Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1


Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
3-12-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-9 Plass : 1-4-9

1 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2015: -13 -0 -1 -1 -6 -27 000
Noss Zappa 2040 1 Plass 85 000
8 år BRUN V v.Lucky D'hilly* (FR) S. Pettersen Harstad Travpark 4 21/11 - 04 / 7 1600 17,9a 371
e. Vivelavie v. Super Arnie* (US) J. Bjerring Harstad Travpark 0 10/10 - 03 / 5 2590 20,3 214
Heidi Gylseth-Charles Evertsen M. Kanstad Harstad Travpark P 27/9 - 21 / 1 2040 21,3 P
T. Nygård Heidi Gylseth M. Carlsen Bodø Travbane 2 20/9 - 01 / 2 2120 20,0 PK
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst O. Kjøsnes Leangen Travbane 4 24/8 - 03 / 10 2140 17,0a 359
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Rock Cape King* (FI) 2 Plass 47 724
5 år BRUN H v.Staro Ypsilon* (S) J. Kariniemi Harstad Travpark 3 27/12 - 05 / 9 2040 18,3a 582
e. Otticka Somolli (S) v. Alf Palema* (US) M. Jauhola Boden - 10/9 - 05 / 1 2160 dg 1210
Finland J. Kariniemi Harstad Travpark 5 21/6 - 02 / 5 2060 20,6 53
J. Kariniemi J. Kariniemi Bodø Travbane 3 07/6 - 01 / 6 2140 20,4 71
Rød/svart J. Kariniemi Harstad Travpark 2 09/5 - 01 / 7 2080 20,7 46
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -5 -14 500
Don't Steal Me 3 Plass 69 694
9 år BRUN HP v.Daguet Rapide* (IT) S. Knudsen Bodø Travbane 3 20/9 - 01 / 3 2120 21,9 PK
e. Elma Frontline (S) v. Anders Crown* (US) C. Hande Harstad Travpark 0 05/9 - 02 / 5 2040 17,5a 669
Sverre Samuelsen-Susanne Samuelsen M. Esposito Bodø Travbane 0 29/8 - 03 / 2 1609 18,7a 508
J. Bjerring Else Bersvendsen J. Nilsson Boden 5 14/8 - 08 / 4 1640 16,5a 748
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bodø Travbane 0 19/7 - 05 / 3 2120 22,6 62
4 2018: -5 -2 -0 -1 -2 -43 000 2017: -9 -1 -0 -0 -2 -26 000
Valnes Felix* (S) 4 Plass 182 076
7 år M.BRUN V v.Judge Joe* (US) J. Bjerring Harstad Travpark 5 27/12 - 05 / 3 2040 18,5a 122
e. Lavendel Brick (S) v. Super Arnie* (US) M. Jaara Boden 0 29/10 - 04 / 1 2140 18,2 399
Finland J. Mänty Rovaniemi 5 22/10 - 04 / 3 2100 17,9a 241
J. Mänty J. Mänty Harstad Travpark 2 10/10 - 02 / 1 2040 20,8 130
Rød/blå J. Eriksson Boden 2 20/12 - 05 / 2 2160 18,6 36
5 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -4 -1 -1 -5 -48 449
Luikon Bronson* (FI) 5 Plass 55 125
5 år MØRKBR V v.Amour Ami* (US) M. Niemelæ Boden 8 29/9 - 10 / 2 2140 18,5a 248
e. Golden Flyer (FI) v. Choctaw Brave (US) S. Saarela Rovaniemi 0 22/8 - 09 / 2 1600 19,7a 513
Finland J. Bjerring Harstad Travpark 5 02/8 - 05 / 9 2080 20,1 178
M. Niemelæ S. Saarela Harstad Travpark 0 26/7 - 07 / 7 2040 19,1ag 95
Rød, svart S. Saarela Kemijärvi 4 12/7 - 05 / 1 2040 19,8 g 34
6 2016: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -5 -0 -0 -0 -4 -10 500
