<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
GENTLE TILLYS HOPPESERIE
GENTLE TILLYS HOPPESERIE.
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 125.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-11 Plass : 10-3-11

1 2018: -17 -0 -1 -1 -10 -39 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -8 500
Destiny Morning 2100 1 Plass 144 500
7 år RØD HP v.Rubintor Pri (DE) G. Gundersen Drammen Travbane - 27/2 - 08 / 9 2100 dg a 535
e. Miss Mary Morning v. Staro Showbiz (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/1 - 03 / 1 2100 19,6a 37
Bent Brustad /Lunde G. Gundersen Drammen Travbane 1 07/12 - 03 / 9 2520 19,6 126
E. Linn Marita N. Landsverk E. Høitomt Drammen Travbane 3 28/11 - 03 / 2 2500 22,6a 50
Hvit m/svart og rød erm, rek G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 04 / 7 2100 20,0a 59
2 2018: -10 -2 -0 -1 -3 -47 500 2017: -17 -0 -1 -1 -5 -32 000
Trophydore (DK) 2 Plass 227 375
8 år BRUN HP v.Trophy Catch (US) A. Frønes Sørlandets Travpark 5 28/2 - 04 / 7 2160 18,7 g 106
e. Jadore (DK) v. Victor Victor* (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 1 25/1 - 06 / 2 1700 17,9a 96
Stall Lost In Space A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 02 / 8 2100 18,9a 84
A. Frønes A. Frønes Aalborg 2 20/11 - 10 / 1 2140 16,4a 50
Mørkblå m/burg. ermer, reklame K. Friborg Odense 0 25/9 - 05 / 1 1640 16,3a 398
3 2016: -14 -2 -3 -2 -1 -89 000 2015: -17 -3 -0 -4 -7 -46 202
Veronica Derm (DK) 3 Plass 145 072
5 år MØRKBR HP v.From Above* (S) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 06/1 - 08 / 5 2140 18,0 58
e. Mixi Derm (DK) v. Coktail Jet (FR) S. Juul Charlottenlund 1 15/11 - 01 / 1 1600 15,8a 41
Wiggo Carstensen /Bønes C. Clausen Charlottenlund 5 31/10 - 08 / 1 1600 15,9a 100
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) C. Clausen Charlottenlund 0 10/10 - 04 / 1 2000 17,9a 157
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek S. Juul Nykøbing Falster 3 24/9 - 04 / 1 1640 17,4a 30
4 2018: -9 -1 -1 -1 -1 -29 000 2017: -12 -1 -0 -0 -4 -22 000
Caipirinha 4 Plass 196 000
8 år BRUN HP v.Tap In* (US) D. Dalen Drammen Travbane 0 27/2 - 03 / 9 2100 19,0a 92
e. Twilight S.E. (S) v. Zoot Suit (US) D. Dalen Drammen Travbane 2 01/2 - 02 / 10 2100 18,6a 33
Anne R. Kulseng-Hansen-Linn Therese Ekehaug D. Dalen Drammen Travbane 1 26/1 - 04 / 8 2100 19,4a 256
D. Dalen Siv Ailin Olsen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 02 / 11 2100 18,4a 247
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 2 25/11 - 09 / 8 2600 19,3a 263
5 2018: -15 -4 -3 -1 -4 -264 877 2017: -24 -3 -4 -4 -8 -185 500
Etna B.R. 5 Plass 619 877
6 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 27/2 - 08 / 11 2100 21,2a 110
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) Å. Tengsareid Forus Travbane 5 13/2 - 05 / 5 1600 14,8a 26
Wenche G. Johnsrud /Sokna Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 02 / 6 2100 17,4a 45
Å. Tengsareid Tor Olaf Halle (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 22/1 - 05 / 7 1609 15,5a 57
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 06/10 - 04 / 1 2140 16,1a 181
6 2016: -8 -0 -2 -0 -3 -23 000 2015: -16 -0 -2 -1 -7 -41 000
Prøv Hr. Siem (DK) 6 Plass 118 576
9 år MØRKBR HP v.Hr. Siem (DK) H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 03/3 - 07 / 5 2100 19,3a 86
e. Bitten Nordvang (DK) v. Osman Bogø (DK) H. Forberg Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 02 / 1 2100 17,6a 249
Silje Birkeland /Froland H. Forberg Sørlandets Travpark 2 17/1 - 03 / 6 2160 17,9 339
H. Forberg Silje Birkeland H. Forberg Drammen Travbane 5 15/12 - 01 / 11 1700 17,2a 512
