<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
Kaldblodscupen
KALDBLODSCUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 400.001 kr.
For 3-15-årige høyest 700.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-4-2 Plass : 3-4-2

1 2016: -21 -0 -1 -4 -7 -81 500 2015: -22 -0 -3 -1 -7 -48 500
Skjegge Vilje 2140 1 Plass 426 490
13 år MØRKBR HP v.Rigel Jo A. Christensen Klosterskogen Travbane 0 03/3 - 01 / 2 2100 31,1a 500
e. Skjegge Lill v. Elding A. Christensen Sørlandets Travpark 4 28/2 - 01 / 9 2140 28,9a 429
Anne Christensen /Morgedal A. Christensen Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 9 2140 28,7 1429
A. Christensen A. Christensen Jarlsberg Travbane 2 22/1 - 04 / 2 2100 29,1 78
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 07 / 8 2100 28,9a 668
2 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -61 500 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000
Sjeikens Gull* 2 Plass 417 500
11 år SVART V v.H.G. Balder Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 28/2 - 01 / 6 2140 29,5ag 27
e. Slogum Gry v. Elding Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 13/2 - 08 / 9 2040 27,5ag 95
Sverige Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 31/3 - 05 / 5 1600 25,3a 42
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 19/11 - 04 / 2 1609 28,2a 86
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 6 30/10 - 06 / 9 1700 26,5a 77
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -3 -5 -48 500
Rigel Storm 3 Plass 601 000
12 år LYSBRUN V v.Torpa Carl* Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 02/3 - 07 / 12 2660 28,8 69
e. Odalsletta v. Polar Troll Å. Tengsareid Forus Travbane 1 13/2 - 08 / 4 2040 26,7a 231
Arild Salte /Mykland Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 05/2 - 03 / 9 2120 28,6 g 33
Å. Tengsareid Arild Salte (A) A. Salte Sørlandets Travpark 0 31/1 - 06 / 5 2160 30,2 g 64
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/1 - 03 / 1 2100 26,7a 99
4 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 4 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 02/3 - 07 / 11 2660 28,6 16
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) T. Borg Bjerke Travbane 6 20/2 - 05 / 6 2140 28,1 g 28
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Drammen Travbane 1 01/2 - 01 / 5 2100 27,9a 13
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 13/1 - 03 / 2 2100 26,4a 22
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 2 22/12 - 05 / 4 1640 27,4 50
5 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -25 470 2017: -13 -1 -0 -3 -4 -61 666
Art Nattfari 2160 1 Plass 879 403
10 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld E. Storetvedt Forus Travbane 4 01/3 - 03 / 7 2080 29,7 39
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Gudmestad Forus Travbane 5 02/2 - 08 / 1 2040 27,2 151
Susanna Grahn G. Gudmestad Forus Travbane 4 26/1 - 01 / 3 2080 28,0 169
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 3 05/1 - 01 / 8 2080 28,0 218
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 3 29/12 - 02 / 3 2060 27,0 67
6 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 2 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Sørlandets Travpark 4 14/2 - 01 / 4 2160 27,4 263
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Jarlsberg Travbane 4 22/1 - 04 / 8 2120 28,4 106
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 04 / 12 2120 29,2 682
P. Kals Vilde M. Kals (A) P. Kals Momarken Travbane 3 22/12 - 05 / 10 1660 26,4 227
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek P. Kals Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 01 / 6 1620 26,0 240
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 3 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen M. Høitomt Drammen Travbane 0 27/2 - 07 / 11 1700 28,8a 486
e. Dag Svarta v. Ulsvarten M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 14/2 - 01 / 7 2160 28,1 227
Kari Anne Knutsen /Birkeland M. Høitomt Sørlandets Travpark 6 17/1 - 04 / 7 1680 25,5 75
M. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 5 26/12 - 05 / 8 1609 26,0a 128
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 06/12 - 01 / 4 1660 27,3 29
