<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige hopper høyest 35.000 kr. som har maks 1 seier.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-2-7 Plass : 11-2-7

1 2016: -3 -1 -2 -0 -0 -26 000 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Karma Ås 2100 1 Plass 33 500
5 år MØRKBR HP v.Campbell Hall* (US) O. Østre Momarken Travbane 2 09/2 - 08 / 1 2140 20,6a 34
e. Celebrity Karma (US) v. Yankee Glide* (US) J. Øveraasen Biri Travbane N 29/1 - 21 / 1 2100 23,5 N
Stall Karma O. Østre Biri Travbane 2 15/1 - 04 / 1 2100 17,1a 233
O. Østre Ole Tom Nyborg (B) O. Østre Momarken Travbane 1 03/1 - 07 / 4 2140 21,8a 174
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Biri Travbane - 20/11 - 07 / 6 2100 dg 279
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -16 -0 -1 -1 -6 -33 450
Suncane Harvester* (S) 2 Plass 121 474
10 år BRUN HP v.Gentle Star* T. Horpestad Färjestad 6 01/2 - 07 / 3 1640 17,2 291
e. Miss Cane (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Widell Örebro 7 28/12 - 03 / 5 2140 18,6 372
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 0 15/12 - 08 / 5 2140 20,0ag 74
G. Gundersen Gin Svensson-Disanto (A) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 05/11 - 02 / 4 2100 18,0a 322
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Johannesson Färjestad 7 19/10 - 10 / 9 2140 18,1a 889
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -1 -0 -1 -3 -17 071
Absolut Vacker* (S) 3 Plass 26 209
5 år FUKS HP v.Juliano Star* (FR) N. Benzon Färjestad - 07/9 - 10 / 3 2140 br g 78
e. Super Tvinda* (S) v. Super Arnie* (US) N. Benzon Färjestad - 31/8 - 03 / 6 2140 br g 385
Sverige T. Uhrberg Åby 6 14/8 - 10 / 11 2140 16,8a 183
N. Benzon Jenny Eriksson M. Jakobsson Lindesberg 1 04/8 - 08 / 2 2140 16,9a 27
Vit, vinröda hängslen & ärmar; vinröd N. Benzon Lindesberg 4 10/7 - 03 / 1 2140 18,7a 63
4 2016: -9 -0 -0 -2 -2 -12 000 2015: -14 -1 -1 -1 -3 -26 500
Morning Mist 4 Plass 38 500
5 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) H. Storås Bjerke Travbane 3 28/1 - 05 / 2 2100 18,7a 269
e. Western Girl v. Potato Chip (US) H. Storås Bjerke Travbane 3 21/1 - 01 / 1 2100 17,5a 289
Hans Kristian Mjønerud /Sørum H. Storås Bjerke Travbane - 14/1 - 04 / 10 2100 g0 ag 302
H. Storås Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 15/12 - 08 / 4 2140 19,8ag 75
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 3 03/12 - 04 / 9 2100 17,9a 196
5 2016: -3 -0 -2 -0 -1 -18 000 2015: -4 -0 -1 -0 -3 -8 441
Go Gentle 5 Plass 26 441
4 år BRUNSVART HP v.Kadabra* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 10/2 - 04 / 7 2100 17,3a 66
e. Caltina (US) v. Enjoy Lavec* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 2 01/2 - 07 / 3 2100 18,9 19
Harald Grønby /Oslo E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 22/1 - 07 / 1 2100 18,9 22
E. Høitomt F. Hamre Sørlandets Travpark 5 12/7 - 09 / 1 2140 17,4 115
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Hamre Jarlsberg Travbane 8 02/7 - 03 / 3 2100 18,5a 31
6 2016: -10 -0 -4 -1 -3 -34 500 2015: -5 -1 -0 -0 -1 -13 000
Yankee's Star 6 Plass 47 500
4 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 2 04/2 - 03 / 6 2100 19,5a 64
e. Yankee Tracer (US) v. Mr. Vic* (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 4 28/1 - 03 / 2 2100 20,7a 31
Sissel Margrethe Vatnøy /Isdalstø H. Tvedt Bjerke Travbane 4 21/1 - 04 / 2 2100 18,1a 59
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 09 / 4 2100 18,5a 84
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek K. Malmin Biri Travbane 4 02/10 - 07 / 5 2100 18,8 g 65
