Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-9-2 Plass : 6-9-2

1 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 1640 1 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Momarken Travbane 3 22/12 - 01 / 1 1640 30,1a 161
e. Påluna v. Pål Even G. Antonsen Momarken Travbane 4 08/12 - 03 / 4 2140 32,9 146
Tore Sandaker /Slitu E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 06 / 12 2100 31,0a 444
G. Antonsen Bente Dramstad G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 04 / 14 2120 30,4 768
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame E. Høitomt Biri Travbane 5 20/9 - 06 / 6 2100 31,3 104
2 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 2 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 08/12 - 03 / 10 2160 32,1 g 1696
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Momarken Travbane - 30/11 - 04 / 2 2140 dg 876
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 02 / 10 2100 31,0ag 610
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 01 / 4 2620 31,6 665
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 8 1640 32,1ag 670
3 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 3 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 4 15/12 - 01 / 7 1640 30,9a 104
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 26/11 - 06 / 2 2100 34,1 389
Wigdis Remme-Terje Remme G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 12/11 - 03 / 9 2100 34,3a 148
G. Austevoll Terje Remme L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 05/11 - 02 / 9 2100 32,9a 482
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Drammen Travbane 7 19/10 - 04 / 12 2100 32,1a 550
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 4 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Momarken Travbane 0 08/12 - 03 / 3 2140 dist g 182
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 3 2140 35,5 g 136
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Biri Travbane 6 06/11 - 07 / 1 1609 30,3a 50
C. Antonsen C. Antonsen Momarken Travbane 3 27/10 - 04 / 7 1640 28,8a 97
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Biri Travbane 1 09/10 - 03 / 1 2100 30,8a 92
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -0 -6 -18 000
Bjørnemyr Faksen 5 Plass 78 344
8 år SVART V v.Stjerne Faks K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 22/12 - 01 / 6 1640 30,8a 499
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin H. Forberg Jarlsberg Travbane P 11/12 - 21 / 2 2120 36,5 P
Monica Mathiesen /Borgenhaugen K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 1 2140 34,3 g 429
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 6 2140 32,7 346
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 28/10 - 09 / 15 2160 30,2 444
6 2018: -13 -7 -3 -1 -0 -309 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 6 Plass 459 666
9 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 10/11 - 07 / 7 2660 33,6 r 35
e. Fjell Lappa v. Pål Even J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 14/10 - 22 / 6 2160 34,3 P
Ole-Jonny Hansen /Manstad J. Mjølnerød Momarken Travbane N 14/7 - 20 / 4 2160 43,0 r N
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 14/4 - 03 / 8 2120 30,6 25
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 26/3 - 10 / 11 2180 31,7 84
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 7 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane 2 22/12 - 03 / 1 2100 33,2a 92
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane 5 08/12 - 03 / 7 2160 32,1 669
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 7 2140 33,1 g 461
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 12 2100 32,4ag 379
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane 3 10/11 - 07 / 5 2660 33,9 84
8 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -23 -2 -3 -1 -8 -67 500
Egge Faksa 8 Plass 77 500
6 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Momarken Travbane 6 22/12 - 01 / 5 1640 30,6ag 44
e. Egge Lina v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane - 09/12 - 05 / 2 2140 dg 62
Stall Kaffekroken G. Gundersen Bjerke Travbane 2 26/11 - 01 / 4 1609 29,2a 52
O. Østre Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/11 - 01 / 7 2100 32,0ag 122
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Østre Biri Travbane 0 01/11 - 04 / 9 2120 33,3 174
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 9 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 22/12 - 01 / 11 1640 29,9a 62
e. Lome Lerka v. Spikeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 09/12 - 04 / 1 1640 30,2 39
Vidar Olsen-Mette Iversen E. Høitomt Bjerke Travbane 5 17/11 - 01 / 11 2100 32,2a 20
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 24/9 - 04 / 2 2100 30,0ag 88
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 26/8 - 10 / 10 1640 31,0 155