<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr.
3-15-årige høyest 12.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-11 Plass : 7-9-11

1 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -14 000
Tysvær Silvia 2140 1 Plass 45 000
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor K. Handeland Forus Travbane 7 23/2 - 07 / 3 2040 36,1 g 695
e. Tysvær Åsa v. Åsajerven E. Høitomt Sørlandets Travpark P 06/12 - 20 / 4 2160 39,4 P
Einar Berg /Stol Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 22/11 - 08 / 1 2140 dg 569
K. Handeland Ansgar Nilsen A. Berås Sørlandets Travpark P 08/11 - 20 / 6 2160 42,4 P
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. T. Sør-Reime Forus Travbane - 03/11 - 01 / 1 2040 dg 655
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -53 889
Jega Lyana 2 Plass 53 889
4 år SVART HP v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 6 2140 38,2 P
e. Bottem Støva v. Elding S. Wassberg Sørlandets Travpark 17/7 - 22 / 1 1640 48,2 B
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 07/6 - 22 / 4 2160 50,5 B
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Fakse Stjerna 3 Plass 9 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 14/2 - 07 / 1 2140 dg 287
e. Helene v. Lauvås Pipo Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 2 2140 39,8 g P
Anne-Marte Ø. Olsen /Tistedal V. Tjomsland Forus Travbane 0 29/12 - 01 / 4 2040 dist g 636
E. Høitomt Linea Sjøberg A. Berås Sørlandets Travpark - 06/12 - 07 / 1 2140 dg 667
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 5 2160 40,7 g P
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -1 -1 -7 -26 000
Flyten 4 Plass 53 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld E. Nedrebø Forus Travbane - 23/2 - 07 / 6 2040 dgp 677
e. Flytlill v. Atom Vinter R. Wiig Forus Travbane 0 26/1 - 07 / 1 2040 39,6 g 218
Stall Saltholmen E. Nedrebø Forus Travbane 8 05/1 - 07 / 3 2040 37,5 g 615
E. Nedrebø Per Salte L. Løkken Forus Travbane - 29/12 - 01 / 1 2040 dg 1081
Svart m/sølv ermer&2 kilefor. felt,rek S. Wassberg Forus Travbane 0 20/10 - 09 / 1 2040 br rg 260
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Mio Vlad 5 Plass 9 000
6 år SVART V v.Voje Faks K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 01 / 10 2120 38,0 g 243
e. Mio Perla v. Krembest K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 07 / 6 2100 41,5 g 157
Knut Magne Straume /Drangedal K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 19/3 - 20 / 2 2120 42,3 g P
J. Undem Knut Magne Straume B. Steinseth Bjerke Travbane 03/9 - 21 / 9 1660 51,7 B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame B. Steinseth Biri Travbane 29/8 - 23 / 7 2120 03,1 g B
6 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 6 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 14/2 - 20 / 4 2160 38,2 P
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten A. Berås Sørlandets Travpark - 22/11 - 08 / 6 2140 dg 564
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen A. Berås Sørlandets Travpark - 18/10 - 01 / 1 2140 dg 327
Å. Tengsareid Laila Sæle J. Eriksen Sørlandets Travpark - 06/9 - 08 / 2 2140 dg 555
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Sørlandets Travpark 8 10/5 - 01 / 8 2160 41,4 g 286
7 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -18 -1 -2 -2 -7 -67 000
Beck Odin 2160 1 Plass 134 000
7 år SVART V v.Krageboen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 14/2 - 07 / 4 2140 34,5 191
e. Martha Mollyn* v. Spikeld J. Eriksen Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 5 2140 37,6 P
Sherilyn C. Boganes /Sandnes G. Eriksen Forus Travbane N 29/12 - 20 / 6 2060 38,7 r N
J. Eriksen Helge Gundersen J. Eriksen Forus Travbane 7 29/7 - 01 / 5 2040 37,5 g 307
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Haugaland Travpark 7 22/7 - 09 / 3 1800 39,5 342
8 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -2 -0 -5 -26 000
Stensvik Adele 2 Plass 31 000
7 år SVART HP v.Moe Odin G. Mikkelsen Forus Travbane 4 26/1 - 07 / 9 2060 35,5 g 204
e. Engdokka v. Spang Best G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 17/1 - 07 / 2 2140 35,1 93
Jan Ingar Bakkely /Skreia G. Mikkelsen Forus Travbane - 01/12 - 07 / 1 2040 dg 220
G. Mikkelsen Svein-Ove Fløisvik (A) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 08/11 - 07 / 4 2140 36,8 g 136
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane P 06/10 - 20 / 5 2060 37,5 P
9 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 3 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Drammen Travbane 7 16/2 - 02 / 10 2100 35,2ag 154
e. Prinsessa v. Røder L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 04/2 - 01 / 6 2100 38,3 30
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik L. Kolle Jarlsberg Travbane 8 11/12 - 08 / 4 2100 37,3 223
L. Kolle Lovise Mohaugen L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 27/11 - 07 / 1 2100 39,9 70
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane P 30/10 - 20 / 8 2120 38,3 P
10 2018: -9 -1 -0 -3 -4 -46 000 2017: -7 -1 -1 -0 -2 -29 000
Haugestad Losen 4 Plass 138 000
6 år BRUN H v.Lome Elden Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 06/12 - 07 / 4 2140 38,6 g 282
e. Haugestad Gulla v. Finstad Lars G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 13/11 - 08 / 8 2100 36,7 110
Runar Myhren-Kim-Andre Myhren Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 08/11 - 20 / 5 2160 35,6 P
K. Myhren
Brun m/hvit erm&sidef, brun ermstr,rek
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alve Frøkna 5 Plass 242 000
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 01 / 3 2100 36,6 32
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Bjerke Travbane P 11/11 - 22 / 5 2160 39,7 P
Harald A. Leknes-Arvid Alver T. Fløysand Jarlsberg Travbane 29/5 - 23 / 7 2120 49,1 B
T. Fløysand Martine Wessel (A) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 08/5 - 20 / 5 2120 48,3 B
svart m/oransje stj.som t,oransje søm