<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 100.001 kr.
3-15-årige hopper.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-4-7 Plass : 11-4-7

1 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 2140 1 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Langerud Biri Travbane - 12/2 - 05 / 6 1620 dg 429
e. Kos Marie v. Kos Knekten O. Østre Biri Travbane - 06/2 - 05 / 1 2100 dg 112
Stall Helt Krise O. Østre Bjerke Travbane 5 27/1 - 04 / 1 2100 31,8ag 80
A. Langerud O. Østre Jarlsberg Travbane 5 16/1 - 01 / 10 2120 30,0 106
Grå m/reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 06/1 - 01 / 2 2140 29,8 98
2 2016: -7 -0 -2 -2 -1 -32 000 2015: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500
Dagslill 2 Plass 72 500
5 år BRUN HP v.Spikeld M. Pedersen Bjerke Travbane 3 10/2 - 03 / 3 2140 31,4 48
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Pedersen Bjerke Travbane 2 03/2 - 05 / 14 2160 31,6 148
Morten Almeland Pedersen /Vormsund M. Pedersen Jarlsberg Travbane 3 22/1 - 03 / 12 2120 31,3 79
M. Pedersen M. Pedersen Bjerke Travbane 7 13/1 - 05 / 1 2140 32,4 199
Halv hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 01/1 - 04 / 11 2140 33,5 255
3 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -12 000 2015: -7 -2 -0 -0 -2 -83 958
Alm Kristina 3 Plass 103 458
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) E. Rennesvik Drammen Travbane 0 28/9 - 05 / 11 2120 30,7 g 26
e. Alm Nora v. Nordli Svarten E. Rennesvik Drammen Travbane 4 22/8 - 07 / 2 2100 27,6 270
Thomas Persson-Siri Marte Persson E. Rennesvik Årjäng 1 08/6 - 04 / 1 2140 31,6 g 77
E. Rennesvik Thomas Persson E. Rennesvik Årjäng 1 21/5 - 09 / 1 2140 31,9 49
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Biri Travbane 0 24/4 - 09 / 3 2100 36,7 g 50
4 2016: -10 -2 -2 -0 -3 -63 500 2015: -12 -2 -2 -1 -3 -101 000
Hermine 2160 1 Plass 164 500
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Gravdal Biri Travbane 2 06/2 - 05 / 3 2100 29,5 38
e. Frk. Vilde v. Braute T. Gravdal Bjerke Travbane 1 14/1 - 01 / 5 1609 28,0a 32
Tron Gravdal-Hanne Sæbø T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 02 / 4 1609 29,2a 47
T. Gravdal T. Gravdal Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 8 2100 31,9a 70
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst T. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 04 / 1 2100 30,0 428
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 2 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven F. Hansen Drammen Travbane - 26/1 - 03 / 1 1700 g2 ag 199
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 01 / 9 2100 33,2a 279
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo T. Solberg Bjerke Travbane - 09/12 - 05 / 7 2160 dg 101
F. Hansen Siv Johanne Ørstad V. Hop Drammen Travbane 5 28/11 - 06 / 1 1700 33,1a 235
blå m/hvite bomber, mansjetter. T. Borg Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 10 / 2 2100 27,2 874
6 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 3 Plass 302 926
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Biri Travbane 0 18/12 - 04 / 7 2120 31,4 328
e. Eira v. Hof Lundin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 09/12 - 05 / 8 2160 29,6 55
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 02/12 - 06 / 1 2140 32,9 154
E. Gravdal Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 26/11 - 06 / 12 2120 32,0 102
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 08/11 - 01 / 5 2160 30,9 42
7 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 4 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Biri Travbane 0 06/2 - 05 / 5 2120 30,9 g 733
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten J. Rasmussen Bjerke Travbane 6 23/1 - 05 / 11 2160 30,8 1109
Sverige C. Antonsen Bjerke Travbane 3 30/12 - 09 / 6 2100 30,9a 102
C. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 0 28/12 - 01 / 12 2180 29,7 419
