Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 - BREDDEPREMIERINGSLØP
- BREDDEPREMIERINGSLØP.
Varmblods 2140 m. Voltestart.
For 3-12-årige høyest 6.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-9 Plass : 6-4-9

1 2016: -14 -1 -0 -5 -6 -49 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
T.S. Fast'n Furious 2140 1 Plass 49 000
4 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 11/2 - 08 / 2 2100 20,9a 29
e. B.B.S. Exita (S) v. Exactitude* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 16/12 - 20 / 1 2140 22,4 P
Stall Trick or Treat & Evy M. Brinch K. Johansen Biri Travbane 29/8 - 21 / 4 2100 32,3 B
P. Midtfjeld Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 30/7 - 20 / 2 1640 31,1 B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 23/7 - 20 / 2 1640 36,7 g N
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
First Line Warrior 2 Plass 6 000
5 år BRUN V v.Judge Joe* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 03/2 - 01 / 7 2140 20,8 97
e. Fox Valley Belagio (US) v. Meadowbranch Jerzy* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane - 27/1 - 01 / 1 2140 dg 120
Stall Krigern G. Austevoll Bjerke Travbane P 30/12 - 20 / 1 2140 22,8 P
G. Gundersen Trond Anderssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 28/10 - 22 / 6 2140 dgpp N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 21/9 - 22 / 2 2100 28,6 g B
3 2018: -10 -7 -1 -0 -1 -152 120 2017: -14 -2 -1 -3 -3 -68 000
The Dark Knight 3 Plass 253 164
6 år SVART V v.Adrian Chip* (US) B. Steinseth Biri Travbane 6 20/9 - 01 / 4 2100 23,8 g 228
e. Mellby Quickness (S) v. Coktail Jet (FR) B. Steinseth Biri Travbane P 04/9 - 20 / 4 2100 20,7 P
Jan Helge Karlsen /Våle B. Steinseth Biri Travbane 03/10 - 22 / 1 2100 31,8 B
L. Kolle Geir Kihle (T) B. Steinseth Biri Travbane 12/9 - 23 / 2 2100 31,1 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2017: -15 -1 -2 -0 -5 -46 119 2016: -7 -0 -2 -2 -1 -23 000
Pilot Joe (S) 4 Plass 69 119
6 år SVART V v.Judge Joe* (US) H. Eggen Bjerke Travbane P 17/2 - 20 / 2 2140 20,8 P
e. Magpie M.M.* (S) v. Comets Tail* (US)
Stall Ting Tar Tid
H. Eggen Linda Kristoffersen
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl
5 2017: -12 -0 -1 -1 -7 -36 000 2016: -11 -0 -0 -1 -8 -40 000
My Golden Rene 5 Plass 76 000
4 år MØRKRØD V v.Revenue* (S) B. Larsen Jarlsberg Travbane P 05/2 - 20 / 3 2100 21,7 P
e. My Golden Lady v. Nordin Hanover* (US) B. Larsen Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 3 2100 25,9 B
Thorbjørn Ask-Hans Olav Ask B. Larsen Jarlsberg Travbane 07/8 - 23 / 5 2100 26,6 B
B. Larsen
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek
6 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -14 -3 -1 -2 -8 -86 000
Trick Or Treat 6 Plass 91 000
5 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) M. Ottersen Biri Travbane P 09/10 - 23 / 2 2100 20,1 P
e. Pole Position v. Brief Encounter (S)
Siv Homstvedt /Krøderen
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Jet's Dillon 7 Plass 4 000
5 år MØRKBR V v.Jetstile J. Undem Klosterskogen Travbane 6 11/2 - 08 / 5 2100 22,0ag 221
e. Beauty Dillon v. Stanley Kosmos (US) J. Undem Drammen Travbane - 19/10 - 01 / 5 2100 dg 331
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 01 / 11 2100 dist g 805
J. Undem Odd Arne Aaland J. Undem Jarlsberg Travbane P 03/9 - 21 / 7 2100 22,8 g P
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek T. Borg Drammen Travbane 30/11 - 20 / 4 1700 31,4 B
8 2018: -11 -0 -0 -1 -4 -18 000 2017: -21 -2 -1 -5 -9 -141 000
Ms. Quaker Force 8 Plass 270 000
5 år MELL.BR. HP v.Quaker Jet* (FR) K. Pedersen Bjerke Travbane P 09/9 - 24 / 5 2160 19,5 P
e. Dilba Eson (S) v. Giant Force* (US) K. Pedersen Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 2 1640 25,8 B
Stig Hulsund /Melhus K. Pedersen Momarken Travbane 15/8 - 21 / 4 2140 28,0 B
K. Pedersen Bo Westergaard (T)
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -2 -1 -3 -4 -55 500
Bahama Classic 9 Plass 55 500
5 år MØRKBR HP v.Victory Abroad* (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 2 2140 21,9 P
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US)
Stall Bergsund AS /Hønefoss
D. Dalen Trond Anderssen (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
10 2016: -7 -0 -1 -0 -5 -36 733 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gloria B.J.* (S) 10 Plass 36 733
3 år BRUN HP v.Quite Easy (US) T. Horpestad Momarken Travbane P 16/2 - 20 / 1 2140 20,5 P
e. Gloire D'Inverne* (S) v. Sugar Trader (US) R. Arnerløf Åmål 01/10 - 14 / 6 2100 30,6 B
Sverige
T. Horpestad Terje Melnæs (A)
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst
11 2018: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -12 -0 -0 -1 -2 -11 000
Bricois Way 11 Plass 49 000
8 år SVART V v.L'Ideal Bricois (FR) O. Østre Bjerke Travbane 0 09/12 - 01 / 10 2140 22,3 g 993
e. Odway v. Turbo Thrust* (US) J. Kvikstad Biri Travbane - 22/5 - 01 / 8 2100 dg r 408
Kåre M. Kristiansen /Ingeberg V. Hop Biri Travbane - 24/4 - 01 / 6 2100 dg 396
O. Østre J. Kvikstad Biri Travbane P 20/2 - 20 / 2 2100 23,0 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Kvikstad Biri Travbane N 23/1 - 20 / 1 2100 24,3 g N
12 2018: -15 -1 -1 -2 -5 -67 500 2017: -24 -2 -3 -2 -7 -109 318
Norva Young 12 Plass 282 540
6 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) C. Lihaug Biri Travbane P 18/12 - 20 / 3 2100 23,0 P
e. Super Young v. Super News (US)
Per K. Runden /Skarnes
C. Lihaug Glenn Kramer Stenberg (T)
Grønn m/blå sidef, ermstripe & C L