 Plass 64 167
6 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) S. Risa Bjerke Travbane 0 18/2 - 02 / 10 2100 19,4a 93
e. Hilda E.R. (S) v. Super Tilly* (S) S. Risa Bjerke Travbane 0 14/10 - 10 / 12 2140 19,5 g 656
Jan Risa-Sverre Risa S. Risa Bjerke Travbane 0 30/9 - 10 / 4 2140 18,4 g 132
S. Risa S. Risa Bjerke Travbane 0 09/9 - 10 / 12 2140 22,0 g 457
grå m/to røde skråbånd & hvit søm. S. Risa Bjerke Travbane - 01/9 - 06 / 2 2100 dg a 1706
8 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -10 -0 -0 -1 -4 -11 500
Prime La Belle 8 Plass 13 500
5 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) J. Bjerring Drammen Travbane 6 01/3 - 02 / 3 2100 22,3 g 187
e. Linn La Belle v. Songcan (US) J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 5 2100 19,8a 603
Lene Schau Josten /Hyggen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 09 / 6 2100 18,7 292
J. Bjerring Lene Schau Josten J. Bjerring Drammen Travbane 8 08/9 - 03 / 5 2100 20,9 g 463
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Drammen Travbane 0 18/8 - 01 / 10 2500 21,5ag 667
9 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500 2016: -18 -1 -0 -1 -7 -29 500
Wheelie 9 Plass 41 000
5 år BRUN H v.Cigar Bar (US) D. Dalen Bjerke Travbane 4 25/2 - 06 / 7 2100 20,0a 163
e. Three Wheeler (US) v. Baltic Speed (US) D. Dalen Bjerke Travbane P 17/2 - 20 / 1 2140 20,9 P
Per Rustad /Nannestad D. Dalen Bjerke Travbane N 20/1 - 20 / 2 2140 23,6 g N
D. Dalen Per Rustad O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 23/12 - 01 / 8 2140 dg 653
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Tvedt Bjerke Travbane P 02/12 - 20 / 1 2140 21,5 P
10 2016: -5 -1 -1 -0 -1 -19 000 2015: -2 -0 -1 -0 -1 -11 000
Vincent Winningstone 10 Plass 30 000
5 år BRUN V v.Steinlager (S) A. Usterud Momarken Travbane 0 23/2 - 03 / 5 2140 21,6ag 46
e. Eden's Girl v. Recourse (US) A. Usterud Jarlsberg Travbane 4 08/1 - 08 / 6 2120 19,2 179
Agnes Usterud-Torgeir P. Ambjørseiet A. Usterud Bjerke Travbane 4 25/11 - 01 / 11 2140 20,7 78
A. Usterud Anita Usterud A. Usterud Klosterskogen Travbane 2 05/11 - 08 / 12 2100 20,1a 119
Grå m/lysgrå ermer & sidefelt,gullkant A. Usterud Klosterskogen Travbane P 29/10 - 21 / 1 2100 21,2 g P