<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-5


Varmblods 2100 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 8.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-4-8 Plass : 11-4-8

1 2018: -10 -1 -1 -2 -2 -56 000 2017: -24 -2 -3 -2 -7 -109 318
Norva Young 2100 1 Plass 271 040
6 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) C. Lihaug Bjerke Travbane 8 24/2 - 01 / 12 2140 20,8 1244
e. Super Young v. Super News (US) C. Lihaug Biri Travbane P 18/12 - 20 / 3 2100 23,0 P
Per K. Runden /Skarnes
L. Sandberg Glenn Kramer Stenberg (T)
Turkis m/hvit s.felt, sølv stj.& ermr.
2 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -12 -0 -0 -1 -2 -11 000
Bricois Way 2 Plass 49 000
8 år SVART V v.L'Ideal Bricois (FR) O. Østre Bjerke Travbane 8 24/2 - 01 / 11 2140 20,8 g 211
e. Odway v. Turbo Thrust* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 09/12 - 01 / 10 2140 22,3 g 993
Kåre M. Kristiansen /Ingeberg J. Kvikstad Biri Travbane - 22/5 - 01 / 8 2100 dg r 408
K. Kvasnes Kåre M. Kristiansen V. Hop Biri Travbane - 24/4 - 01 / 6 2100 dg 396
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek J. Kvikstad Biri Travbane P 20/2 - 20 / 2 2100 23,0 P
3 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2016: -9 -1 -1 -0 -4 -26 000
Chips And Gold 3 Plass 36 000
5 år BRUN HP v.Adrian Chip* (US) H. Horpestad Biri Travbane 5 29/1 - 08 / 4 2100 26,0 188
e. Thai Pretty v. Credit Winner* (US) H. Horpestad Biri Travbane P 25/10 - 20 / 2 2100 21,5 P
Geir Lerud-Tore Lerud
H. Nygård Kjetil Helgestad (T)
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl
4 2018: -8 -1 -0 -0 -3 -24 000 2017: -6 -0 -0 -1 -2 -10 000
Opera Scot 4 Plass 42 000
6 år BRUN V v.Magnetic Power (US) O. Mikkelborg Biri Travbane - 29/1 - 08 / 2 2100 dg 177
e. Debbie Scot v. Huxtable Hornline* (S) J. Kvikstad Biri Travbane P 18/12 - 20 / 1 2100 22,9 P
Siri Kvebæk /Slitu
E. Høitomt Siri Kvebæk
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000
Mysern R.L. 5 Plass 16 000
8 år BRUN V v.Magnetic Power (US) J. Kvalen Biri Travbane P 12/2 - 20 / 1 2100 22,7 P
e. Idette Pilot v. Gunslinger Spur (US) K. Johansen Biri Travbane P 20/12 - 20 / 1 2100 24,5 P
Elisabeth Tokvam Kvalen /Vinstra J. Kvalen Biri Travbane N 26/7 - 20 / 2 2100 26,1 N
J. Kvikstad Jan Kvalen (A)
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
First Line Warrior 6 Plass 6 000
5 år BRUN V v.Judge Joe* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/2 - 01 / 2 2140 28,6 g 98
e. Fox Valley Belagio (US) v. Meadowbranch Jerzy* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/2 - 01 / 7 2140 20,8 97
Stall Krigern G. Austevoll Bjerke Travbane - 27/1 - 01 / 1 2140 dg 120
G. Austevoll Trond Anderssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane P 30/12 - 20 / 1 2140 22,8 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/10 - 22 / 6 2140 dgpp N
7 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Dean Martini R.S. 7 Plass 5 000
5 år RØD H v.Juliano Star* (FR) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 8 08/1 - 08 / 3 2100 22,5 g 75
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) D. Dalen Biri Travbane P 13/12 - 20 / 1 2100 20,9 P
Erlend Rennesvik /Slattum E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 25/9 - 07 / 5 2100 dist g 38
G. Stenberg E. Rennesvik Bjerke Travbane P 03/9 - 24 / 2 2140 19,7 P
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek E. Rennesvik Drammen Travbane 12/9 - 21 / 4 1700 28,4 g B
8 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2016: -15 -1 -1 -3 -6 -44 409
Anders Jade (DK) 8 Plass 52 680
5 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) M. Pedersen Aalborg 3 09/1 - 09 / 2 2140 20,0 94
e. Houston Jade (FI) v. Houston Laukko* (FI) R. Kjær Billund 0 30/12 - 01 / 1 2020 20,9 23
Geir Ulsmåg /Nesttun R. Kjær Aalborg 2 23/10 - 01 / 1 2140 19,6a 31
M. Pedersen R. Kjær Aalborg 0 19/9 - 90 / 1 2160 21,6 P
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl.
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -2 -1 -3 -4 -55 500
Bahama Classic 9 Plass 55 500
5 år MØRKBR HP v.Victory Abroad* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 24/2 - 01 / 9 2140 20,3 156
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 2 2140 21,9 P
Stall Bergsund AS /Hønefoss
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
10 2018: -6 -4 -0 -0 -1 -61 000 2017: -14 -2 -1 -3 -3 -68 000
The Dark Knight 10 Plass 162 044
6 år SVART V v.Adrian Chip* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 4 24/2 - 01 / 3 2140 20,5 235
e. Mellby Quickness (S) v. Coktail Jet (FR) B. Steinseth Biri Travbane 6 20/9 - 01 / 4 2100 23,8 g 228
Jan Helge Karlsen /Våle B. Steinseth Biri Travbane P 04/9 - 20 / 4 2100 20,7 P
L. Kolle Geir Kihle (T) B. Steinseth Biri Travbane 03/10 - 22 / 1 2100 31,8 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Steinseth Biri Travbane 12/9 - 23 / 2 2100 31,1 B
11 2018: -5 -1 -1 -1 -2 -43 600 2017: -15 -3 -0 -2 -6 -110 794
Venezia (DK) 11 Plass 296 696
7 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) B. Jørgensen Billund 1 30/9 - 01 / 1 2000 17,8 12
e. Dika (DK) v. Little Devil (US)
Erik Veland /Ostereidet
H. Tvedt Rolf Tvedt (T)
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -6 000
Athena D. (DK) 12 Plass 21 094
6 år BRUN HP v.Great Challenger (US) K. Jensen Skive 3 17/8 - 01 / 5 2020 20,3 32
e. Naja (DK) v. Viking's Way* (FR) K. Jensen Skive 2 01/7 - 01 / 1 2060 18,8a 131
Pål Gøran Roland-Berit Dahl J. Gudberg Aalborg 3 20/6 - 01 / 1 2140 22,1 206
G. Gundersen Kim Mathisen (T) K. Jensen Odense 0 26/4 - 01 / 1 2140 22,5 g 650
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Jensen Billund P 15/4 - 91 / 4 2000 nc g P