<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
Grunncupen
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr.
For 3-15-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-5 Plass : 9-10-5

1 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 2140 1 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/2 - 07 / 5 2100 29,7a 746
e. Seile Maia v. Slogum Jørn R. Kruse Bjerke Travbane 6 10/2 - 07 / 4 2100 29,0a 111
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Momarken Travbane 2 19/1 - 06 / 8 1640 28,7a 53
R. Kruse Jon Magne Vik R. Kruse Klosterskogen Travbane 5 09/1 - 06 / 11 2100 30,5 72
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Momarken Travbane 2 28/12 - 03 / 1 2140 28,6 241
2 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -12 750 2018: -8 -3 -2 -1 -2 -78 000
Åse Elden 2 Plass 303 750
8 år GRÅ H v.Lome Elden T. Erga Bergen Travpark 2 05/3 - 05 / 6 2100 29,3a 169
e. Stumne Glad v. Frigg Mollyn T. Erga Forus Travbane 3 26/1 - 02 / 4 2080 30,2 34
Alf Thu Salte /Bryne T. Erga Forus Travbane 0 12/12 - 04 / 1 2040 30,6 g 403
T. Erga T. Erga Forus Travbane 5 03/11 - 07 / 12 2080 29,9 65
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Bergen Travpark 1 15/10 - 03 / 5 2100 29,0a 16
3 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 3 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 14/2 - 03 / 2 2140 28,6a 293
e. Mai Bausa v. Elding J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 05/2 - 21 / 1 2100 37,9 P
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru S. Løvvold Sørlandets Travpark - 17/1 - 05 / 1 2140 dg 176
S. Løvvold Gunn Snøås S. Løvvold Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 04 / 2 2100 31,7 177
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl S. Løvvold Drammen Travbane 3 07/12 - 02 / 12 1700 28,1a 236
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -9 -0 -1 -4 -3 -41 000
Kodina 4 Plass 217 000
9 år RØD HP v.Moe Odin A. Berås Sørlandets Travpark 6 28/2 - 06 / 1 1640 28,8 314
e. Troll Kosa v. Kos Knekten A. Berås Sørlandets Travpark 0 17/1 - 05 / 5 2140 33,0 199
Edel Ulven-Jonny Martin Blom A. Berås Sørlandets Travpark 3 06/12 - 02 / 1 1609 31,2a 106
A. Berås Jonny Martin Blom A. Berås Sørlandets Travpark 0 08/11 - 01 / 3 2160 31,1 188
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 05 / 12 2100 30,0a 131
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Pave Odin 5 Plass 430 555
7 år SVART H v.Bork Odin G. Mikkelsen Bergen Travpark 3 05/3 - 05 / 7 2100 29,5ag 64
e. Pave Vilja v. Viljesterk G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 31/1 - 05 / 9 2160 30,3 47
Tonje Ramfjord-Trond Mikkelsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 06 / 5 2100 30,4 47
G. Mikkelsen Tonje Ramfjord G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 17/7 - 07 / 5 2660 29,7 g 31
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek L. Kolle Sørlandets Travpark 4 12/7 - 05 / 8 2140 28,9ag 145
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 6 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* M. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/2 - 04 / 3 2160 br rg 171
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Biri Travbane 3 06/2 - 08 / 6 2120 29,4 319
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Gävle 5 29/1 - 01 / 7 2660 33,2 57
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bollnäs 3 18/1 - 01 / 3 1640 27,9a 43
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Klosterskogen Travbane 4 09/1 - 06 / 8 2100 30,5 492
7 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 500 2016: -19 -2 -4 -1 -4 -89 000
Ognøy Emiil 2160 1 Plass 289 500
7 år BRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 2 23/2 - 04 / 2 2040 28,4 49
e. Vik Pia v. Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane - 13/2 - 10 / 13 2060 dg 491
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn M. Gudmestad Forus Travbane 2 26/1 - 08 / 6 2080 30,5 32
Å. Tengsareid Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 05 / 5 2609 34,1a 56
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 1 29/12 - 04 / 1 1600 27,4 32
8 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 2 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten A. Akselsen Drammen Travbane 6 27/2 - 05 / 10 2100 29,9a 150