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj M. Høitomt Sørlandets Travpark 2 06/12 - 04 / 8 2160 18,4 325
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000
South Valley Star 7 Plass 104 500
7 år BRUN HP v.Millmaker M. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 03/3 - 05 / 5 2500 21,1a 582
e. South Valley Babe v. Valley Sentry* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 6 17/2 - 06 / 3 2100 18,1a 200
Barbro Undem /Skien M. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 02 / 7 2100 18,3a 600
M. Høitomt Henning Undem M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/1 - 02 / 6 2100 21,7a 85
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 03 / 11 2100 20,0a 201
8 2017: -15 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -0 -1 -2 -7 -43 000
Rita Minor 8 Plass 156 000
5 år BRUN HP v.Rite On Line (US) K. Brenden Bjerke Travbane 6 20/2 - 02 / 12 2100 17,6ag 184
e. Eternity Ås (S) v. Conway Hall* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 2 09/12 - 09 / 6 2140 17,1 116
Ahne Fossen /Aurskog K. Brenden Drammen Travbane 2 15/11 - 07 / 11 2100 18,0a 54
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Klosterskogen Travbane 1 05/11 - 04 / 6 2100 18,1a 57
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 1 22/10 - 02 / 3 2100 17,6a 44
9 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -10 -1 -2 -2 -2 -64 000
Bluegene 9 Plass 125 500
7 år BRUN HP v.Running Sea* (US) T. Solberg Drammen Travbane 2 27/2 - 08 / 4 2100 18,0a 199
e. Lioness (US) v. Conway Hall* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 4 16/2 - 05 / 2 2140 17,0a 85
Stall Masig T. Solberg Bjerke Travbane 4 03/2 - 04 / 8 2140 18,7 40
T. Solberg Robert S. Fossen (T) T. Solberg Momarken Travbane 1 19/1 - 02 / 3 2140 17,9a 124
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 2 07/1 - 02 / 1 2100 18,4a 34
10 2018: -16 -3 -0 -1 -6 -112 000 2017: -23 -1 -3 -1 -12 -88 500
Key To Candy 10 Plass 381 000
6 år BRUN HP v.More Chips (US) M. Høitomt Drammen Travbane 4 27/2 - 08 / 8 2100 18,1a 480
e. Key To Heart v. Key To Fame P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 06 / 8 2120 18,2 593
Paal Terje Hamre /Bergen P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 06/10 - 05 / 7 2140 18,5a 118
E. Høitomt P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 18/9 - 04 / 10 2100 17,6 230
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Borg Jarlsberg Travbane 6 21/8 - 08 / 8 2100 19,1 57
11 2016: -11 -0 -1 -3 -4 -38 500 2015: -17 -3 -0 -2 -2 -58 000
N.Y. Sweet'n Sassy 11 Plass 127 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 02/3 - 09 / 6 2100 17,5a 220
e. Keyedup (S) v. Supergill* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 2 20/2 - 02 / 2 2100 16,3a 337
Stig Fossen /Aurskog K. Brenden Drammen Travbane 3 01/2 - 02 / 3 2100 18,6a 81
L. Kolle Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 1 1609 16,1a 109
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 09/1 - 07 / 7 2100 18,2a 181
12 2018: -15 -0 -1 -1 -6 -36 500 2017: -19 -3 -4 -2 -4 -116 000
Seabreeze Ås (US) 12 Plass 339 867
7 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/11 - 04 / 7 1700 18,6ag 116
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 12/11 - 05 / 5 2100 19,2ag 145
Helge Ellefsen /Porsgrunn A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 06 / 6 2100 17,4ag 248
G. Austevoll Helge Ellefsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 08/10 - 09 / 4 2500 18,4a 34
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 26/9 - 03 / 4 1700 16,4a 51