Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 Tomatrav løpet

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-10 Plass : 8-9-10

1 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -0 -1 -0 -4 -20 000
Grasmyr Mindi 2100 1 Plass 56 000
10 år SVART HP v.Bokli Eld L. Moen Klosterskogen Travbane 8 11/2 - 04 / 4 2120 34,2 822
e. Stjernlinn v. Listjærn (S) L. Moen Drammen Travbane 0 01/2 - 04 / 13 2140 36,0 g 936
Astrid Gressmyr Amundsen-Morthen L. Amundsen O. Østre Klosterskogen Travbane 0 10/12 - 03 / 2 2100 36,0 g 580
L. Moen Ailin Magnus O. Østre Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 04 / 6 2120 34,3 g 424
Hvit m/røde/blå ermer,rød sidef,rekl P. Kals Drammen Travbane 4 28/11 - 02 / 3 2100 35,9 488
2 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -33 000 2016: -13 -1 -1 -2 -1 -35 000
Komnes Viking 2 Plass 113 000
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) K. Brenden Biri Travbane - 15/1 - 03 / 3 2100 dg a 24
e. Komnes Bella v. Spikeld K. Brenden Bjerke Travbane 1 17/12 - 04 / 6 2100 32,5a 20
Stig Ingar Fossen /Aurskog K. Brenden Biri Travbane 4 04/12 - 02 / 6 2100 33,9ag 47
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 1 10/11 - 08 / 5 2140 33,0 110
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Klosterskogen Travbane 8 03/4 - 02 / 2 2100 40,4 g 329
3 2017: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2016: -13 -0 -0 -0 -6 -17 000
Hornnes Josefine 3 Plass 90 111
7 år BRUN HP v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 04 / 7 2120 34,0 422
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 10/12 - 03 / 8 2100 35,0 328
Maria Andreassen /Larvik O. Kjenner Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 2 2140 br ag 663
O. Østre Maria Andreassen (A) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 09/4 - 09 / 7 2120 33,7 215
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 19/3 - 08 / 2 2100 34,7ag 396
4 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Kling Kvikken 4 Plass 37 611
9 år LYSBRUN V v.Steinsvad Eld O. Sagholen Momarken Travbane - 09/2 - 04 / 7 2160 dg 195
e. Langaard Tora v. Slogum Tor O. Sagholen Bjerke Travbane - 24/11 - 04 / 2 2100 dg a 174
Erik Sehlin-Ove Lie O. Sagholen Bjerke Travbane 6 28/10 - 09 / 1 2140 30,3 578
K. Ødegaard Erik Sehlin O. Sagholen Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 5 1609 29,7ag 270
blå m/rød bunn. O. Sagholen Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 3 2140 34,9ag 279
5 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 5 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 5 12/2 - 01 / 7 2120 33,1 182
e. Rappblesa v. Pål Even L. Kolle Biri Travbane 0 06/2 - 02 / 9 2120 34,8 119
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Biri Travbane 0 01/11 - 04 / 12 2120 33,3 g 260
L. Kolle Erik Løkken L. Kolle Biri Travbane 4 25/10 - 07 / 4 2100 29,9 g 1509
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 4 1609 30,0a 180
6 2016: -12 -0 -0 -1 -5 -25 000 2015: -13 -0 -1 -2 -6 -27 000
Mia Marie 6 Plass 64 500
9 år SVART HP v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 0 03/2 - 05 / 3 2140 33,4 285
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 0 13/1 - 05 / 3 2140 34,8 351
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 3 29/12 - 01 / 2 1609 31,2a 54
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 2 17/12 - 04 / 7 2100 32,7a 57
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Drammen Travbane 6 07/12 - 04 / 2 2100 33,0 718
7 2019: -10 -0 -1 -4 -4 -40 000 2018: -9 -0 -0 -2 -4 -23 500
Helt Konge 7 Plass 109 000
9 år LYSBRUN V v.Lome Kongen E. Høitomt Momarken Travbane 6 09/2 - 04 / 6 2140 34,8 g 46
e. Arna Frøkna v. Braute M. Gjermundrød Drammen Travbane 0 15/11 - 03 / 3 2100 34,0 g 151
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Bergen M. Gjermundrød Bjerke Travbane 3 29/10 - 02 / 6 2100 32,1a 69
E. Høitomt Maren Andrea Gjermundrød (A) M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane 4 23/10 - 08 / 11 2120 31,9 236
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gjermundrød Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 1 2140 35,3a 202
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -2 -0 -2 -2 -52 000
Lykkje Philip 8 Plass 89 000
6 år MØRKBR H v.Briskeby Philip J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 04 / 2 2120 34,2 r 93
e. Garli Stjerna v. Lome Kongen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 08 / 9 2120 34,0 79
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 12/7 - 01 / 9 2180 30,7 112
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 29/6 - 04 / 10 2120 31,9 58
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 1 16/6 - 01 / 8 2180 31,4 80
9 2017: -5 -0 -0 -2 -3 -23 000 2016: -16 -7 -7 -0 -1 -209 000
Snurten 9 Plass 236 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 04 / 11 2120 32,2 14
e. Vikenmai v. Spang Best K. Malmin Drammen Travbane 2 26/1 - 05 / 8 2100 30,4 22
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 08/1 - 07 / 3 2100 34,0 13
K. Malmin Morten Louis Johnsen K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 08 / 3 2100 35,1 12
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Jarlsberg Travbane P 20/12 - 20 / 2 2120 32,5 P
10 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -0 -3 -4 -39 000
Herligheten 10 Plass 75 000
5 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Flåten Bjerke Travbane 3 03/2 - 05 / 2 2140 32,5 169
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 22/1 - 03 / 3 2100 32,5 66
Anita Holm /Vestfossen G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 01/1 - 04 / 5 2120 34,8 76
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 2 15/12 - 07 / 7 2660 34,5 84
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 6 17/11 - 07 / 4 2140 36,4 81
11 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -21 -0 -1 -2 -7 -40 000
Vik Pilen 11 Plass 107 500
9 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Finsand Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 04 / 12 2120 34,5 g 490
e. Vik Kine v. Elding M. Berås Sørlandets Travpark 1 31/1 - 07 / 10 2180 33,3 92
Vidar Finsand-Bjørn Ommundsen M. Finsand Sørlandets Travpark 4 17/1 - 01 / 6 2140 33,5 601
M. Finsand M. Finsand Klosterskogen Travbane 5 12/1 - 05 / 1 2100 36,2a 114
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Bjerke Travbane 4 17/12 - 04 / 3 2100 33,1a 184