Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 115.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-1 Plass : 5-6-1

1 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 1609 1 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 05/1 - 02 / 7 1609 dg a 73
e. Cate v. Alm Rigel G. Austevoll Bjerke Travbane 1 22/12 - 03 / 4 2100 33,1a 85
Frode Horstad /Naustdal L. Kolle Bjerke Travbane - 09/12 - 05 / 6 2140 dg 852
G. Austevoll Annette Stordal (A) L. Kolle Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 5 2140 33,2 g 1051
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 15/11 - 06 / 12 2120 31,8 g 338
2 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 2 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane 3 05/1 - 02 / 2 1609 29,7a 21
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 4 12/11 - 02 / 4 1609 29,7ag 19
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 3 29/10 - 06 / 5 2100 30,5a 95
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 03 / 8 2100 30,6a 40
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 04 / 1 1700 br ag 37
3 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 3 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Biri Travbane - 18/12 - 04 / 1 2100 dg 231
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* B. Steinseth Biri Travbane 5 13/12 - 01 / 2 2100 31,1a 218
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Bjerke Travbane 4 26/11 - 01 / 8 1609 29,7a 198
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 2 20/11 - 01 / 1 2100 30,0 126
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Steinseth Biri Travbane 6 06/11 - 05 / 8 1609 30,2a 528
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 4 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding H. Holm Bjerke Travbane 6 23/12 - 05 / 6 2100 30,4a 711
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten H. Holm Bjerke Travbane 7 18/11 - 02 / 8 2160 31,6 427
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund H. Holm Bjerke Travbane 3 22/10 - 04 / 2 1609 28,2a 650
K. Malmin Kåre Kirkelund H. Holm Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 11 2140 31,8a 766
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Austevoll Drammen Travbane 0 07/4 - 03 / 6 1700 32,3ag 505
5 2016: -10 -2 -2 -0 -3 -63 500 2015: -12 -2 -2 -1 -3 -101 000
Hermine 5 Plass 164 500
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Gravdal Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 02 / 4 1609 29,2a 47
e. Frk. Vilde v. Braute T. Gravdal Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 8 2100 31,9a 70
Tron Gravdal-Hanne Sæbø T. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 04 / 1 2100 30,0 428
T. Gravdal T. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 8 2140 31,6 177
hvit,grønt/svart skråbånd. grønn ermst T. Gravdal Sørlandets Travpark 0 26/7 - 02 / 6 2680 31,3 79
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 6 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 04 / 2 2100 32,0 122
e. Nesstjerna v. Elding C. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 11 2100 30,7a 151
Arne Petter Kynningrød /Halden C. Kjenner Drammen Travbane - 07/12 - 02 / 3 1700 dg a 355
C. Kjenner Arne Petter Kynningrød O. Østre Momarken Travbane 7 30/11 - 04 / 11 2160 30,9 557
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 12 2160 31,9 254
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 7 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) S. Løvvold Bjerke Travbane P 14/10 - 21 / 3 2160 38,1 g P
e. Høgda Vesla v. Elding M. Helland Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 07 / 8 2120 30,9 g 290
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Gundersen Biri Travbane 3 25/9 - 04 / 10 2620 31,3 464
P. Midtfjeld Tom Bjølgerud E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/7 - 02 / 8 2160 31,2 g 818
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 22/6 - 08 / 7 2120 31,4 126
8 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 8 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Momarken Travbane 6 28/12 - 01 / 7 2160 30,3 136
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Klosterskogen Travbane - 26/11 - 06 / 5 2100 dg r 30
Merete Viksås /Roa G. Gundersen Biri Travbane 5 06/11 - 07 / 7 1609 30,3a 54
H. Holm Merete Viksås H. Holm Klosterskogen Travbane - 29/10 - 06 / 1 2100 g2 a 41
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 07 / 7 2120 br g 23
9 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -2 -1 -0 -2 -51 444
Frøken Fryd 9 Plass 164 528
9 år LYSBRUN HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 5 18/12 - 04 / 4 2100 31,5 220
e. Starelv Frøkna v. Spang Best B. Steinseth Bjerke Travbane 6 22/10 - 04 / 8 1609 29,7ag 171
Anne-Lise Enger /Reinsvoll B. Steinseth Momarken Travbane - 13/10 - 02 / 2 1640 dg a 138
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 19/12 - 08 / 5 2100 31,6ag 26
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 1 28/11 - 03 / 6 1609 28,6a 53