<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5
BREDDEPREMIERINGSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 7.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-11 Plass : 6-1-11

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -0 -1 -31 000
Runia 2100 1 Plass 46 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane P 04/9 - 20 / 8 2120 37,7 g P
e. Lustra Tora v. Spang Best
Heidi Raaen-Amund Raaen
D. Dalen Bjørn Steinseth (T)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
2 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Rato Luri 2 Plass 0
9 år BRUN HP v.Åkre Lurifax* (S) Ø. Mathisen Biri Travbane - 13/12 - 08 / 2 2100 dg 588
e. Rato Dally v. Rappfot Ø. Mathisen Biri Travbane P 21/6 - 22 / 5 2100 40,9 g P
Hanne Stokkebryn /Slidre
Å. Tengsareid Hanne Stokkebryn
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2017: -3 -0 -1 -0 -2 -11 000 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Arjo Jerva 3 Plass 17 000
5 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Biri Travbane - 14/8 - 09 / 1 2100 dg r 222
e. Arjomine v. Schuvar K. Johansen Bjerke Travbane P 05/8 - 22 / 10 2180 40,1 P
Øivind Mikkelsen /Lunde K. Johansen Bjerke Travbane 15/10 - 20 / 6 1660 52,6 g B
H. Holm Merete Viksås K. Johansen Biri Travbane 12/9 - 25 / 5 2120 59,0 g B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 4 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 18/12 - 20 / 8 2120 39,8 g P
e. Tinixi v. Ravn Jahn
Stall Tuxi
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T)
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Idnora 5 Plass 0
5 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane P 13/1 - 20 / 1 2140 40,0 g P
e. Lumine v. Alm Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane N 23/12 - 20 / 5 2160 43,2 g N
Stall Ida Christine E. Høitomt Bjerke Travbane 27/11 - 20 / 12 1680 58,6 g B
K. Brenden Per Gunnar Roos C. Antonsen Bjerke Travbane 13/11 - 20 / 8 1660 01,6 N
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Johansen Drammen Travbane 12/9 - 23 / 6 1720 dgpp N
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Våler Eld 2120 1 Plass 120 722
6 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 6 13/12 - 08 / 8 2100 37,0 g 183
e. Våler Goa v. Golan O. Østre Biri Travbane 5 16/10 - 10 / 8 2100 37,2 g 58
Bjørn Steinseth /Løten O. Østre Biri Travbane 4 02/10 - 08 / 1 2100 36,8 120
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane P 25/9 - 23 / 2 2100 37,9 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Antonsen Momarken Travbane 24/6 - 22 / 6 2160 55,1 B
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -25 500
Værdalingen 2 Plass 54 200
7 år SVART H v.Keik Jo G. Austevoll Momarken Travbane 6 19/1 - 03 / 2 2140 36,9 300
e. Høiby Anniken v. Høiby Kongen G. Gundersen Drammen Travbane 0 18/8 - 03 / 3 2100 36,9 g 301
Annette Stordal-Elisabeth Skorgan K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 07/8 - 08 / 7 2100 38,4 g 137
G. Austevoll Annette Stordal (A) K. Kvasnes Drammen Travbane 5 23/7 - 01 / 1 2100 36,8 157
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 01 / 9 2100 36,6 315
8 2016: -22 -0 -2 -3 -7 -38 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.M. Nordwest 3 Plass 40 000
6 år BRUN V v.Norne E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2100 35,8 16
e. Korbra v. Korbest E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 30/10 - 20 / 6 2120 37,9 P
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 25/9 - 08 / 1 2600 dg 170
E. Høitomt Geir Nordbotten (B) G. Nordbotten Bjerke Travbane P 10/9 - 24 / 9 2180 36,1 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Nordbotten Jarlsberg Travbane P 15/12 - 20 / 13 2120 39,0 P
9 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -25 -5 -3 -3 -4 -128 955
Hvalstad Ronja 4 Plass 137 155
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Drammen Travbane - 07/12 - 07 / 12 2120 dg 751
e. Sitone v. Rigel Jo M. Helland Klosterskogen Travbane 3 29/10 - 03 / 3 2100 36,3 g 236
Torstein Laupsa /Hvalstad T. Borg Jarlsberg Travbane 0 18/9 - 01 / 10 2100 br g 769
O. Sagholen M. Helland Jarlsberg Travbane 8 03/9 - 01 / 5 2100 38,0 g 492
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl S. Vereide Drammen Travbane P 17/6 - 20 / 6 2120 41,9 g P
10 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2018: -8 -1 -0 -0 -7 -50 233
Jærvsøælva (S) 5 Plass 171 233
10 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Drammen Travbane 0 18/8 - 02 / 10 2100 dist r 69
e. Horgen Vesla* v. Lykke Gutten E. Høitomt Momarken Travbane 3 14/7 - 01 / 7 2140 34,1 141
Stall Gepa E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 08/5 - 10 / 1 2100 37,0 51
V. Hop Geir Sandersen E. Høitomt Bjerke Travbane P 18/3 - 20 / 8 2160 39,9 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
11 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -5 -0 -1 -1 -2 -17 688
Skogli Molly 6 Plass 43 933
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy O. Østre Momarken Travbane 2 27/10 - 08 / 6 2140 34,3 62
e. Skogli Flickan v. Elding R. Garseg Momarken Travbane P 17/3 - 20 / 4 2160 40,4 P
Rune Garseg-Fredrik Fredriksen R. Garseg Bjerke Travbane 04/6 - 20 / 8 1660 55,9 B
O. Østre Rune Garseg (A) R. Garseg Momarken Travbane 27/5 - 22 / 5 2160 53,1 B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
12 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 7 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 5 22/1 - 08 / 1 2100 38,7 g 262
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) F. Mjølnerød Momarken Travbane - 08/9 - 09 / 3 2140 dg 366
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød F. Mjølnerød Kala Landbane 0 11/8 - 01 / 1 1900 dist g 433
F. Mjølnerød Frida Mjølnerød F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane P 30/7 - 21 / 6 2120 40,2 g P
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane N 21/7 - 20 / 5 2160 45,4 g N
13 2016: -8 -0 -1 -0 -6 -18 500 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kagge Stella 8 Plass 18 500
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 22/1 - 08 / 8 2100 38,0 178
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 01/1 - 08 / 2 2100 39,2 359
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 08 / 5 2100 40,1 140
P. Midtfjeld Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 11/11 - 22 / 7 2160 40,1 P
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Drammen Travbane N 18/8 - 20 / 8 2120 43,3 N
14 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 9 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin T. Borg Biri Travbane - 15/1 - 08 / 1 2100 dg 240
e. Hjelset Sofi v. Pål Even E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 01/1 - 08 / 8 2100 38,3 g 350
Truls Knive /Åmot T. Knive Jarlsberg Travbane 6 13/11 - 08 / 5 2100 40,2 580
P. Sem P. Sem Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 03 / 12 2120 38,9 g 219
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Klosterskogen Travbane 0 20/8 - 01 / 5 2100 dist g 132
15 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 10 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn P. Sem Jarlsberg Travbane - 01/1 - 08 / 1 2100 dg 706
e. Tårån v. Elding P. Sem Jarlsberg Travbane 8 20/12 - 08 / 12 2100 39,5 g 417
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta P. Sem Drammen Travbane 8 07/12 - 07 / 3 2100 40,1 g 962
H. Eggen Ole Martin Olsen P. Sem Drammen Travbane P 15/11 - 20 / 3 2120 38,3 g P
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Drammen Travbane P 02/9 - 20 / 6 2120 39,6 P