<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
MyLift løpet.

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 75.001 kr.
3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -3 -4 -43 000
Sandesokken 1 Plass 106 500
9 år BRUN V v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 15/1 - 03 / 1 2100 30,4a 95
e. Gik Mina v. Ilmin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 18/12 - 07 / 9 2100 32,1a 300
Georg Sande /Skåbu Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 09/12 - 04 / 8 1640 30,2 70
Øyvind Ruttenborg (T) Georg Sande Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 2 17/11 - 01 / 3 2100 30,9a 164
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 11 1609 30,3a 656
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -13 -1 -1 -2 -5 -53 500
Skjetnemario 2 Plass 183 326
8 år SVARTBRUN H v.Remelden A. Solhus Leangen Travbane 0 11/1 - 03 / 2 2140 33,0ag 230
e. Skjetnemari v. Minpil A. Solhus Leangen Travbane 5 21/12 - 05 / 11 2140 32,5a 191
Gunhild Dahlshaug-Ole Dahlshaug K. Johansen Bjerke Travbane 3 09/12 - 04 / 6 1640 30,1 77
Jomar Blekkan (T) Anne Dahlshaug (T) A. Solhus Leangen Travbane 5 29/11 - 06 / 5 2160 32,1 g 467
Blå m/rød ermstripe + rekl. A. Solhus Leangen Travbane 4 09/11 - 04 / 4 2160 32,6 175
3 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 3 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 16/1 - 01 / 7 2120 29,9 195
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 07/11 - 01 / 3 2600 32,0 g 31
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 28/10 - 09 / 6 2160 29,0 146
Kristine Kvasnes (S) Ann-Kristin Madsen K. Kvasnes Momarken Travbane 2 13/10 - 05 / 9 2660 32,0 26
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 03/10 - 04 / 3 2100 30,0 75
4 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 1 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven O. Østre Drammen Travbane 1 26/1 - 03 / 2 1700 29,2a 58
e. Emily Trolla v. Alm Hellin O. Østre Biri Travbane 0 15/1 - 02 / 5 2100 30,0ag 240
Stall C.R.R.K. O. Østre Biri Travbane 0 02/1 - 05 / 9 2100 32,1 237
Ole Johan Østre (T) Lars Raaum O. Østre Momarken Travbane 4 13/10 - 02 / 6 1640 29,5a 74
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane - 02/10 - 05 / 2 2100 dg a 87
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jerveld 2 Plass 188 000
9 år MØRKBR V v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/10 - 05 / 6 2140 31,2 g 127
e. Beljue Stjerna v. Elding Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 19/10 - 05 / 7 2100 30,2 g 159
Jan Bragerhaug-Torill Trøen Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 05/10 - 04 / 1 2100 29,7a 42
Åsbjørn Tengsareid (T) Jan Bragerhaug Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 10/9 - 04 / 14 2120 29,8 65
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 03/9 - 04 / 3 1609 30,1a 19
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 3 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Gävle 5 29/1 - 01 / 7 2660 33,2 57
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Bollnäs 3 18/1 - 01 / 3 1640 27,9a 43
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Klosterskogen Travbane 4 09/1 - 06 / 8 2100 30,5 492
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 30/12 - 05 / 11 2160 31,5 56
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Drammen Travbane 2 07/12 - 02 / 1 1700 27,9a 110
7 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 4 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 12 2100 dg a 183
e. Aaby Kine v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 2 08/1 - 04 / 1 2100 31,5 58
Susanna Grahn /Valnesfjord V. Hop Biri Travbane 0 20/11 - 01 / 8 2120 30,2 33
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 05/11 - 05 / 8 1700 29,1a 179
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 5 23/10 - 05 / 4 2100 29,7ag 61
8 2017: -11 -1 -0 -1 -2 -22 764 2016: -16 -0 -0 -1 -4 -17 327
Trons Tyr 1 Plass 221 591
10 år BRUN V v.Lome Elden S. Wassberg Bergen Travpark 0 28/1 - 06 / 8 1600 29,4a 80
e. Trons Rigla v. Alm Rigel L. Hauge Bergen Travpark 0 28/11 - 02 / 8 2100 32,6a 472