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 5 09/12 - 05 / 11 2160 29,7 903
8 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 5 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld O. Sagholen Momarken Travbane 0 17/10 - 06 / 6 2140 33,1a 420
e. Skøilinn v. Skøiar K. Kvasnes Momarken Travbane 5 06/10 - 02 / 1 2140 30,9a 181
Tim Fiskerud /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 3 13/9 - 01 / 9 2100 28,4a 307
O. Sagholen Tim Fiskerud O. Sagholen Bjerke Travbane 2 31/8 - 01 / 6 2100 29,4a 271
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Kala Landbane 0 11/8 - 05 / 1 1900 br ag 209
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 2180 1 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 02/12 - 06 / 5 2160 33,2 38
e. Sima Vira v. Bokli Eld O. Østre Sørlandets Travpark 3 24/10 - 08 / 15 2160 26,8 245
Gerd Johannessen-Emma Johannessen C. Kjenner Bjerke Travbane 6 07/10 - 06 / 1 2100 27,2a 102
O. Østre Gerd Johannessen C. Kjenner Drammen Travbane 2 28/9 - 04 / 7 1700 26,5a 33
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame C. Kjenner Bjerke Travbane 2 16/9 - 07 / 4 1609 25,7a 285
10 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 883 2016: -19 -0 -0 -0 -5 -21 000
Tjøtta Mari 2 Plass 290 349
7 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Mikkelborg Biri Travbane 5 06/2 - 08 / 13 2160 28,3 640
e. Stumne Smil v. Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 03/2 - 02 / 6 2160 29,1 348
Oskar Slåttland /Roa O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 23/1 - 03 / 5 2100 29,3a 169
O. Mikkelborg Oskar Slåttland (A) K. Malmin Biri Travbane - 02/1 - 08 / 4 2100 g0 ag 270
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl K. Malmin Bjerke Travbane 0 19/12 - 05 / 3 2140 30,7 563
11 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 3 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil V. Hop Biri Travbane 0 12/2 - 06 / 9 2100 29,0a 641
e. Rappina v. Rappfot E. Høitomt Drammen Travbane 0 01/2 - 01 / 1 2100 29,8a 216
Stall Styr Og Stell E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 07 / 3 2100 29,1a 317
E. Høitomt Siv Astrid Skjølås V. Hop Jarlsberg Travbane 4 01/1 - 03 / 6 2100 29,3a 82
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 11 2100 29,5ag 303
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Tæsse Jenta 4 Plass 269 500
8 år BRUN HP v.Bles Høvding J. Mjølnerød Leangen Travbane 0 03/10 - 01 / 1 2140 29,4ag 207
e. Nordby Stella v. Mentor Mollyn O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 05 / 11 2120 28,4 778
Anders Richvoldsen /Gamle Fredrikstad K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 02/1 - 01 / 3 2100 35,1 91
O. Kjenner Anders Richvoldsen K. Johansen Klosterskogen Travbane 6 27/9 - 08 / 6 2100 28,0a 85
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 09/8 - 08 / 3 2100 29,0 66
13 2016: -4 -0 -0 -2 -1 -13 500 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -17 500
Månestjerna 5 Plass 243 238
7 år BRUN HP v.Sjefsbrunen J. Eilertsen Drammen Travbane 0 28/9 - 04 / 6 1700 27,2a 243
e. Synne Jenta v. Sokna Troll O. Østre Bjerke Travbane 4 12/8 - 04 / 5 2160 28,6 135
Gunn Elisabeth Bakken-Bjarne Syversen B. Syversen Bergen Travpark 0 25/7 - 08 / 10 2120 28,3 656
D. Dalen Bjarne Syversen (A) B. Syversen Drammen Travbane 3 14/7 - 04 / 6 1700 26,4a 132
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Syversen Momarken Travbane 0 02/6 - 07 / 12 1640 28,2a 397
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -0 -2 -30 664
Moe Braga* (S) 2200 1 Plass 362 339
9 år FUKS HP v.Moe Odin G. Kylen Färjestad 5 01/2 - 05 / 5 2160 29,3 403
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Färjestad 2 11/1 - 05 / 1 2140 30,5 317
Sverige G. Kylen Färjestad 5 29/12 - 01 / 7 2160 28,8 131
G. Kylen G. Kylen Färjestad 6 06/12 - 05 / 6 1660 27,5 578
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Färjestad 0 26/10 - 07 / 8 2160 29,0 1349