<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 28.001 kr.
3-15-årige høyest 48.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-12-8 Plass : 4-12-8

1 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 2140 1 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin G. Stenberg Klosterskogen Travbane 1 25/1 - 08 / 1 2100 35,7 33
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv G. Stenberg Biri Travbane 2 16/10 - 10 / 3 2100 34,9 18
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 G. Stenberg Momarken Travbane 3 06/10 - 08 / 5 2140 34,4 g 27
G. Stenberg S. Vereide Jarlsberg Travbane 0 21/12 - 07 / 5 2100 40,4 rg 64
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek S. Vereide Bjerke Travbane P 12/11 - 22 / 5 2160 36,1 P
2 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -11 -0 -0 -1 -6 -16 048
Storm Kvikken 2 Plass 20 548
5 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Kjenner Drammen Travbane 0 26/1 - 05 / 10 2100 34,0 770
e. Solbunfrøkna v. Mjølner Kvikk O. Kjenner Klosterskogen Travbane 6 12/1 - 05 / 11 2100 36,5a 507
Line J. Johnsen Solberg-Camilla C. Johnsen O. Kjenner Momarken Travbane 0 17/11 - 03 / 4 2160 38,6 g 1461
O. Kjenner Line J.J. Solberg O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 05/11 - 03 / 9 2120 35,1 1305
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 08 / 10 2120 33,1 305
3 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 3 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott O. Østre Drammen Travbane 0 26/1 - 05 / 9 2100 35,4 rg 593
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/1 - 03 / 5 2140 dg 191
Carina Simonsen-Ronny Simonsen G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/11 - 03 / 8 2160 35,5 189
K. Bjørnerød Carina Simonsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 05/11 - 03 / 14 2120 35,0 277
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 23/10 - 08 / 8 2120 32,2 146
4 2017: -11 -1 -1 -1 -3 -47 000 2016: -16 -3 -2 -2 -4 -82 444
Maurstad Milla 4 Plass 149 444
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 06/1 - 03 / 6 2140 34,0 65
e. Maurstad Mi v. Spang Best K. Kvasnes Momarken Travbane 9 02/6 - 09 / 8 2160 34,2 480
Kristin Wattum Haugen /Slitu K. Kvasnes Biri Travbane 0 22/5 - 09 / 13 2120 33,6 g 735
K. Kvasnes Kristin Wattum Haugen (A) K. Kvasnes Momarken Travbane 4 05/5 - 10 / 8 2160 35,6 149
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek D. Dalen Drammen Travbane 0 09/3 - 07 / 11 2120 dist rg 294
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -1 -2 -3 -51 895
Soltuns Kosmos* 5 Plass 104 988
10 år SVART V v.Troll Kos G. Bachmann Sørlandets Travpark 0 08/11 - 05 / 5 2140 br g 833
e. Klett Donna v. Lille Eyolf E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 25/4 - 09 / 3 2160 31,9 132
Sverige Ø. Tjomsland Forus Travbane 3 21/4 - 08 / 1 2040 34,3 g 71
O. Østre T. Borg Sørlandets Travpark 3 12/4 - 09 / 2 2140 32,3 352
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Espedal Sørlandets Travpark - 28/3 - 02 / 2 2140 dg 1633
6 2019: -10 -0 -1 -4 -4 -40 000 2018: -9 -0 -0 -2 -4 -23 500
Helt Konge 6 Plass 109 000
9 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Gjermundrød Drammen Travbane 0 15/11 - 03 / 3 2100 34,0 g 151
e. Arna Frøkna v. Braute M. Gjermundrød Bjerke Travbane 3 29/10 - 02 / 6 2100 32,1a 69
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Bergen M. Gjermundrød Jarlsberg Travbane 4 23/10 - 08 / 11 2120 31,9 236
E. Høitomt Maren Andrea Gjermundrød (A) M. Gjermundrød Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 1 2140 35,3a 202
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gjermundrød Momarken Travbane 6 08/9 - 05 / 8 2140 32,1 576
7 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Kling Kvikken 2160 1 Plass 37 611
9 år LYSBRUN V v.Steinsvad Eld O. Sagholen Bjerke Travbane - 24/11 - 04 / 2 2100 dg a 174
e. Langaard Tora v. Slogum Tor O. Sagholen Bjerke Travbane 6 28/10 - 09 / 1 2140 30,3 578
Erik Sehlin-Ove Lie O. Sagholen Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 5 1609 29,7ag 270
