<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
Hoppeløp
HOPPELØP.
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 195.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-6-3 Plass : 7-6-3

1 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -22 -0 -1 -2 -7 -37 548
Nebbenes Helen 1609 1 Plass 193 584
8 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/1 - 05 / 3 1609 30,8ag 202
e. Nebbenes Eli v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane 0 19/1 - 06 / 3 1640 31,6ag 259
Normann Hansen /Askim C. Antonsen Bjerke Travbane 0 10/12 - 02 / 7 1609 28,6a 148
P. Midtfjeld Cato Antonsen (T) C. Antonsen Momarken Travbane 0 30/11 - 05 / 9 1640 29,9a 1684
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek C. Antonsen Momarken Travbane 5 17/11 - 06 / 1 1640 29,1a 501
2 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 2 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Biri Travbane 0 06/2 - 08 / 7 2120 br g 161
e. Aaby Kine v. Bork Rigel V. Hop Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 12 2100 dg a 183
Susanna Grahn /Valnesfjord V. Hop Jarlsberg Travbane 2 08/1 - 04 / 1 2100 31,5 58
L. Kolle Arthur Bø (T) V. Hop Biri Travbane 0 20/11 - 01 / 8 2120 30,2 33
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 05/11 - 05 / 8 1700 29,1a 179
3 2016: -11 -0 -0 -2 -4 -28 000 2015: -8 -4 -0 -3 -0 -119 500
Tem Mixi 3 Plass 147 500
4 år SVART HP v.H.G. Balder T. Solberg Bjerke Travbane 1 09/12 - 02 / 2 1640 29,0 27
e. Temsølv v. Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 1 17/11 - 07 / 9 2160 32,7 17
Stall Temfyr T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 05/11 - 03 / 10 2120 32,9 21
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Sørlandets Travpark 1 18/10 - 01 / 9 2160 30,0 71
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Kals Sørlandets Travpark 3 27/9 - 01 / 11 2160 31,2 37
4 2017: -18 -3 -2 -2 -4 -109 396 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -45 000
Eos Marinka 4 Plass 302 529
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) E. Nedrelid Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 7 2100 dg a 1172
e. Atom Lilja v. Åsrapp E. Høitomt Drammen Travbane 0 14/4 - 01 / 11 2100 32,1ag 204
Martine O. Sørvik /Skotselv D. Aarum Färjestad 6 23/3 - 07 / 1 2640 30,3 g 467
E. Nedrelid Marianne Bratlie T. Solberg Drammen Travbane - 17/3 - 04 / 7 1700 dg a 197
grå m/rød vinkel H. Bye Bjerke Travbane 5 28/2 - 02 / 7 2140 30,9 669
5 2016: -15 -0 -2 -1 -4 -35 000 2015: -12 -2 -1 -0 -3 -53 500
Nora Mi 5 Plass 117 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden V. Hop Biri Travbane 3 12/2 - 05 / 7 1620 29,9 55
e. Seile Kos v. Troll Kos V. Hop Biri Travbane 5 29/1 - 07 / 3 2100 34,8 101
Stall Arverud V. Hop Momarken Travbane 1 22/12 - 01 / 7 1640 29,9a 169
G. Gundersen Vibeke Trondsen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/12 - 05 / 4 2140 32,1 315
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/11 - 01 / 1 1609 29,7a 48
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -21 500
Karstjerna 6 Plass 172 500
8 år BRUN HP v.Feseth Lynet B. Refsdal Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 07 / 4 1700 28,6a 147
e. Lykketina v. Elding B. Refsdal Klosterskogen Travbane 5 25/1 - 05 / 10 2100 32,3a 59
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy B. Refsdal Klosterskogen Travbane 6 09/1 - 06 / 12 2100 31,6 112
B. Refsdal Lill-Ann Berg B. Refsdal Klosterskogen Travbane 1 26/11 - 06 / 8 2100 32,7 45
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam B. Refsdal Jarlsberg Travbane 1 13/11 - 02 / 7 2100 29,2a 52
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Lotta 7 Plass 257 500
10 år BRUN HP v.Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 2 27/1 - 05 / 11 1609 28,3a 42
e. Hofton Pila v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 2 30/12 - 09 / 8 2100 30,8a 20
Aina Skar-Geir Aga V. Hop Bjerke Travbane 2 09/12 - 05 / 14 2160 29,4 79
D. Dalen Aina Skar D. Dalen Jarlsberg Travbane 2 23/10 - 05 / 6 2100 28,5a 43
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Drammen Travbane P 19/10 - 22 / 2 2120 32,1 P
8 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 8 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden C. Antonsen Momarken Travbane 3 16/2 - 06 / 7 2160 29,8 553
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten G. Antonsen Biri Travbane 0 06/2 - 05 / 5 2120 30,9 g 733
Sverige J. Rasmussen Bjerke Travbane 6 23/1 - 05 / 11 2160 30,8 1109
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 30/12 - 09 / 6 2100 30,9a 102
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Momarken Travbane 0 28/12 - 01 / 12 2180 29,7 419
9 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 9 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Biri Travbane 0 12/2 - 05 / 9 1620 31,1 g 55
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 0 30/12 - 09 / 7 2100 31,8a 36
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Forus Travbane 0 12/12 - 08 / 11 2060 29,3 g 196
E. Høitomt Malene Berdalen (T) O. Kjenner Färjestad 2 23/11 - 08 / 4 2140 29,5 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Kjenner Klosterskogen Travbane 4 05/11 - 05 / 10 1700 29,4a 82
10 2018: -11 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 10 Plass 299 926
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Momarken Travbane 0 16/2 - 06 / 6 2160 33,6 240
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Biri Travbane 0 18/12 - 04 / 7 2120 31,4 328
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/12 - 05 / 8 2160 29,6 55
Å. Tengsareid Eivind Gravdal (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 02/12 - 06 / 1 2140 32,9 154
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 26/11 - 06 / 12 2120 32,0 102
11 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 11 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 13/9 - 02 / 11 2100 g7 ag 691
e. Trø Spika v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 01/9 - 02 / 6 2100 28,9a 299
Stall Trø Hera Å. Tengsareid Östersund 0 31/7 - 06 / 6 2140 25,8a 540
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) Ø. Tjomsland Östersund 3 17/7 - 03 / 2 2140 27,8a 103
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 13/6 - 04 / 8 2160 29,3 g 32
12 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -19 500 2016: -18 -0 -5 -3 -5 -78 000
Ty Linn 12 Plass 257 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane 0 06/2 - 05 / 4 2120 30,0 281
e. Ty Ina v. Rigel Jo B. Steinseth Biri Travbane 2 29/1 - 07 / 7 2120 32,4 91
Nils-Ole Robøle /Heggenes G. Austevoll Biri Travbane 0 06/11 - 02 / 8 2120 32,1 61
B. Steinseth Nils-Ole Robøle O. Mikkelborg Biri Travbane 0 01/11 - 06 / 11 2120 29,8 135
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Bjerke Travbane 3 21/10 - 04 / 9 1609 28,0a 78