Neste løp >>>
Start ca kl. 15:30 V65-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-8 Plass : 2-4-8

1 2018: -7 -1 -0 -0 -1 -36 491 2017: -20 -3 -2 -2 -6 -150 448
Faks Mollyn 2100 1 Plass 455 272
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 1 23/12 - 03 / 4 1609 28,0a 44
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Bjerke Travbane 4 16/12 - 02 / 3 2140 28,8 185
Stall Rotnes E. Schem Biri Travbane 3 04/12 - 06 / 11 2100 29,3a 66
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 5 14/10 - 02 / 10 2660 29,4 153
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Momarken Travbane 1 22/9 - 05 / 2 1640 29,6a 17
2 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 2 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten T. Solberg Bjerke Travbane - 23/12 - 03 / 5 1609 dg a 13
e. Embra v. Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 11/12 - 04 / 7 2120 28,9 13
Einar Henneseid /Drangedal A. Akselsen Biri Travbane - 14/11 - 06 / 2 2100 dg 66
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 07/11 - 10 / 1 2100 26,9 296
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Akselsen Drammen Travbane 1 19/10 - 05 / 2 2100 28,4 29
3 2018: -20 -1 -3 -3 -6 -82 000 2017: -14 -2 -0 -1 -6 -54 000
Holt Gnist 3 Plass 420 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) S. Løvvold Bjerke Travbane 3 21/10 - 05 / 7 2160 30,1 46
e. Bø Terna v. Lykkebron* J. Drageset Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 15 2660 30,2 2642
Jan Inge Drageset /Hof S. Løvvold Biri Travbane 5 20/9 - 09 / 4 2120 32,7 g 21
J. Drageset L. Pedersen Drammen Travbane 6 22/8 - 01 / 5 2120 29,3 g 85
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 10/8 - 01 / 2 2120 28,3 44
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 4 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 20/12 - 04 / 6 2120 31,0 g 100
e. Findal Janka v. Lappe Troll* V. Hop Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 02 / 6 2100 28,7a 253
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane P 05/11 - 22 / 3 2120 33,5 P
E. Høitomt Ole Oskar Hoksrud E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 20/10 - 02 / 10 2100 dg a 200
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane - 05/10 - 07 / 11 2100 dg a 321
5 2017: -14 -0 -0 -1 -3 -20 133 2016: -26 -0 -2 -2 -7 -57 883
Troll Jærven 5 Plass 248 272
8 år BRUN H v.Åsajerven K. Mathisen Bjerke Travbane 3 16/12 - 02 / 4 2140 28,6 209
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Leangen Travbane - 05/12 - 10 / 7 2160 g4 g 61
Stall Troll Rappa´s Venner K. Mathisen Jarlsberg Travbane 5 27/11 - 03 / 12 2640 31,7 24
K. Mathisen Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Jarlsberg Travbane 1 07/11 - 01 / 9 2640 28,8 36
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Romme 1 23/10 - 05 / 10 2140 28,1a 36
6 2016: -12 -2 -2 -0 -4 -69 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Farmens Arman 6 Plass 231 282
7 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 26/11 - 03 / 9 1700 29,8a 135
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen K. Malmin Bjerke Travbane 0 04/11 - 03 / 2 2100 29,6a 114
Tommy Fløysand /Stokke K. Malmin Bjerke Travbane P 14/10 - 22 / 5 2160 31,2 P
T. Fløysand Martine Wessel (A) J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 25/2 - 07 / 4 1640 28,1ar 16
svart m/oransje stj.som t,oransje søm J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 25/1 - 05 / 7 2140 29,9 g 53
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 7 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin S. Vereide Biri Travbane 0 18/12 - 03 / 1 2100 32,7 765
e. Findal Vinni v. Polar Troll P. Arvesen Forus Travbane 0 12/12 - 08 / 9 2060 32,1 1113
Malin Berg Andersen /Porsgrunn P. Arvesen Sørlandets Travpark 5 06/12 - 02 / 5 1609 33,1a 133
P. Arvesen L. Kolle Bjerke Travbane 0 21/10 - 04 / 5 1609 31,7a 260
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 16/10 - 09 / 6 2100 35,2a 117
8 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -10 -0 -2 -0 -3 -28 000
Skauge Faks 8 Plass 334 000
12 år BRUN V v.Bokli Eld A. Rasmussen Bjerke Travbane 3 02/12 - 03 / 7 2180 32,4 146
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 26/11 - 03 / 8 1700 30,5a 700
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt A. Rasmussen Drammen Travbane 4 15/11 - 10 / 12 2140 31,7 208
S. Eilertsen Randi Hotvedt A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 5 29/10 - 07 / 5 2120 31,3 561
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek E. Knutsen Drammen Travbane 0 19/10 - 05 / 12 2120 30,0 399
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 9 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane - 09/12 - 05 / 7 2160 dg 101
e. Valle Møy v. Sjefen V. Hop Drammen Travbane 5 28/11 - 06 / 1 1700 33,1a 235
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo T. Borg Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 10 / 2 2100 27,2 874
F. Hansen Siv Johanne Ørstad V. Hop Bjerke Travbane - 22/10 - 04 / 6 1609 dg a 18
blå m/hvite bomber, mansjetter. T. Borg Färjestad - 19/9 - 04 / 4 2140 dg 605
10 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 10 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 16/12 - 02 / 1 2140 30,8 g 1130
e. Gik Mina v. Ilmin C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 03 / 3 2100 32,0a 343
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 04 / 6 2100 30,8 489
C. Engebråthen Silje Christin Vikør I. Nyberg Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 04 / 8 2100 30,1ag 280
Grå m/burgunder ermer, rekl. S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 23/10 - 11 / 1 2100 35,1 P
11 2016: -12 -0 -0 -2 -6 -33 181 2015: -24 -2 -3 -2 -9 -93 504
Prins Odin 11 Plass 213 326
7 år RØD V v.Moe Odin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 04 / 4 2100 30,8 147
e. Athene Jenta v. Lettvinn C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 03 / 6 2100 32,0a 42
Knut Engen /Skreia C. Antonsen Bjerke Travbane 2 19/11 - 03 / 8 2100 30,7a 110
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 0 19/10 - 05 / 13 2120 29,6 690
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 08/10 - 02 / 8 1609 30,6ag 68
12 2016: -15 -1 -1 -1 -5 -46 422 2015: -14 -2 -3 -1 -4 -73 000
Gregor Mollyn* 12 Plass 228 922
9 år BRUN V v.Lome Elden G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 06/12 - 02 / 7 1609 30,9a 17
e. Pia Mollyn v. Pilmin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 7 26/11 - 03 / 4 1700 29,5ag 92
Sverige G. Mikkelsen Forus Travbane 2 14/11 - 07 / 11 2060 29,6 55
J. Eriksen Helge Gundersen T. Mjøen Jarlsberg Travbane 1 30/10 - 04 / 12 2100 28,4a 28
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 18/10 - 05 / 8 2160 28,1 316