<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3
DATOLØP - MAX 500

Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 130.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-4 Plass : 2-9-4

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 1700 1 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven F. Hansen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 01 / 9 2100 33,2a 279
e. Valle Møy v. Sjefen T. Solberg Bjerke Travbane - 09/12 - 05 / 7 2160 dg 101
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo V. Hop Drammen Travbane 5 28/11 - 06 / 1 1700 33,1a 235
F. Hansen Siv Johanne Ørstad T. Borg Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 10 / 2 2100 27,2 874
blå m/hvite bomber, mansjetter. V. Hop Bjerke Travbane - 22/10 - 04 / 6 1609 dg a 18
2 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 2 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven O. Østre Biri Travbane 0 15/1 - 02 / 5 2100 30,0ag 240
e. Emily Trolla v. Alm Hellin O. Østre Biri Travbane 0 02/1 - 05 / 9 2100 32,1 237
Stall C.R.R.K. O. Østre Momarken Travbane 4 13/10 - 02 / 6 1640 29,5a 74
O. Østre Lars Raaum O. Østre Biri Travbane - 02/10 - 05 / 2 2100 dg a 87
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Biri Travbane 0 25/9 - 02 / 11 2100 29,4a 143
3 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 3 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 4 14/1 - 01 / 2 1609 29,1a 33
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 02 / 2 1609 29,7a 21
Sverige V. Hop Bjerke Travbane 4 12/11 - 02 / 4 1609 29,7ag 19
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 29/10 - 06 / 5 2100 30,5a 95
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 03 / 8 2100 30,6a 40
4 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 4 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 02 / 6 1609 29,9a 247
e. Serena v. Minpil E. Mæhlisen Jarlsberg Travbane - 30/10 - 04 / 3 2100 dg a 234
Thomas Strand /Holmestrand S. Løvvold Drammen Travbane 6 19/10 - 05 / 3 2100 29,6 202
E. Høitomt Thomas Strand S. Løvvold Drammen Travbane 5 05/10 - 04 / 9 2100 30,8a 363
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 15 2140 br g 860
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 5 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor M. Berdalen Jarlsberg Travbane - 08/1 - 03 / 1 2100 dg 611
e. Lygna Fina v. Alm Svarten D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 02 / 3 1609 31,3a 313
Vidar Henriksen /Drammen E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 16/12 - 04 / 5 2140 31,2 g 420
D. Dalen Vidar Henriksen H. Meland Drammen Travbane 0 07/12 - 02 / 10 1700 31,4ag 1648
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Hogner Drammen Travbane P 15/11 - 22 / 2 2120 34,2 P
6 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 6 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder H. Tvedt Drammen Travbane 5 07/12 - 02 / 5 1700 30,3ag 260
e. Sara Lill v. Dublan L. Sandvik Jarlsberg Travbane 5 30/10 - 04 / 11 2100 29,7a 691
Bente Brit Kvarving /Grålum F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 7 1640 30,9a 620
F. Mjølnerød Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 10/9 - 04 / 6 2100 29,9a 448
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 27/8 - 04 / 1 2100 30,6a 424
7 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 7 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 3 14/1 - 01 / 1 1609 29,0a 168
e. Cate v. Alm Rigel G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 05/1 - 02 / 7 1609 dg a 73
Frode Horstad /Naustdal G. Austevoll Bjerke Travbane 1 22/12 - 03 / 4 2100 33,1a 85
G. Austevoll Annette Stordal (A) L. Kolle Bjerke Travbane - 09/12 - 05 / 6 2140 dg 852
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 5 2140 33,2 g 1051
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 8 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Bjerke Travbane 2 14/1 - 01 / 6 1609 28,8a 225
e. Nesstjerna v. Elding C. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 04 / 2 2100 32,0 122
Arne Petter Kynningrød /Halden C. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 11 2100 30,7a 151
C. Kjenner Arne Petter Kynningrød C. Kjenner Drammen Travbane - 07/12 - 02 / 3 1700 dg a 355
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek O. Østre Momarken Travbane 7 30/11 - 04 / 11 2160 30,9 557
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 9 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott V. Hop Bjerke Travbane 3 23/12 - 05 / 9 2100 30,2ag 299
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 12/11 - 08 / 3 2100 30,6a 88
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken V. Hop Bjerke Travbane 0 04/11 - 09 / 6 2160 30,5 184
L. Kolle Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Momarken Travbane 4 13/10 - 05 / 8 2660 32,5 223
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 06/5 - 07 / 4 1640 32,1 g 477