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 4 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even A. Frønes Sørlandets Travpark 1 28/2 - 01 / 5 2140 28,6a 147
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 14/2 - 01 / 5 2160 27,0 215
Team Baiasen M. Finsand Sørlandets Travpark 6 31/1 - 03 / 10 1660 29,3 93
G. Austevoll Elin Gumpen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 17/1 - 04 / 2 1660 26,9 67
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 29/12 - 04 / 5 1620 27,8 116
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -1 -1 -1 -4 -40 000
Erga Odin 5 Plass 656 000
9 år SVARTBRUN H v.Moe Odin M. Finsand Forus Travbane 3 01/3 - 03 / 6 2080 29,6 66
e. Sjefsstjerna v. Elding T. Erga Forus Travbane 4 19/12 - 02 / 2 1090 23,9a 159
Atle Erga /Orre K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 08/11 - 03 / 6 1660 26,6 14
T. Erga T. Erga Sørlandets Travpark 6 06/9 - 07 / 5 1609 25,0a 22
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl A. Erga Forus Travbane 3 25/8 - 02 / 4 2040 26,0a 34
10 2019: -6 -1 -0 -1 -2 -36 000 2018: -16 -3 -3 -3 -3 -124 000
Lille Jerkeld 6 Plass 1 031 000
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld O. Wassberg Bergen Travpark 0 05/3 - 09 / 9 1600 26,6ag 447
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Wassberg Bergen Travpark 2 18/2 - 08 / 2 2120 27,3 19
Sissel Paulsen /Kolltveit O. Wassberg Forus Travbane 0 13/2 - 08 / 12 2040 27,5a 35
O. Wassberg O. Wassberg Bergen Travpark 1 07/1 - 06 / 4 1600 27,8 14
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 1 31/12 - 02 / 2 2100 27,3 13
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -0 -3 -10 447
Viktor K. 7 Plass 725 319
11 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 4 02/3 - 02 / 12 2100 26,9a 177
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 15 2160 30,6 g 547
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Biri Travbane 0 06/2 - 10 / 1 1609 25,8a 174
R. Kruse Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/1 - 05 / 7 2100 27,7a 96
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 04 / 10 2120 29,2 263
12 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -1 -6 000
Gurifax 8 Plass 517 000
12 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) K. Malmin Klosterskogen Travbane 3 03/3 - 01 / 5 2100 30,1a 125
e. Kos Jenta v. Troll Jahn K. Malmin Bjerke Travbane 6 03/2 - 08 / 6 1609 26,9a 98
Jo Oxhovd Svalesen /Skammestein E. Høitomt Bjerke Travbane 0 20/1 - 07 / 7 1609 29,9ag 42
E. Høitomt Stein Guriby E. Høitomt Biri Travbane 3 02/1 - 10 / 9 1609 25,4a 59
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Antonsen Bjerke Travbane 2 23/12 - 09 / 1 2100 27,6a 65
13 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 9 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Drammen Travbane 1 27/2 - 07 / 7 1700 27,2ag 125
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Bjerke Travbane 0 19/2 - 01 / 1 1640 26,4 g 50
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Biri Travbane 0 06/2 - 10 / 9 1609 25,2ag 50
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Bjerke Travbane 1 20/1 - 05 / 6 2100 27,4a 51
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Biri Travbane 1 02/1 - 10 / 1 1609 24,6a 79
14 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 10 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Bjerke Travbane 2 19/2 - 01 / 2 1640 25,7 122
e. Markaseira v. Kos Knekten L. Kolle Bjerke Travbane - 27/1 - 02 / 4 2160 dg 107
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 3 20/1 - 05 / 2 2100 27,5a 49
T. Borg Berit Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 5 09/1 - 04 / 13 2120 29,0 234
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 4 2100 28,0a 587
15 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 11 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld M. Gundersen Bjerke Travbane - 02/3 - 02 / 1 2100 dg a 151
e. Gulheim Seira v. Minpil M. Gundersen Bjerke Travbane 5 19/2 - 01 / 7 1660 25,1 262
Terje Myhrengen /Jevnaker M. Gundersen Biri Travbane 5 06/2 - 10 / 11 1609 24,9a 321
M. Gundersen Terje Myhrengen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/1 - 02 / 5 2160 28,5 357
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 4 06/1 - 07 / 4 2160 27,8 329