7 2016: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2015: -10 -0 -0 -2 -5 -21 000
Marilyn Classic 7 Plass 27 000
5 år BRUN HP v.Magnetic Line G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/2 - 03 / 2 2100 19,1a 128
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/12 - 02 / 3 2100 18,9a 228
Stall Bergsund AS /Hønefoss A. Stensen Biri Travbane 5 18/12 - 02 / 4 2100 19,1a 202
H. Holm Trond Anderssen (T) K. Johansen Biri Travbane 5 13/12 - 07 / 12 2120 20,1 95
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Biri Travbane 0 04/12 - 03 / 3 2100 18,9a 60
8 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -13 000 2016: -16 -0 -2 -1 -7 -38 000
Honey P.R. 8 Plass 53 000
5 år MØRKBR HP v.Mr. Commissioner (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 28/1 - 03 / 6 2100 20,6a 46
e. Honey Kissed v. Armbro Kissed* (CA) D. Dalen Bjerke Travbane 5 21/1 - 04 / 5 2100 19,0a 69
Per Rustad /Nannestad D. Dalen Bjerke Travbane 2 13/1 - 01 / 3 2140 18,4 293
D. Dalen Per Rustad D. Dalen Momarken Travbane - 03/1 - 07 / 6 2140 dg a 103
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Gundersen Momarken Travbane 0 15/12 - 08 / 8 2140 19,3a 870
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -3 -1 -5 -62 000
T.M. Black Widow 9 Plass 230 500
7 år SVART HP v.Cromwell (US) G. Gundersen Momarken Travbane 8 15/12 - 02 / 6 2140 21,0a 185
e. Overandover v. Andover Hall* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 26/11 - 02 / 12 2100 19,0a 180
Sverre Samuelsen /Hamarøy P. Midtfjeld Biri Travbane 0 14/11 - 03 / 11 2100 17,7a 481
P. Midtfjeld Bjørge Pedersen L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 30/10 - 08 / 12 2100 17,2a 210
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek O. Østre Klosterskogen Travbane 6 20/10 - 01 / 5 2100 20,0ag 237
10 2018: -18 -2 -3 -3 -7 -107 000 2017: -18 -1 -2 -1 -8 -64 500
Princess Blue 10 Plass 267 833
6 år SVART HP v.Cromwell (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 04 / 9 2100 17,1a 346
e. Blue Island (S) v. Jobie Tempest* (CA) V. Hop Jarlsberg Travbane 6 01/1 - 05 / 6 2100 21,4 119
Anita Wassberg Elstad /Søreidgrend G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 11/12 - 03 / 2 2100 19,7 139
G. Austevoll Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 05/12 - 03 / 6 2100 20,4 g 226
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 26/11 - 08 / 3 2100 20,2a 118
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Victoria Cheyenne 11 Plass 65 500
8 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 11/2 - 03 / 7 2100 18,9ag 31
e. Missouri Cheyenne v. Santana Lobell* (US) K. Malmin Biri Travbane 0 29/1 - 08 / 5 2120 br g 30
Stall Victoria C. K. Malmin Biri Travbane 3 15/1 - 04 / 3 2100 17,1a 73
K. Malmin Trond Anderssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 30/12 - 01 / 6 2140 19,4 53
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 07 / 7 2100 21,0 24
12 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -18 965
Lindy Cru 12 Plass 133 691
8 år M.BRUN HP v.Mythical Lindy (US) L. Kolle Momarken Travbane 5 15/12 - 08 / 3 2140 19,0a 84
e. Vicuna Boko (S) v. Tagliabue* (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 13/11 - 03 / 5 2100 18,6 211
Vidar Ødegaard /Matrand S. Bendiksen Momarken Travbane 0 27/10 - 02 / 4 2140 18,7a 540
L. Kolle Vidar Ødegaard S. Bendiksen Drammen Travbane 2 05/10 - 08 / 8 2100 19,4 330
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 07/8 - 02 / 3 2100 19,6 313