<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
Jaco AS' løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 25.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-7 Plass : 8-1-7

1 2018: -8 -0 -1 -0 -2 -14 500 2017: -14 -2 -0 -2 -3 -64 500
Goroso Sjarmen 2100 1 Plass 121 000
8 år BRUN HP v.Tangen Scott F. Hansen Momarken Travbane 6 16/2 - 03 / 8 2160 33,1 857
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Drammen Travbane 9 01/2 - 04 / 4 2120 36,6 724
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad F. Hansen Drammen Travbane - 26/1 - 05 / 11 2100 dg 1178
F. Hansen Siv Johanne Ørstad F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 04 / 2 2100 36,0 413
blå m/hvite bomber, mansjetter. F. Hansen Jarlsberg Travbane 6 11/12 - 08 / 12 2120 36,1 648
2 2018: -4 -2 -0 -0 -2 -39 000 2017: -13 -1 -2 -2 -6 -78 000
Tuxi Frøya 2 Plass 266 000
7 år RØD HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Drammen Travbane 0 01/2 - 04 / 7 2120 37,5 228
e. Tuxi Tulla v. Skøiar S. Hogseth Biri Travbane 8 18/12 - 08 / 9 2120 35,3 290
Cecilie Helen Skage /Kalandseidet D. Dalen Biri Travbane 0 20/9 - 04 / 11 2120 dist g 97
O. Østre Bjørn Steinseth (T) O. Østre Biri Travbane 3 28/8 - 09 / 10 2120 31,6 230
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 09 / 10 2120 dist g 277
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 3 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld T. Borg Bjerke Travbane 6 25/2 - 05 / 12 2100 33,6a 431
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) P. Kals Sørlandets Travpark 8 14/2 - 02 / 2 2140 38,1 g 139
Anne Kari Løvli /Skien G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 31/1 - 07 / 4 2140 35,1 191
T. Solberg Anne Kari Løvli T. Borg Klosterskogen Travbane 4 25/1 - 08 / 8 2120 35,7 404
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 07 / 2 2100 36,6 459
4 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 4 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 04 / 1 2100 35,4 620
e. Mari Snella v. Rolex K.* A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 25/1 - 08 / 9 2120 36,5 422
Hans Landsverk /Gransherad A. Heisholt Klosterskogen Travbane 7 12/1 - 05 / 2 2100 36,5a 537
V. Hop Hans Landsverk A. Heisholt Klosterskogen Travbane 9 26/11 - 07 / 3 2100 36,7 1450
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Heisholt Klosterskogen Travbane 7 05/11 - 03 / 1 2100 36,1 238
5 2016: -8 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -1 -0 -2 -1 -20 500
Nimba 5 Plass 20 500
5 år BRUN HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Bjerke Travbane - 17/2 - 09 / 11 2160 dg 137
e. Øyjerka v. Atom Vinter G. Gundersen Biri Travbane 0 06/2 - 02 / 2 2100 35,9 g 95
Christopher Rakstad /Lena K. Mathisen Momarken Travbane 0 30/11 - 07 / 11 2140 dist g 88
K. Mathisen K. Mathisen Biri Travbane 1 06/11 - 01 / 7 2120 34,9 118
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Drammen Travbane - 31/10 - 05 / 2 2100 dg 235
6 2018: -14 -0 -1 -2 -7 -45 991 2017: -21 -0 -1 -0 -11 -42 000
Eilert 2120 1 Plass 174 191
6 år SVART H v.Saras Tofte J. Gaustad Bjerke Travbane 5 17/12 - 04 / 4 2100 37,2a 26
e. Valnes Maia v. Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 3 19/11 - 02 / 8 2100 34,2a 38
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 03 / 6 2100 30,8a 233
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 07/10 - 10 / 9 2180 37,3 101
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 17/7 - 10 / 11 2140 33,3a 165
7 2018: -15 -2 -1 -2 -4 -73 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 2 Plass 250 426
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 5 11/2 - 02 / 1 2100 32,4a 505
e. Aldina v. Alm Svarten O. Østre Bjerke Travbane 4 03/2 - 05 / 1 2140 32,7 129
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 2 20/1 - 01 / 6 2180 35,0 205
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Drammen Travbane 0 07/12 - 04 / 4 2100 35,0 g 549
grønn m/hvit "h" B. Gustavsen Bjerke Travbane 5 19/11 - 02 / 5 2100 34,6a 52
8 2018: -18 -0 -1 -1 -5 -28 991 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 3 Plass 153 875
8 år BRUN V v.Tangen Scott K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 17/2 - 09 / 10 2160 33,4 303