e. Embra v. Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 05 / 2 2609 29,0a 45
Einar Henneseid /Drangedal T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 01 / 2 2100 29,8a 16
G. Gundersen Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 23/12 - 03 / 5 1609 dg a 13
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 11/12 - 04 / 7 2120 28,9 13
9 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -193 000 2016: -14 -5 -4 -1 -2 -383 858
Ossmann 3 Plass 776 923
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/2 - 06 / 11 1660 25,6 19
e. Juni Snella v. Høiby Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 14/2 - 03 / 5 2140 28,6a 15
Steinar Nordengen /Nordre Toten O. Østre Jarlsberg Travbane 3 11/12 - 04 / 12 2120 29,2 98
Ø. Tjomsland O. Østre Bjerke Travbane 0 28/10 - 05 / 8 2160 28,4 g 49
mørkblå m/sølv reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 14/10 - 02 / 8 2660 29,2 65
10 2018: -17 -0 -3 -3 -3 -96 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 4 Plass 862 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 17/2 - 08 / 2 1609 26,3a 34
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten B. Lea Forus Travbane 0 24/11 - 01 / 3 2060 31,0 127
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen B. Lea Sørlandets Travpark 5 08/11 - 03 / 2 1640 28,2 351
T. Solberg Erik Killingmo (T) B. Lea Forus Travbane 6 29/9 - 09 / 8 2080 29,6 19
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Gudmestad Bergen Travpark 0 17/9 - 06 / 10 1600 28,8a 198
11 2016: -4 -2 -0 -1 -1 -64 000 2015: -5 -0 -0 -1 -1 -6 000
Skaffer Elden* 5 Plass 251 500
9 år SVART H v.Lome Elden J. Eriksen Bjerke Travbane 1 24/2 - 04 / 6 2160 27,4 16
e. Skaffer Tia v. Metsgar Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 13/2 - 10 / 10 2060 25,9 69
Sverige J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 31/1 - 05 / 13 2200 28,2 146
J. Eriksen Øystein Tjomsland (T) J. Eriksen Forus Travbane 0 31/10 - 03 / 10 2060 31,4 g 286
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring L. Kolle Bjerke Travbane 0 12/9 - 03 / 3 2100 29,0ag 95
12 2017: -11 -1 -0 -1 -2 -22 764 2016: -16 -0 -0 -1 -4 -17 327
Trons Tyr 6 Plass 221 591
10 år BRUN V v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 6 06/2 - 08 / 8 2140 29,2 g 356
e. Trons Rigla v. Alm Rigel S. Wassberg Bergen Travpark 0 28/1 - 06 / 8 1600 29,4a 80
Trude Kleveland /Buvika L. Hauge Bergen Travpark 0 28/11 - 02 / 8 2100 32,6a 472
S. Wassberg Gaute Lura (T) S. Wassberg Bergen Travpark 3 27/10 - 04 / 8 1600 28,7a 257
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame E. Berg Forus Travbane 0 22/9 - 04 / 5 2060 30,2 620
13 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -11 000
Global Ruska 7 Plass 268 350
6 år GUL HP v.Horgen Tore M. Høitomt Drammen Travbane 7 27/2 - 10 / 1 2100 30,6 211
e. Global Linsi v. Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 14/2 - 03 / 8 2140 29,8a 66
Edina Ydersbond /Hemnes O. Kjenner Drammen Travbane 4 28/11 - 06 / 2 1700 30,6a 295
E. Høitomt Kari Anne Knutsen (T) O. Kjenner Färjestad 6 26/10 - 07 / 3 2140 28,9 130
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Momarken Travbane 2 17/10 - 03 / 1 1640 25,2a 661
14 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -14 491 2017: -9 -2 -0 -0 -2 -49 000
Spik 8 Plass 665 491
7 år BRUN H v.Spikeld K. Djøseland Drammen Travbane 1 27/2 - 05 / 4 2100 28,3a 25
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten K. Djøseland Forus Travbane 2 13/2 - 10 / 7 2040 26,2 40
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Forus Travbane 1 02/2 - 01 / 3 2040 27,7 41
K. Djøseland Å. Tengsareid Forus Travbane 1 19/1 - 05 / 3 2040 27,7a 36
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 0 05/1 - 03 / 9 2080 30,0 g 28
15 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000
Eld Grim 9 Plass 314 100
9 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 4 25/2 - 07 / 6 1609 27,1a 79
e. Toddy Løva v. Toddy G. Austevoll Drammen Travbane 4 01/2 - 01 / 7 2100 28,8a 458
Ole Johnny Mathisen-Anne-Berit Vestby G. Austevoll Bjerke Travbane 3 23/1 - 03 / 6 2100 29,0a 364
G. Austevoll Ole Johnny Mathisen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 04 / 5 2120 31,4 42
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 02 / 11 2100 28,4a 148