<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 140.001 kr.
For 3-15-årige høyest 210.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-10-8 Plass : 11-10-8

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 2640 1 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Bjerke Travbane 2 02/3 - 06 / 1 2100 29,6a 178
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 3 09/2 - 06 / 9 2140 31,2a 57
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Bjerke Travbane 4 27/1 - 04 / 4 2100 31,7ag 76
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 5 15/1 - 02 / 1 2100 29,3a 272
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 2 15/12 - 04 / 3 2140 31,4 109
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 2 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Momarken Travbane 5 08/3 - 05 / 1 2140 31,8 196
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Bjerke Travbane 5 02/3 - 04 / 10 2100 29,9ag 351
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Momarken Travbane 0 09/2 - 06 / 6 2140 32,0ag 352
M. Helland Rannveig Grorud J. Undem Sørlandets Travpark - 31/1 - 05 / 8 2160 dg 265
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 6 25/1 - 05 / 8 2100 32,4a 414
3 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 3 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 27/1 - 04 / 7 2100 31,8a 55
e. Aceta v. Ilmin O. Mikkelborg Biri Travbane 4 15/1 - 02 / 9 2100 28,8a 231
Geir Berger /Langhus G. Gundersen Bjerke Travbane 4 30/12 - 05 / 12 2160 31,3 126
G. Gundersen Heidi Moen (T) L. Kolle Biri Travbane 3 13/12 - 01 / 4 2100 30,6a 66
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Bjerke Travbane 3 25/11 - 05 / 6 2160 30,4 578
4 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 4 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden L. Kolle Drammen Travbane 0 27/2 - 05 / 9 2100 30,0a 870
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/2 - 07 / 2 2100 30,0ag 158
Per Erik Rørvik /Årnes L. Kolle Bjerke Travbane 1 27/1 - 04 / 9 2100 31,3a 35
L. Kolle Per Erik Rørvik (A) L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 16/1 - 05 / 8 2609 29,8ag 224
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 0 15/12 - 04 / 8 2160 31,7 g 61
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -2 -1 -99 000
Horni Friggen 5 Plass 198 000
6 år BRUN H v.Ulfrigg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 12/3 - 02 / 9 2160 dg 38
e. Nebbenes Eli v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 02/3 - 04 / 9 2100 30,6ag 35
Horni AS /Vøyenenga E. Høitomt Momarken Travbane 1 23/2 - 04 / 1 2140 30,0a 22
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 16/2 - 03 / 9 2100 29,7a 31
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 23/12 - 05 / 2 2100 dg a 22
6 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 6 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 28/2 - 02 / 9 2160 33,2 g 58
e. Stjernejanna v. Elding T. Borg Bjerke Travbane 0 17/2 - 02 / 8 2140 31,6 g 163
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 31/1 - 05 / 10 2160 30,8 163
T. Borg Stine Hansen Juklerød T. Borg Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 06 / 1 2100 br g 234
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 3 30/12 - 05 / 3 2140 32,1 197
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -1 -0 -6 -24 500
Oddvar 2660 1 Plass 239 362
10 år BRUN H v.Steinsvad Eld A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 02/3 - 07 / 1 2640 30,8 g 489
e. Var v. Plugg A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 07 / 4 2100 31,0 420
Are Solgren /Sortland A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 03 / 2 2100 30,4 783
A. Rasmussen A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 28/10 - 05 / 7 2160 28,7 235
Gull m/blå ermer + 3 stjerner, rek A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 19/9 - 03 / 9 2160 29,1 543
8 2019: -9 -3 -2 -1 -2 -88 000 2018: -21 -6 -5 -2 -5 -170 000
Art Skogfari 2 Plass 572 379
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 4 27/2 - 05 / 2 2100 29,0a 190