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 09/2 - 04 / 3 2140 35,6 741
Carina Simonsen-Ronny Simonsen O. Østre Drammen Travbane 0 26/1 - 05 / 9 2100 35,4 rg 593
K. Bjørnerød Carina Simonsen G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/1 - 03 / 5 2140 dg 191
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/11 - 03 / 8 2160 35,5 189
9 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -20 -0 -2 -2 -4 -32 440
Stolt Elina 4 Plass 70 386
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 04 / 10 2120 34,6 82
e. Stolt Embla v. Lome Elden O. Sagholen Jarlsberg Travbane 0 22/1 - 03 / 1 2100 33,0 41
Marte Solsvik Hansen /Fjell O. Sagholen Färjestad 3 29/12 - 05 / 3 2160 31,5 223
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 4 15/12 - 07 / 8 2660 34,8 88
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 4 30/11 - 07 / 12 2140 34,3 606
10 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 5 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Knutsen Momarken Travbane - 09/2 - 04 / 13 2160 dg 541
e. Spik Løva* v. Spikeld S. Heimdal Bjerke Travbane - 29/12 - 01 / 8 1609 dg a 231
Stall Lykka S. Heimdal Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 08 / 1 2100 33,5ag 97
E. Knutsen Øivind Johannessen S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 29/10 - 02 / 8 2520 33,0 1101
Rød m/svart reklame S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 11 2120 34,0 690
11 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 6 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 17/2 - 02 / 4 2140 33,9 g 536
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Momarken Travbane 4 09/2 - 04 / 10 2160 33,5 368
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen B. Strømnes Bjerke Travbane 5 06/1 - 03 / 11 2160 33,1 693
J. Theodorsen B. Strømnes Momarken Travbane 0 22/12 - 01 / 2 1640 31,4ag 963
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Sørlandets Travpark 6 06/12 - 03 / 6 2140 33,0 g 123
12 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 7 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten G. Flåten Drammen Travbane - 31/10 - 05 / 8 2120 dg 634
e. Toftetrolla v. Lauvin G. Flåten Momarken Travbane - 08/9 - 05 / 11 2160 dg 378
Kjell Viktor Hansen /Flateby P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 07/7 - 04 / 5 2140 34,4 460
H. Holm Jan Rune Gaustad (T) T. Espedal Bjerke Travbane 0 24/6 - 09 / 15 2160 33,5 709
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Flåten Sørlandets Travpark - 16/6 - 05 / 1 2140 dg 230
13 2017: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2016: -13 -0 -0 -0 -6 -17 000
Hornnes Josefine 8 Plass 90 111
7 år BRUN HP v.Åsajerven O. Østre Bjerke Travbane - 20/2 - 01 / 3 2100 dg a 243
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten O. Østre Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 04 / 7 2120 34,0 422
Maria Andreassen /Larvik E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 10/12 - 03 / 8 2100 35,0 328
Å. Tengsareid Maria Andreassen (A) O. Kjenner Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 2 2140 br ag 663
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 09 / 7 2120 33,7 215
14 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 9 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) P. Sem Biri Travbane 5 02/1 - 01 / 5 2120 34,6 g 39
e. Vårlill v. Elding P. Sem Bjerke Travbane 2 26/12 - 02 / 10 2160 32,5 397
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Momarken Travbane 0 17/11 - 03 / 12 2160 br g 113
E. Høitomt Pål Sem (T) P. Sem Drammen Travbane 3 15/11 - 08 / 14 2520 34,4 g 115
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Sem Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 02 / 4 2100 33,2ag 100
15 2018: -26 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 2140 1 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Hande Bjerke Travbane 5 19/2 - 08 / 4 2140 32,4 g 518
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Momarken Travbane 6 16/2 - 02 / 1 1640 30,1a 82
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 0 10/2 - 03 / 2 2140 br g 176
C. Hande Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 05/2 - 02 / 6 2100 33,2ag 773
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr H. Eggen Bjerke Travbane 0 13/1 - 05 / 6 2160 31,9 888