Thai Lilac 6 Plass 74 250
9 år BRUN HP v.S.J.'s Caviar* (US) Y. Rydningen Harstad Travpark 0 18/10 - 05 / 1 1600 dist ag 148
e. Lilac Lane (US) v. Lindy Lane* (US) Y. Rydningen Bodø Travbane 5 07/6 - 03 / 4 2120 20,4 100
Yvonne Rydningen /Bodø R. Kruse Harstad Travpark 4 23/5 - 03 / 11 2040 18,0a 238
Y. Rydningen Y. Rydningen Harstad Travpark 5 09/5 - 04 / 3 2040 18,8a 167
Svart m/grønn stolpe, Yvonne i hvitt Y. Rydningen Harstad Travpark 6 26/4 - 03 / 1 2040 18,0a 939
7 2017: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -14 -0 -3 -0 -2 -19 798
Rock Cape Thunder* (FI) 7 Plass 70 473
5 år MØRKBR H v.Staro Ypsilon* (S) S. Antinkaapo Harstad Travpark 4 27/12 - 05 / 6 2040 18,4a 270
e. Sky Splinter* (FI) v. Giant Touchdown* (US) K. Paoljærvi Rovaniemi 0 22/10 - 03 / 1 2100 18,8a 275
Finland J. Særkiniva Boden 0 12/10 - 03 / 1 2140 19,3 199
S. Antinkaapo Jouni Kariniemi (A) V. Jokiniemi Boden 0 10/9 - 05 / 2 2160 17,1 485
Blå D. Dalen Bodø Travbane 2 07/6 - 01 / 5 2140 20,0 48
8 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -8 500 2017: -10 -0 -0 -1 -5 -22 500
My Golden Point 2060 1 Plass 149 500
9 år MØRKBR V v.Standpoint* (US) S. Eilertsen Harstad Travpark 6 27/12 - 05 / 1 2040 19,2a 63
e. My Golden Lady v. Nordin Hanover* (US) T. Lagesen Harstad Travpark 6 08/11 - 05 / 14 2060 19,6 333
Gunn-Sissel Lagesen-Jan Erik Lagesen S. Borgan Harstad Travpark 0 24/10 - 04 / 5 1600 br g 135
S. Eilertsen Tina Lagesen (A) T. Lagesen Harstad Travpark 3 18/10 - 05 / 10 1600 17,1a 44
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek T. Lagesen Harstad Travpark 1 26/7 - 07 / 5 2040 17,2a 142
9 2016: -3 -0 -1 -1 -0 -10 000 2015: -15 -0 -2 -1 -7 -38 500
Precious Landing 2 Plass 135 500
7 år BRUN HP v.Adams Hall* (US) S. Eilertsen Harstad Travpark 4 12/12 - 05 / 6 2060 19,7 210
e. Antiques Titania (S) v. Brandy Hanover (US) L. Trudvang Harstad Travpark 5 21/11 - 06 / 1 1600 16,4a 318
Karina Karlsen-Fred Trygve Johansen A. Frønes Harstad Travpark 6 05/9 - 02 / 8 2040 16,9a 578
H. Holm Karina Karlsen S. Knudsen Bodø Travbane 0 29/8 - 03 / 12 1609 20,5ag 599
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Trudvang Harstad Travpark 0 16/8 - 08 / 7 2040 17,4a 377
10 2016: -8 -1 -0 -0 -3 -24 000 2015: -16 -1 -0 -1 -5 -31 000
Kandahar 3 Plass 113 500
6 år BRUN V v.From Above* (S) E. Høitomt Momarken Travbane 0 30/11 - 01 / 11 2140 18,3a 111
e. Miami Beach v. Silver Pine* (US) E. Høitomt Biri Travbane 6 20/11 - 05 / 11 2600 17,6a 502
Brit-Elin Paulsen-Rolf Høyland Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 11/11 - 01 / 2 2140 dp3 301
S. Pettersen Alf-Einar Jørgensen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 03/11 - 01 / 9 2100 16,1a 32
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra E. Høitomt Drammen Travbane 0 28/9 - 03 / 7 2100 19,2ag 31
