<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3
MAX 500 POENG
MAX 500 POENG.
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 1 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Hande Drammen Travbane 5 27/2 - 02 / 15 2140 33,8 g 270
e. Rådimil v. Ilmin C. Hande Bjerke Travbane 5 19/2 - 08 / 4 2140 32,4 g 518
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Momarken Travbane 6 16/2 - 02 / 1 1640 30,1a 82
Christina A. Hande (S) Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 2 2140 br g 176
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 02 / 6 2100 33,2ag 773
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -3 -4 -43 000
Sandesokken 2 Plass 106 500
9 år BRUN V v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 06/2 - 08 / 1 2100 30,5 195
e. Gik Mina v. Ilmin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 15/1 - 03 / 1 2100 30,4a 95
Georg Sande /Skåbu Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 18/12 - 07 / 9 2100 32,1a 300
Øyvind Ruttenborg (T) Georg Sande Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 09/12 - 04 / 8 1640 30,2 70
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 2 17/11 - 01 / 3 2100 30,9a 164
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000
Dorr Finito 3 Plass 70 000
7 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld M. Helland Momarken Travbane 5 16/2 - 02 / 10 1640 29,9a 553
e. Dorrmina v. Ilmin M. Helland Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 10 2140 32,5 180
Halvor Hoel /Minnesund M. Helland Bjerke Travbane 4 21/1 - 03 / 11 2100 31,9a 430
Magnus Helland (T) Jan Morten Hansen (T) M. Helland Bjerke Travbane 4 06/1 - 03 / 12 2160 32,9 131
gul m/svart h og ermstriper J. Hansen Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 4 2140 33,7 352
4 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 4 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 17/2 - 02 / 10 2140 31,5 g 607
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 01/2 - 03 / 6 2100 33,6 746
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 13/1 - 05 / 9 2160 31,4 363
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 03/1 - 01 / 2 1640 29,9a 343
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 08/12 - 03 / 10 2160 32,1 g 1696
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -21 000
Lyseng Stjerna 5 Plass 100 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Solberg Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 4 1609 30,6a 210
e. Lyseng Jenta v. Lome Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/9 - 02 / 2 2100 32,2a 477
Steffen Berg /Mosvik V. Hop Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 01 / 5 2120 31,9 73
Tom Erik Solberg (T) Torgeir Lyseng G. Austevoll Bjerke Travbane 4 13/6 - 04 / 4 2140 30,0 673
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Drammen Travbane 5 30/5 - 02 / 1 2100 31,6 65
6 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Faks 6 Plass 54 000
7 år BRUN V v.Trø Faks O. Østre Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 02 / 7 2100 33,4ag 542
e. Nebbenes Eli v. Elding S. Vereide Bjerke Travbane - 06/1 - 03 / 14 2160 dg 617
Sanne S. Vereide /Asker S. Vereide Bjerke Travbane 0 30/12 - 05 / 7 2140 33,8 g 747
Sanne S. Vereide (A) S. Vereide Momarken Travbane 0 15/12 - 04 / 4 2140 33,1 g 428
Grønn m/gule sømmer, reklame S. Vereide Drammen Travbane N 07/12 - 20 / 1 2100 dgpp N
7 2018: -12 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 7 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Malmin Biri Travbane - 09/10 - 08 / 7 2100 dg a 93
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Momarken Travbane 6 29/9 - 02 / 10 2140 31,2ag 49
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Biri Travbane 5 28/8 - 07 / 10 2640 30,7 82
Hans Chr. Holm (T) Runar Sognelien K. Malmin Biri Travbane 4 14/8 - 07 / 5 2100 30,3 142
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Malmin Biri Travbane 2 31/7 - 05 / 8 2100 29,2a 415
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 8 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Antonsen Momarken Travbane 0 16/2 - 02 / 7 1640 30,1a 65
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 2 10/2 - 03 / 1 2140 31,2 211
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 03/2 - 05 / 12 2160 33,8 g 134
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 5 21/1 - 03 / 6 2100 31,9a 269
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 4 03/1 - 01 / 4 1640 31,0a 199
9 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 9 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) J. Undem Bjerke Travbane 0 24/2 - 02 / 1 1640 33,6 g 104
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even J. Undem Drammen Travbane 0 16/2 - 03 / 3 2100 30,7a 97
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane - 16/1 - 01 / 8 2120 dg 257
Johan Herbjørn Undem (T) Gunnar Hagebø K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 06 / 3 2100 br g 219
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 1 10/12 - 03 / 13 2120 32,8 g 61
10 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 10 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 19/2 - 08 / 8 2160 33,7 705
e. Moshus Thea v. Ilmin O. Rakstad Bjerke Travbane 4 11/2 - 02 / 6 1609 32,4a 209
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad K. Mathisen Bjerke Travbane 0 03/2 - 05 / 8 2160 35,3 349
Kim Mathisen (T) Ole L. Rakstad (A) K. Kvasnes Momarken Travbane P 03/1 - 21 / 1 2140 37,1 P
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek E. Nedrelid Momarken Travbane 0 22/12 - 01 / 4 1640 30,9a 674