<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-9 Plass : 10-1-9

1 2016: -18 -3 -3 -4 -3 -110 444 2015: -10 -0 -3 -2 -0 -30 000
Gull Odin 2140 1 Plass 159 944
5 år LYSBRUN V v.Moe Odin M. Berås Bjerke Travbane P 02/3 - 21 / 5 2160 33,2 P
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel M. Sørvik Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 02 / 3 2100 31,1ag 481
Folkehesten Leangen E. Høitomt Biri Travbane 0 18/12 - 07 / 1 2100 32,5ag 44
M. Sørvik M. Sørvik Biri Travbane 3 13/12 - 03 / 7 2100 32,7ag 102
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek E. Høitomt Biri Travbane 0 20/11 - 03 / 5 2120 35,7 g 48
2 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Drammen Travbane 8 27/2 - 02 / 11 2120 35,2 g 233
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 17/2 - 02 / 4 2140 33,9 g 536
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane 4 09/2 - 04 / 10 2160 33,5 368
J. Theodorsen B. Strømnes Bjerke Travbane 5 06/1 - 03 / 11 2160 33,1 693
Oransje m/svart ruter og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 0 22/12 - 01 / 2 1640 31,4ag 963
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 3 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane - 16/2 - 02 / 11 1640 dg a 102
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 02 / 9 2100 32,4ag 154
Camilla Aakhus /Bygland G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/1 - 03 / 5 2100 34,8ag 20
G. Austevoll Jan Morten Hansen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 3 08/12 - 03 / 2 2140 31,8 60
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 24/11 - 04 / 6 2100 33,6a 49
4 2018: -9 -0 -0 -1 -6 -23 086 2017: -10 -0 -2 -0 -7 -38 215
Lill Kvikken* (S) 4 Plass 129 406
7 år GRÅSVART V v.Bork Odin G. Kylen Momarken Travbane 0 16/2 - 02 / 5 1640 30,5a 332
e. Korall Tabac (S) v. Elding G. Kylen Färjestad 0 01/2 - 02 / 12 2140 35,5 651
Sverige G. Kylen Bjerke Travbane 0 21/1 - 03 / 12 2100 32,0a 123
G. Kylen Lars-Erik H. Karlsson M. Ivarsson Färjestad 5 04/1 - 02 / 13 2160 32,1 235
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Färjestad 4 29/12 - 05 / 13 2200 30,9 239
5 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -25 -4 -3 -4 -4 -146 500
Ailo 5 Plass 186 962
6 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane - 05/2 - 02 / 4 2100 dg a 22
e. Minardi v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/1 - 05 / 2 2140 33,0 g 52
Glenn Waldeland /Hellesøy T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 16/1 - 01 / 1 2100 30,5 39
K. Johansen Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/1 - 03 / 4 2140 32,6 27
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Horpestad Örebro - 12/12 - 09 / 10 2180 dg 95
6 2017: -17 -0 -0 -2 -10 -30 768 2016: -13 -0 -2 -1 -2 -25 978
Guli Granit* (S) 6 Plass 87 790
6 år SVARTBRUN V v.Moe Odin M. Andersson Romme 2 19/2 - 09 / 8 2160 32,6 48
e. Guli Mai* (S) v. Järvsöfaks (S) M. Andersson Färjestad 2 11/1 - 02 / 14 2200 33,3 111
Sverige M. Andersson Färjestad 5 29/12 - 05 / 7 2180 32,1 264
M. Andersson M. Andersson Örebro 4 12/12 - 09 / 9 2180 33,8 381
rød med brun kile & svarte ermer. M. Andersson Färjestad 8 30/11 - 11 / 14 2180 34,4 477
7 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 7 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 4 12/2 - 01 / 10 2120 32,9 g 193
e. Spiklassi v. Lasso* (S) B. Steinseth Biri Travbane 4 29/1 - 02 / 3 2100 36,0a 20
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Bjerke Travbane 1 14/10 - 05 / 1 2140 31,4 49
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 2 09/10 - 09 / 8 2120 31,5 40
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 2 02/10 - 04 / 7 2100 31,5 g 188
8 2016: -11 -0 -1 -0 -2 -16 000 2015: -21 -0 -1 -4 -10 -54 000
Skøi Mona 8 Plass 70 000
9 år BRUN HP v.Skøiar P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 02/3 - 05 / 8 2160 31,5 g 863
e. Eldmona v. Elding A. Akselsen Momarken Travbane - 16/2 - 02 / 9 1640 dg a 208
Dorthe Madsdatter Gaustad /Hamar A. Akselsen Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 6 2140 32,5 120
E. Linn Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 6 03/2 - 05 / 10 2160 32,0 g 103
Hvit m/svart og rød erm, rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 22/1 - 03 / 8 2120 31,2 119
9 2018: -17 -4 -4 -3 -4 -466 188 2017: -10 -3 -2 -2 -3 -117 054
Nordby Frøy 9 Plass 669 242
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 23/10 - 03 / 3 2100 29,0a 52
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Drammen Travbane 1 05/10 - 09 / 9 2120 31,8 22
Stall Le Meridien A. Akselsen Bjerke Travbane 0 17/9 - 03 / 4 2100 32,8ag 54
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 31/8 - 09 / 3 2100 28,7a 667
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Akselsen Bjerke Travbane 2 19/8 - 09 / 11 2160 32,4 65
10 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -106 812 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 10 Plass 504 812
7 år BRUN H v.Særpefanten G. Flåten Bjerke Travbane - 17/2 - 02 / 6 2140 dg 31
e. Slogum Bra v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 05/2 - 02 / 1 2100 30,0a 78
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen G. Flåten Klosterskogen Travbane - 25/1 - 01 / 7 2120 dg 45
G. Flåten Kjell Roar Hansen G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 16/1 - 01 / 2 2100 30,6 78
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane - 15/11 - 06 / 10 2120 dg 269