11 2016: -10 -2 -2 -2 -1 -46 000 2015: -18 -0 -0 -1 -8 -27 000
Cesna 4 Plass 161 500
7 år MØRKBR HP v.Adams Hall* (US) K. Särkelä Harstad Travpark 0 27/12 - 05 / 10 2040 19,4a 164
e. Rhine Lady v. Super Arnie* (US) K. Särkelä Harstad Travpark 5 12/12 - 05 / 1 2060 20,1 298
Anette Ingebrigtsen /Harstad T. Lagesen Harstad Travpark 0 10/10 - 06 / 4 2040 21,1 119
K. Särkelä Anette Ingebrigtsen T. Lagesen Harstad Travpark 0 27/9 - 06 / 12 1600 15,3a 1703
Blå, rød, hvit T. Lagesen Harstad Travpark 4 13/9 - 03 / 2 2040 17,3 180
12 2018: -4 -0 -1 -1 -2 -20 500 2017: -10 -1 -2 -1 -3 -41 000
Red November 5 Plass 230 000
9 år RØD V v.Face Of Speed (S) D. Dalen Harstad Travpark 1 12/12 - 05 / 3 2060 19,2 16
e. Dona Pepa (DE) v. General November (DE) D. Dalen Harstad Travpark 2 21/11 - 06 / 5 1600 15,6a 34
Marte Lorentzen Rist /Harstad D. Dalen Harstad Travpark 2 08/11 - 05 / 11 2060 18,6 31
D. Dalen Tonje Fjeldstad G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 18/10 - 04 / 3 2140 16,2 102
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Mikkelsen Forus Travbane 4 29/9 - 06 / 9 2040 16,0a 47
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -4 000
Martine Frecel 6 Plass 193 500
8 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) O. Eggum Harstad Travpark 0 21/11 - 06 / 8 1600 21,1a 413
e. Pine Girl (US) v. Pine Chip* (US) O. Eggum Harstad Travpark 6 08/11 - 07 / 8 1600 16,3a 316
Oddmund Eggum /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 0 10/10 - 06 / 12 2060 dist 881
O. Eggum O. Eggum Harstad Travpark 0 27/9 - 06 / 3 1600 18,5a 38
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte O. Eggum Harstad Travpark 5 13/9 - 03 / 3 2040 17,9 489
14 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -5 965 2017: -17 -0 -2 -2 -4 -36 104
Mount's Lucky* (FI) 7 Plass 234 689
12 år MØRKBR H v.Texas Express* (US) P. Ahvenjärvi Boden 0 29/9 - 05 / 1 1640 16,4a 844
e. Mount's Special (FI) v. Keystone Sycamore (US) P. Ahvenjärvi Rovaniemi 7 19/9 - 04 / 5 2100 20,4 522
Finland P. Ahvenjärvi Rovaniemi 4 05/9 - 04 / 3 2100 18,9 591
P. Ahvenjärvi P. Ahvenjärvi Bodø Travbane 0 29/8 - 05 / 9 1609 18,1a 672
Svart/grønn P. Ahvenjärvi Rovaniemi 6 22/8 - 07 / 2 2100 17,0a 490
15 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -0 -2 -5 -34 000
Entrada (US) 8 Plass 128 500
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 4 27/12 - 07 / 5 2040 16,8ag 331
e. Ethindas Star* (US) v. Carry The Message* (US) M. Ringberg Harstad Travpark 3 12/12 - 05 / 10 2060 19,6 48
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen M. Ringberg Harstad Travpark 4 21/11 - 06 / 10 1600 16,0a 282
M. Ringberg Eirin Anita Stenmark M. Ringberg Harstad Travpark - 08/11 - 05 / 15 2060 dg 136
blå m/MGR på hvitt skråbånd M. Ringberg Harstad Travpark 1 24/10 - 02 / 8 2060 17,6 143