<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:00 V4-3
DD-2
V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-8 Plass : 1-7-8

1 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 2100 1 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld A. Akselsen Bjerke Travbane 6 13/1 - 05 / 13 2160 31,5 343
e. Haaga Borga v. Bork Rigel A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 01/1 - 04 / 12 2140 33,6 70
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov A. Akselsen Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 06 / 13 2120 32,5 67
H. Holm Thorbjørn Ask A. Akselsen Drammen Travbane - 07/12 - 04 / 14 2120 g2 g 308
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 26/11 - 06 / 9 2100 33,6 g 146
2 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -46 491 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 2 Plass 183 991
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 6 30/12 - 05 / 2 2140 32,3 373
e. Hauglid Tina v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/12 - 04 / 9 1640 32,0 133
Øystein Klever /Leirsund D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/11 - 05 / 5 2160 br g 437
D. Dalen Øystein Klever D. Dalen Bjerke Travbane 2 04/11 - 09 / 2 2140 31,0 405
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 0 09/10 - 03 / 10 2100 br a 141
3 2018: -10 -1 -2 -0 -6 -66 199 2017: -14 -2 -0 -1 -4 -59 296
Spikjuni 3 Plass 318 832
7 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Biri Travbane 0 15/1 - 03 / 9 2100 32,6a 60
e. Spikeldi v. Elding V. Hop Biri Travbane 5 18/12 - 07 / 5 2100 32,1ag 207
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum V. Hop Biri Travbane 6 13/12 - 01 / 11 2100 31,1a 676
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/12 - 04 / 10 1640 30,2 259
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Drammen Travbane 5 28/11 - 02 / 10 2120 35,5 85
4 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 4 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/1 - 05 / 14 2160 31,6 701
e. Påluna v. Pål Even G. Antonsen Momarken Travbane 0 03/1 - 01 / 1 1640 31,6ag 70
Tore Sandaker /Slitu G. Antonsen Momarken Travbane 3 22/12 - 01 / 1 1640 30,1a 161
K. Ødegaard Bente Dramstad G. Antonsen Momarken Travbane 4 08/12 - 03 / 4 2140 32,9 146
blå m/rød bunn. E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 06 / 12 2100 31,0a 444
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 5 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Momarken Travbane 3 08/12 - 03 / 2 2140 31,8 60
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane 1 24/11 - 04 / 6 2100 33,6a 49
Camilla Aakhus /Bygland G. Austevoll Bjerke Travbane 5 04/11 - 09 / 3 2140 31,3 62
G. Austevoll Jan Morten Hansen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 28/10 - 09 / 2 2140 30,0 392
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 04 / 7 2100 30,8 270
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 6 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Momarken Travbane 4 03/1 - 01 / 4 1640 31,0a 199
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 0 08/12 - 03 / 3 2140 dist g 182
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 3 2140 35,5 g 136
C. Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 6 06/11 - 07 / 1 1609 30,3a 50
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 3 27/10 - 04 / 7 1640 28,8a 97
7 2018: -14 -4 -2 -3 -3 -142 611 2017: -16 -5 -5 -0 -4 -130 000
Grøtte Odin 7 Plass 355 611
8 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 29/12 - 01 / 7 1609 30,9a 43
e. Grøtte Perla v. Pål Even Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 04 / 5 2120 33,6 g 144
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 26/11 - 07 / 13 2120 35,0 407
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen O. Østre Klosterskogen Travbane 6 05/11 - 02 / 12 2100 33,1a 118
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 27/10 - 07 / 2 2140 32,5a 60
8 2018: -10 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 8 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 06 / 3 2100 33,3 338
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Drammen Travbane 0 28/11 - 02 / 7 2120 dist 313
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Bjerke Travbane 6 18/11 - 02 / 2 2140 32,2 413
A. Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 5 05/11 - 02 / 7 2100 33,1a 103
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Biri Travbane 0 09/10 - 05 / 11 2100 36,0a 102
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -0 -0 -4 -33 000
Tone Tora 9 Plass 94 000
11 år SVART HP v.Bokli Eld M. Gundersen Biri Travbane 6 15/1 - 03 / 10 2100 32,5ag 106
e. Tone Stjerna v. Dublan G. Gundersen Biri Travbane 2 18/12 - 07 / 2 2100 31,7a 338
Tor Løken /Gan G. Gundersen Biri Travbane 2 04/12 - 07 / 2 2620 33,2 g 87
T. Solberg Tor Løken G. Gundersen Momarken Travbane 2 17/11 - 03 / 13 2160 34,1 885
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 7 10/11 - 08 / 10 2180 34,0 g 126
10 2018: -14 -2 -1 -1 -5 -60 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 751
Dixi Elden 10 Plass 165 251
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) J. Nilsen Momarken Travbane 4 29/9 - 02 / 7 2140 31,1ag 263
e. Dixi Dalen v. Dublan K. Dale Sørlandets Travpark 0 12/7 - 05 / 6 2140 31,9ag 1733
Ove Steffenrem /Harstad K. Dale Klosterskogen Travbane 6 18/6 - 05 / 8 1700 29,9a 652
J. Nilsen K. Dale Klosterskogen Travbane 0 04/6 - 08 / 6 1700 31,3ag 166
Svart,svart/lysblå rute skstk,sele,rek O. Storetvedt Bergen Travpark 7 11/4 - 05 / 14 2620 33,0 286
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000
Dorr Finito 11 Plass 70 000
7 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld M. Helland Bjerke Travbane 4 06/1 - 03 / 12 2160 32,9 131
e. Dorrmina v. Ilmin J. Hansen Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 4 2140 33,7 352
Halvor Hoel /Minnesund M. Helland Bjerke Travbane 4 04/11 - 09 / 5 2140 31,1 191
M. Helland Jan Morten Hansen (T) M. Helland Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 5 1640 30,0ag 252
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 5 08/10 - 03 / 14 2120 32,5 656
12 2018: -9 -0 -0 -1 -6 -23 086 2017: -10 -0 -2 -0 -7 -38 215
Lill Kvikken* (S) 12 Plass 129 406
7 år GRÅSVART V v.Bork Odin M. Ivarsson Färjestad 5 04/1 - 02 / 13 2160 32,1 235
e. Korall Tabac (S) v. Elding G. Kylen Färjestad 4 29/12 - 05 / 13 2200 30,9 239
Sverige M. Ivarsson Färjestad 2 06/12 - 10 / 7 2140 31,5 235
G. Kylen Lars-Erik H. Karlsson G. Kylen Romme 0 19/11 - 09 / 15 2160 32,4 845
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Örebro 3 05/11 - 01 / 4 2160 31,8 143