<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V5-5
Nordisk Fritids løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr.
3-15-årige høyest 9.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -4 -2 -0 -1 -1 -37 000 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -37 000
Nito Blesen 1 Plass 89 147
8 år SVART V v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane P 18/12 - 20 / 7 2120 40,3 g P
e. Frøken Kia v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 6 16/11 - 01 / 6 2100 39,9 225
Svein Austlid /Tretten B. Steinseth Biri Travbane P 03/10 - 20 / 3 2120 40,1 g P
Ole Johan Østre (T) Bjørn Steinseth (T) Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 08/7 - 21 / 4 1720 57,4 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Biri Travbane 23/6 - 20 / 9 2120 57,3 B
2 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Idnora 2 Plass 0
5 år SVART HP v.Åsajerven K. Brenden Drammen Travbane - 01/2 - 08 / 5 2100 dg 586
e. Lumine v. Alm Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane P 13/1 - 20 / 1 2140 40,0 g P
Stall Ida Christine K. Kvasnes Bjerke Travbane N 23/12 - 20 / 5 2160 43,2 g N
Gunnar Austevoll (T) Per Gunnar Roos E. Høitomt Bjerke Travbane 27/11 - 20 / 12 1680 58,6 g B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl C. Antonsen Bjerke Travbane 13/11 - 20 / 8 1660 01,6 N
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -1 -4 -142 803
Stumne Luna 3 Plass 326 683
8 år SVART HP v.Bokli Balder H. Holm Momarken Travbane - 07/7 - 01 / 15 2180 dg r 455
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* H. Holm Klosterskogen Travbane 8 29/6 - 01 / 6 2100 36,0 g 277
Stall Pengebingen H. Holm Momarken Travbane 0 09/6 - 07 / 6 2140 35,4 g 36
Hans Chr. Holm (T) Severin Aarskog H. Holm Momarken Travbane P 28/4 - 20 / 9 2160 37,2 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane N 20/2 - 20 / 4 2120 45,0 N
4 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 4 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 9 01/2 - 08 / 4 2100 38,4 g 492
e. Tinixi v. Ravn Jahn Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 18/12 - 20 / 8 2120 39,8 g P
Stall Tuxi
Øyvind Ruttenborg (T) Bjørn Steinseth (T)
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
S.K.'s Spikmi 5 Plass 18 000
6 år BRUN HP v.Spikeld A. Stensen Biri Travbane P 06/11 - 20 / 10 2120 38,6 P
e. Demi v. Alm Silver A. Stensen Biri Travbane 14/11 - 22 / 3 2120 53,7 g B
Stall Frisli
Eirik Høitomt (T) Tor Opheim (B)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
6 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Bris 6 Plass 0
4 år BRUN HP v.H.G. Balder J. Hansen Klosterskogen Travbane - 04/2 - 01 / 1 2100 dg 73
e. Lome Rigla v. Rigel Jo J. Hansen Jarlsberg Travbane P 22/1 - 20 / 1 2100 38,2 P
Trygve Rui-Jon B. Rui S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 23/10 - 10 / 4 2120 43,5 g P
Joakim Hansen (A) Jan Morten Hansen (T) E. Høitomt Drammen Travbane N 03/8 - 20 / 4 2120 dgpp N
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 23/11 - 22 / 5 2120 49,2 B
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 1 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) K. Brenden Bjerke Travbane P 13/1 - 20 / 2 2140 37,1 P
e. Id Elida v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane N 23/12 - 20 / 4 2160 43,2 N
Stall Ida Christine K. Brenden Bjerke Travbane 0 06/8 - 09 / 2 2140 36,2 g 601
Kenneth Brenden (A) Per Gunnar Roos K. Brenden Biri Travbane 7 27/7 - 09 / 1 2100 35,8 282
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko L. Kolle Jarlsberg Travbane - 09/7 - 01 / 1 2100 dg 361
8 2016: -7 -1 -2 -1 -2 -63 000 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 200
Smedsrud Birk 2 Plass 67 200
4 år MØRKBR H v.Krageboen G. Gundersen Biri Travbane 4 06/11 - 01 / 2 2100 36,1 80
e. Røde Pippi v. Alm Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 19/8 - 09 / 5 2140 36,9 g 237
Hans-Martin Smedsrud-Tron Klæstad K. Kvasnes Biri Travbane - 31/7 - 01 / 5 2100 dg 44
Geir Vegard Gundersen (T) Hans-Martin Smedsrud K. Kvasnes Biri Travbane 7 19/7 - 01 / 6 2100 33,8 447
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Kvasnes Biri Travbane P 15/5 - 20 / 6 2100 39,7 P
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -0 -1 -31 000
Runia 3 Plass 46 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 2 01/2 - 08 / 1 2100 37,0 98
e. Lustra Tora v. Spang Best G. Gundersen Biri Travbane P 04/9 - 20 / 8 2120 37,7 g P
Heidi Raaen-Amund Raaen
Dag-Sveinung Dalen (S) Bjørn Steinseth (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500
Eie Svarten 4 Plass 3 500
6 år SVART V v.Lome Elden E. Holm Biri Travbane - 15/1 - 08 / 8 2100 dg 234
e. Alm Nordia v. Nordli Svarten E. Holm Drammen Travbane 4 07/12 - 07 / 7 2100 36,0 102
Erland Snoen /Lena E. Holm Biri Travbane P 20/11 - 20 / 6 2120 35,6 P
Andre H. Stensen (T) Erland Snoen
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
11 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Komnes Martin 5 Plass 131 000
8 år MØRKBR V v.Trø Faks B. Steinseth Leangen Travbane 1 08/2 - 08 / 9 2160 35,0 g 15
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 3 06/11 - 01 / 9 2120 35,2 g 17
Bjørn Arvid Steineide /Heidal B. Steinseth Biri Travbane 2 16/10 - 01 / 5 2100 33,5 49
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 06/3 - 20 / 4 2120 40,4 g P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 20/7 - 20 / 5 2120 45,6 g P