O. Sagholen Erik Sehlin O. Sagholen Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 3 2140 34,9ag 279
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 25/8 - 20 / 9 2160 35,0 P
8 2016: -7 -1 -1 -2 -1 -32 500 2015: -4 -0 -0 -1 -2 -9 000
Særpeprinsen 2 Plass 51 500
6 år BRUN H v.Moe Odin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 12/1 - 05 / 4 2100 35,6ag 30
e. Rilitha v. Alm Rigel G. Austevoll Biri Travbane 2 02/1 - 01 / 2 2100 34,6 38
Bjørg Merry Johansen /Grålum G. Austevoll Bjerke Travbane 3 26/12 - 02 / 6 2140 33,5 115
G. Austevoll Åge Johansen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 7 2100 36,1a 115
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 6 08/9 - 02 / 11 2100 32,2 124
9 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 3 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven K. Brenden Gävle 6 29/1 - 08 / 9 1640 40,8 99
e. Arjavesla v. Haakesjur K. Brenden Biri Travbane 0 15/1 - 06 / 11 2120 34,7 g 946
Leif Brenden /Skotterud K. Brenden Bjerke Travbane 4 29/12 - 01 / 4 1609 31,6a 255
K. Brenden Leif Brenden K. Brenden Momarken Travbane 0 08/12 - 08 / 5 2160 dist g 345
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 6 24/11 - 04 / 1 2100 36,2ag 202
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sør Rigo 4 Plass 76 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) B. Strømnes Bjerke Travbane 5 06/1 - 03 / 11 2160 33,1 693
e. Jotrolla v. Troll Jahn B. Strømnes Momarken Travbane 0 22/12 - 01 / 2 1640 31,4ag 963
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Sørlandets Travpark 6 06/12 - 03 / 6 2140 33,0 g 123
J. Theodorsen B. Strømnes Momarken Travbane 7 17/11 - 03 / 11 2160 34,8 g 942
Oransje m/svart ruter og ermer B. Strømnes Momarken Travbane 4 10/11 - 07 / 1 2640 35,3 g 290
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -1 -1 -2 -0 -47 000
Veels Viking 5 Plass 47 000
4 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Biri Travbane 3 04/12 - 02 / 3 2100 33,5a 41
e. Veels Stjerna v. Spang Best J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 17/11 - 03 / 2 2140 34,8 19
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen J. Mjølnerød Drammen Travbane 2 31/10 - 09 / 10 2120 32,1 49
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 27/10 - 08 / 7 2160 33,7 g 26
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 19/8 - 23 / 7 2160 37,1 P
12 2017: -4 -0 -0 -1 -3 -15 000 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -19 271
Minådin Ø.K. 6 Plass 79 271
5 år SVART V v.Alm Viktor Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 01 / 4 2100 31,8 g 38
e. Odina Ø.K. v. Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 23/10 - 03 / 10 2100 29,4a 20
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 10/10 - 04 / 4 2100 31,4 g 137
J. Bjerring Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 04 / 7 2120 br g 104
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 21/8 - 01 / 1 2100 29,1 52
13 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 7 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven S. Heimdal Bjerke Travbane - 29/12 - 01 / 8 1609 dg a 231
e. Spik Løva* v. Spikeld S. Heimdal Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 08 / 1 2100 33,5ag 97
Stall Lykka S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 29/10 - 02 / 8 2520 33,0 1101
E. Knutsen Øivind Johannessen S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 11 2120 34,0 690
Rød m/svart reklame J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/9 - 05 / 11 2160 32,7 g 82
14 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -14 -2 -0 -0 -8 -58 183
Lonfaks 8 Plass 82 683
5 år BRUN V v.Voje Faks G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 04/2 - 04 / 8 2120 34,0 r 73
e. Lona Troll v. Troll Jahn G. Flåten Bjerke Travbane 1 20/1 - 01 / 5 2180 34,5 16
Tom-Erland Skyer /Stathelle G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 12/1 - 05 / 3 2100 35,0a 58
G. Flåten K. Løvdal Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 03 / 12 2120 37,8 536
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 5 29/10 - 02 / 9 2100 35,4ag 38