Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
MAX 400 POENG
MAX 400 POENG.
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 150.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-1 Plass : 3-9-1

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -0 -1 -4 -5 -38 000
Vetla Stjerna 1700 1 Plass 166 000
8 år HUSKBRUN HP v.Moe Odin A. Røren Drammen Travbane 4 01/3 - 05 / 2 1700 29,9 604
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 0 30/12 - 09 / 5 2100 dist a 445
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren H. Eggen Drammen Travbane 7 07/12 - 02 / 7 1700 30,6a 870
A. Røren A. Røren Drammen Travbane P 15/11 - 20 / 11 2120 33,1 P
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 0 04/9 - 05 / 4 1609 dist a 715
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 2 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor D. Dalen Drammen Travbane 0 16/2 - 03 / 5 2100 32,6a 231
e. Lygna Fina v. Alm Svarten M. Berdalen Jarlsberg Travbane - 08/1 - 03 / 1 2100 dg 611
Vidar Henriksen /Drammen D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 3 1609 31,3a 313
D. Dalen Vidar Henriksen E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 16/12 - 04 / 5 2140 31,2 g 420
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Meland Drammen Travbane 0 07/12 - 02 / 10 1700 31,4ag 1648
3 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 3 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 07 / 5 2100 31,7a 229
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Drammen Travbane 4 26/1 - 03 / 3 1700 30,6ag 39
Sverige V. Hop Bjerke Travbane 4 14/1 - 01 / 2 1609 29,1a 33
E. Høitomt Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 02 / 2 1609 29,7a 21
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 4 12/11 - 02 / 4 1609 29,7ag 19
4 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 4 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/3 - 04 / 6 2100 br a 234
e. Serena v. Minpil E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/2 - 03 / 5 1609 31,6a 205
Thomas Strand /Holmestrand E. Høitomt Drammen Travbane 3 26/1 - 03 / 4 1700 30,2a 50
K. Kvasnes Thomas Strand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 02 / 6 1609 29,9a 247
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Mæhlisen Jarlsberg Travbane - 30/10 - 04 / 3 2100 dg a 234
5 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 5 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Bjerke Travbane 3 19/2 - 08 / 11 2160 31,4 301
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 03 / 2 2100 44,9 g 668
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Sørlandets Travpark 0 24/10 - 02 / 1 2140 30,0 724
J. Undem Sigbjørn Baann E. Hafskjold Bjerke Travbane - 21/10 - 05 / 2 2140 dg 265
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Hafskjold Sørlandets Travpark 5 04/10 - 08 / 1 2140 30,0 130
6 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 6 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Momarken Travbane 0 17/11 - 06 / 5 1640 29,8a 249
e. Stjernedokka v. Bestjerker F. Degn Jarlsberg Travbane - 30/10 - 04 / 6 2100 dg a 201
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 05 / 9 2100 30,7a 88
O. Østre Anniken Mastereid O. Østre Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 02 / 2 2100 30,6 220
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 1 03/8 - 06 / 1 1700 28,0 280
7 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -6 -1 -0 -0 -0 -14 000
Måleng Elden 7 Plass 146 000
11 år BRUN V v.Steinsvad Eld R. Sandersen Bjerke Travbane 2 02/12 - 03 / 4 2160 33,1 71
e. Turbo Lill v. Trons Trollmin* R. Sandersen Drammen Travbane 3 15/11 - 10 / 7 2120 32,2 120
Dag Larsen /Vormsund M. Pedersen Momarken Travbane 6 13/10 - 02 / 4 1640 30,1ag 425
M. Pedersen Dag Larsen R. Sandersen Bjerke Travbane 6 09/9 - 01 / 9 2160 30,5 97
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. A. Eggen Drammen Travbane 7 03/8 - 06 / 2 1700 28,8 g 345
8 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 8 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 2 1609 35,2ag 322
e. Aaby Kine v. Bork Rigel V. Hop Biri Travbane 0 06/2 - 08 / 7 2120 br g 161
Susanna Grahn /Valnesfjord V. Hop Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 12 2100 dg a 183
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 08/1 - 04 / 1 2100 31,5 58
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 0 20/11 - 01 / 8 2120 30,2 33
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 9 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn L. Kolle Bjerke Travbane 1 02/3 - 06 / 3 2100 29,6a 419
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten L. Kolle Momarken Travbane 5 23/2 - 04 / 3 2140 31,1a 165
Christer Stubberud-Linda Brevik L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 7 2160 32,1 g 432
L. Kolle Linda Brevik L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 2 2100 31,5a 168
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 4 2100 31,6ag 168
10 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 10 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten H. Holm Bjerke Travbane 0 12/11 - 02 / 1 1609 34,0a 443
e. Vårlill v. Elding P. Sem Bjerke Travbane 0 22/10 - 04 / 11 1609 31,0a 498
Knut Weum /Tyristrand P. Sem Drammen Travbane 6 13/10 - 01 / 9 1700 30,9 540
P. Sem Knut Weum J. Undem Momarken Travbane 0 22/9 - 05 / 1 1640 31,1a 833
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek R. Aarlie Bjerke Travbane 0 27/8 - 04 / 11 2100 32,4a 682