Trude Kleveland /Buvika S. Wassberg Bergen Travpark 3 27/10 - 04 / 8 1600 28,7a 257
Andre H. Stensen (T) Gaute Lura (T) E. Berg Forus Travbane 0 22/9 - 04 / 5 2060 30,2 620
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam S. Wassberg Bergen Travpark 2 17/9 - 07 / 8 1600 28,0a 247
9 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -17 000
Alm Faks Hannibal 2 Plass 346 000
10 år SVART V v.Järvsöviking* (S) B. Garberg Leangen Travbane 6 30/1 - 08 / 8 2160 32,4 g 53
e. Alm Nora v. Nordli Svarten B. Garberg Leangen Travbane 1 11/1 - 04 / 4 2140 27,4a 38
Karin Nohr-Sture Nohr B. Garberg Biri Travbane 2 02/1 - 05 / 8 2100 31,0 68
Bjørn Garberg (T) B. Garberg Leangen Travbane 3 27/12 - 02 / 1 1640 27,1a 39
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek E. Kristiansen Leangen Travbane - 14/12 - 06 / 1 2140 g5 ag 76
10 2016: -8 -0 -0 -2 -0 -12 000 2015: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Hafell Prinsen 3 Plass 194 000
9 år SVART V v.Prins Juventus H. Holm Biri Travbane 0 02/1 - 05 / 12 2120 31,6 g 586
e. Kine Lill v. Lyngsvarten H. Holm Drammen Travbane 0 05/10 - 07 / 12 2100 29,8ag 1436
Kristin Myklebostad /Vistdal K. Johansen Leangen Travbane - 21/9 - 07 / 4 1640 dg a 401
Hans Chr. Holm (T) Kristin Myklebostad E. Jensen Drammen Travbane 5 03/8 - 01 / 5 2120 29,7 331
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Berdalen Biri Travbane 0 19/7 - 08 / 6 2120 33,3 g 285
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Juvel Svarten 4 Plass 198 525
14 år SVART V v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 23/1 - 03 / 3 2100 29,2a 350
e. Juve Svarta v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 02/1 - 05 / 10 2120 31,0 582
Terje Ringlund-Arvid Bjerke Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 13/12 - 04 / 1 2100 35,6 rg 100
Kim Mathisen (T) Terje Ringlund Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 04 / 6 1609 27,8ag 133
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane - 18/4 - 06 / 1 2100 dg a 1282
12 2016: -6 -0 -1 -2 -1 -30 155 2015: -7 -0 -1 -1 -2 -18 808
Illern* (S) 5 Plass 250 643
9 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld P. Edqvist Färjestad 2 01/2 - 02 / 10 2180 29,9 284
e. Vermøypia* v. Rigel Jo P. Edqvist Färjestad 0 26/10 - 07 / 7 2160 31,5 891
Sverige P. Edqvist Romme 4 28/9 - 01 / 3 1640 27,1 265
Knut Arne Ødegaard (T) Petra Edqvist (A) P. Edqvist Romme 7 18/9 - 12 / 2 1660 28,1 68
blå m/rød bunn. P. Edqvist Rättvik 3 27/8 - 04 / 15 2180 28,6 767
13 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 883 2016: -19 -0 -0 -0 -5 -21 000
Tjøtta Mari 1 Plass 290 349
7 år BRUN HP v.Tangen Scott O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 03/2 - 02 / 6 2160 29,1 348
e. Stumne Smil v. Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 23/1 - 03 / 5 2100 29,3a 169
Oskar Slåttland /Roa K. Malmin Biri Travbane - 02/1 - 08 / 4 2100 g0 ag 270
Olav Mikkelborg (T) Oskar Slåttland (A) K. Malmin Bjerke Travbane 0 19/12 - 05 / 3 2140 30,7 563
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl B. Goop Romme - 05/12 - 09 / 2 2140 g11 g 77
14 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 2 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) A. Robertsen Leangen Travbane - 30/1 - 06 / 9 1640 dg a 171
e. Pave Eldmina v. Elding A. Robertsen Leangen Travbane 2 11/1 - 02 / 4 2140 28,1a 51
John Mogset /Storås A. Robertsen Leangen Travbane 4 04/1 - 08 / 6 2200 30,2 g 15
Eirik Høitomt (T) John Mogset E. Høitomt Bjerke Travbane - 25/11 - 05 / 13 2200 dg 80
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Blekkan Östersund 0 09/10 - 06 / 11 2160 29,3 g 51
15 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 3 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld O. Kjenner Drammen Travbane 5 01/2 - 01 / 6 2100 29,0a 206
e. Myrviks May v. Braute O. Kjenner Bjerke Travbane 6 20/1 - 07 / 2 1609 26,2a 182
Mari Knutsen /Gran O. Kjenner Bjerke Travbane 0 13/1 - 03 / 9 2100 31,0ag 138
Ole-Christian Kjenner (A) Erling Knutsen O. Kjenner Momarken Travbane 5 28/12 - 05 / 8 2160 27,3 404
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Bjerke Travbane 5 16/12 - 02 / 15 2160 28,1 412