e. Schumina v. Schuvar P. Sem Bjerke Travbane 3 23/12 - 03 / 9 1609 28,8a 110
Hilde Kristin Monstad-Magnus Skare P. Sem Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 04 / 8 2120 29,2 161
E. Høitomt Pål Sem (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 26/11 - 03 / 2 1700 28,7a 35
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 2 17/11 - 06 / 12 1640 28,2a 22
9 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 3 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Biri Travbane 6 26/2 - 07 / 5 1609 28,3ag 72
e. Polar Fortuna v. Braute G. Antonsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 03 / 9 1609 28,4a 426
Bente Dramstad-Thomas Antonsen K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 10/2 - 07 / 12 2100 29,2ag 649
K. Ødegaard Bente Dramstad K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 25/1 - 05 / 4 2100 31,6ag 267
blå m/rød bunn. G. Antonsen Jarlsberg Travbane - 16/1 - 05 / 10 2609 dg a 860
10 2017: -14 -0 -0 -1 -3 -20 133 2016: -26 -0 -2 -2 -7 -57 883
Troll Jærven 4 Plass 248 272
8 år BRUN H v.Åsajerven K. Mathisen Momarken Travbane 7 08/3 - 05 / 12 2160 31,3 g 153
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 24/2 - 04 / 8 2160 31,5 g 63
Stall Troll Rappa´s Venner K. Mathisen Bjerke Travbane 0 10/2 - 07 / 3 2100 29,4ag 118
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 05 / 1 2609 29,9a 84
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Bjerke Travbane 3 16/12 - 02 / 4 2140 28,6 209
11 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 5 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) T. Solberg Drammen Travbane 2 27/2 - 05 / 6 2100 28,6a 36
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn T. Solberg Bjerke Travbane 1 10/2 - 07 / 8 2100 28,6a 35
Børge Wold /Lena V. Hop Leangen Travbane 1 30/1 - 08 / 1 2140 31,3 28
T. Solberg Børge Wold (A) T. Solberg Biri Travbane 1 15/1 - 02 / 8 2100 28,4a 15
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Johansen Biri Travbane 1 13/12 - 01 / 6 2100 30,4a 14
12 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 6 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bergen Travpark 3 05/3 - 02 / 1 2100 29,1 789
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 20/2 - 03 / 10 1609 29,2ag 353
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 04/2 - 07 / 10 1700 28,5a 550
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 25/1 - 05 / 6 2100 31,7a 223
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 05 / 12 2609 30,7a 1264
13 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000
Sprov Hiljar 7 Plass 224 000
13 år SVART V v.Nordli Svarten E. Linn Biri Travbane 1 26/2 - 07 / 4 1609 27,4a 188
e. Hafell Kari v. Sokna Troll E. Linn Bjerke Travbane 5 23/1 - 05 / 12 2160 30,7 g 491
Mathias Skrugstad-Liv Rindal E. Linn Bjerke Travbane 5 23/12 - 03 / 7 1609 29,4a 253
E. Linn Gunn Margrete Rindal E. Linn Biri Travbane 2 04/12 - 06 / 3 2100 29,3a 132
Hvit m/svart og rød erm, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 1 18/11 - 02 / 14 2160 30,6 174
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Juvel Svarten 8 Plass 198 525
14 år SVART V v.Moe Odin S. Gulbrandsen Biri Travbane 2 04/3 - 01 / 2 2120 30,2 151
e. Juve Svarta v. Alm Svarten K. Mathisen Biri Travbane 0 06/2 - 08 / 11 2140 30,6 g 713
Terje Ringlund-Arvid Bjerke Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 23/1 - 03 / 3 2100 29,2a 350
Ø. Ruttenborg Terje Ringlund Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 02/1 - 05 / 10 2120 31,0 582
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 13/12 - 04 / 1 2100 35,6 rg 100
15 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 9 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 3 10/2 - 07 / 1 2100 28,8a 207
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Färjestad 4 01/2 - 02 / 9 2180 30,4 79
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 01 / 11 2100 30,8a 147
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 04 / 4 2100 30,8 147
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 03 / 6 2100 32,0a 42