<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:45 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr.
3-15-årige høyest 420.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-8-9 Plass : 10-8-9

1 2016: -19 -5 -1 -1 -8 -129 500 2015: -14 -0 -1 -1 -8 -30 000
Aaby Elda 2140 1 Plass 354 750
10 år BRUN HP v.Elding M. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 25/1 - 04 / 8 1700 29,8a 444
e. Aaby Kine v. Bork Rigel M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 17/1 - 05 / 8 2160 29,1 534
Jørn Fostvedt-Monika Aspnes O. Østre Klosterskogen Travbane 0 10/12 - 04 / 7 2120 30,8 294
M. Høitomt Jørn Fostvedt T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 20/10 - 02 / 6 2100 28,8ag 252
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek O. Østre Sørlandets Travpark 6 16/8 - 03 / 7 1609 28,6ag 382
2 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 2 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 16/1 - 09 / 1 2100 29,8 411
e. Findal Stjerna v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 08/1 - 04 / 8 2120 30,8 79
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås J. Eriksen Forus Travbane 7 19/12 - 06 / 8 2080 30,5 354
G. Mikkelsen Monica Tønnesland L. Kolle Sørlandets Travpark 4 22/11 - 06 / 8 2160 28,5 116
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek P. Buer Forus Travbane 0 14/11 - 07 / 10 2060 31,0 70
3 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -3 -9 -46 500
Åspe Prinsen 3 Plass 275 500
9 år BRUN V v.Ridder Prinsen C. Fidje Jarlsberg Travbane 3 11/12 - 02 / 10 2100 28,4a 43
e. Åspe Kari v. Spikeld C. Fidje Sørlandets Travpark 1 06/12 - 02 / 2 1609 30,6a 25
Camilla G. Fidje-Erik Friisø Jensen C. Fidje Forus Travbane 0 14/11 - 07 / 8 2060 30,7 30
C. Fidje C. Fidje Sørlandets Travpark 1 24/10 - 02 / 3 2160 27,9 338
Tredelt turkis/hvit/svart, reklame C. Fidje Sørlandets Travpark 2 18/10 - 05 / 9 2160 28,0 87
4 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 4 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 22/11 - 06 / 3 2160 29,5 g 199
e. Slogum Bra v. Braute K. Hauge Sørlandets Travpark 0 08/11 - 03 / 5 1640 30,1 g 557
Marianne Klepaker /Lillesand Å. Tengsareid Forus Travbane 0 31/10 - 08 / 2 2040 29,1 g 506
E. Høitomt Stein G. Larsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 18/10 - 05 / 10 2160 28,4 159
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 11/10 - 05 / 5 1600 27,1 277
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -3 -5 -48 500
Rigel Storm 2160 1 Plass 601 000
12 år LYSBRUN V v.Torpa Carl* E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/1 - 03 / 1 2100 26,7a 99
e. Odalsletta v. Polar Troll A. Salte Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 03 / 7 2100 28,5a 142
Arild Salte /Mykland A. Salte Jarlsberg Travbane 4 20/12 - 04 / 10 2140 29,7 494
A. Salte A. Salte Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 02 / 8 2100 28,6a 702
svart m/tre hvite kuler I. Olsen Jarlsberg Travbane - 05/12 - 08 / 1 2100 dg 132
6 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 2 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Jarlsberg Travbane 6 16/1 - 09 / 7 2120 28,9 864
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Bjerke Travbane 3 19/12 - 03 / 6 1609 27,6a 340
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 10/12 - 04 / 4 2120 30,3 87
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 25/11 - 03 / 5 1609 28,1a 105
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl M. Finsand Klosterskogen Travbane 2 29/10 - 07 / 6 2140 29,7 108
7 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 3 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 07 / 10 2100 34,0ag 327
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Bjerke Travbane 7 16/12 - 02 / 9 2160 28,3 469
Team Hest E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 06/12 - 01 / 2 1640 29,8 g 24
J. Undem Rita Kaasa J. Undem Sørlandets Travpark 3 22/11 - 06 / 4 2160 28,3 292
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Høitomt Drammen Travbane P 15/11 - 20 / 10 2120 31,3 P
8 2017: -17 -0 -0 -2 -4 -35 000 2016: -16 -2 -1 -2 -6 -151 000
Mjølner Oda 4 Plass 522 519
7 år SVART HP v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 16/1 - 07 / 11 2100 29,0a 102
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll K. Roe Bjerke Travbane 3 18/11 - 04 / 11 2100 29,2a 58
Stall Slusehesten K. Roe Bjerke Travbane 7 11/11 - 08 / 1 2640 29,1 337
L. Kolle Jenny Thygesen (T) S. Løvvold Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 07 / 7 2140 33,2 g 55
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Løvvold Biri Travbane 0 25/10 - 08 / 2 1600 31,5 g 109
9 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moi Jerka 5 Plass 411 500
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 17/1 - 05 / 13 2180 29,0 27
e. Moi Stjerna v. Sjefen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/11 - 06 / 5 2160 28,3 27
Harald Håland /Hornnes T. Borg Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 02 / 8 2100 28,3a 122
Ø. Tjomsland Harald Håland S. Wassberg Forus Travbane 4 31/10 - 08 / 9 2060 27,4 190
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 24/10 - 08 / 13 2160 27,1 148
10 2019: -12 -2 -0 -1 -3 -45 500 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Bacchus Ø.K. 6 Plass 816 000
9 år BRUNSVART H v.Lome Kongen R. Wiig Forus Travbane 3 19/1 - 04 / 3 2060 27,8 44
e. Spydhild v. Elding B. Øksnevad Forus Travbane - 12/1 - 01 / 3 2040 dg a 46
Stall Rinden & Arne Mæle S. Øksnevad Forus Travbane 5 05/1 - 01 / 2 2060 28,9 42
Å. Tengsareid Bernt Øksnevad (A) S. Øksnevad Forus Travbane 2 10/11 - 04 / 4 2040 27,2 88
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 0 31/10 - 06 / 8 2040 26,9a 158