<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V76-7
DD-2
V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 750.001 kr.
3-15-årige høyest 1.200.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-15 Plass : 9-11-15

1 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 2140 1 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld M. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/11 - 08 / 13 2160 29,3 966
e. Gulheim Seira v. Minpil M. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/11 - 04 / 12 2100 28,0a 995
Terje Myhrengen /Jevnaker G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/7 - 05 / 9 2160 28,6 208
M. Gundersen Terje Myhrengen P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 18/7 - 06 / 10 2140 dist a 795
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 03/7 - 02 / 8 1609 24,3a 655
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 2 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 6 19/12 - 09 / 6 2100 27,4a 57
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 0 25/11 - 08 / 10 2160 30,1 g 27
Team Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 2 11/11 - 04 / 10 2100 27,0a 28
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Forus Travbane 3 31/10 - 10 / 6 1600 23,7a 47
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 2 18/10 - 08 / 7 2160 24,9 14
3 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Eld 3 Plass 626 000
13 år SVART V v.Storm Jo Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 5 1609 29,2arg 237
e. Eld Mai v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 2 2140 dist 910
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 5 1640 25,3a 349
G. Gundersen Erik Skaug (A) J. Undem Sørlandets Travpark 0 08/3 - 05 / 13 2160 28,5 542
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 22/2 - 04 / 4 1640 27,2 661
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 4 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane - 15/12 - 06 / 11 2140 dg 56
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 3 22/11 - 02 / 7 1609 26,4ag 32
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen L. Kolle Sørlandets Travpark 3 18/10 - 08 / 5 2160 25,5 48
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Årjäng 0 11/10 - 07 / 14 2180 26,4 153
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 09 / 6 2100 26,8ag 176
5 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 5 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten A. Solhus Leangen Travbane 0 05/12 - 04 / 7 2160 29,8 472
e. Oddevinni v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 11/11 - 04 / 2 2100 27,5a 743
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad C. Antonsen Drammen Travbane 7 31/10 - 06 / 12 2120 28,7 187
C. Antonsen Erik Skaug (A) T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 02 / 8 2100 26,9a 254
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 07 / 2 2100 26,3ag 657
6 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 6 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Momarken Travbane 3 15/12 - 06 / 6 2140 27,7 35
e. Jima v. Jillmin G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/10 - 08 / 11 2660 29,2 g 157
Heidi Johansen /Eidsberg G. Austevoll Drammen Travbane 4 05/10 - 05 / 3 2100 27,4 g 31
E. Høitomt G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 02 / 4 2100 26,4ag 104
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 07 / 8 2100 25,6a 155
7 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 7 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin A. Akselsen Momarken Travbane 0 15/12 - 06 / 4 2140 31,6 g 339
e. Aksvarta v. Finstad Per S. Bendiksen Bjerke Travbane 0 28/10 - 02 / 9 2160 26,3 694
Reidar Mangelrød /Larvik L. Trudvang Biri Travbane 4 25/10 - 08 / 5 1620 28,3 g 164
S. Bendiksen S. Bendiksen Momarken Travbane 0 17/10 - 08 / 12 2660 28,6 820
Svart m/grønne ermer, sv. mansj, rekl S. Bendiksen Drammen Travbane - 05/10 - 05 / 5 2100 dg 605
8 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 2160 1 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld K. Malmin Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 11 2100 25,4a 759
e. Steinsvad Il v. Ilmin K. Malmin Drammen Travbane 5 05/10 - 05 / 13 2120 26,6 143
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/9 - 02 / 2 2140 27,7 g 541
K. Malmin Ole Fr. Desserud K. Malmin Bjerke Travbane 0 19/8 - 02 / 1 2140 24,4 g 441
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/8 - 06 / 6 2160 24,6 g 235
9 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -32 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 2 Plass 1 273 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Hop Forus Travbane 4 12/12 - 10 / 9 2060 23,8 102
e. Evenspia v. Pål Even V. Hop Biri Travbane 6 14/11 - 10 / 9 2620 25,7 g 282
Joakim Rasmussen /Kapp V. Hop Sørlandets Travpark 2 24/10 - 04 / 5 1640 23,2 102
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 23/9 - 02 / 3 2140 23,4 70
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 12/9 - 10 / 10 2100 23,0a 104
10 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 3 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 19/12 - 09 / 11 2100 26,5a 33
e. Thuli Pila v. Elding T. Solberg Forus Travbane 7 12/12 - 10 / 8 2060 24,3 573
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 18/11 - 08 / 6 2160 26,6 19
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Forus Travbane 1 31/10 - 10 / 12 1600 23,4a 49
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Biri Travbane 3 16/10 - 02 / 8 2100 25,1a 150
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 4 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 3 19/12 - 09 / 12 2100 26,8a 28
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Biri Travbane 0 14/11 - 10 / 4 2620 br g 438
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Sørlandets Travpark 5 24/10 - 04 / 9 1640 23,8 68
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/9 - 09 / 12 2100 23,9a 19
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane - 12/9 - 10 / 7 2100 dg a 44
12 2018: -18 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 5 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex P. Midtfjeld Momarken Travbane 7 15/12 - 06 / 13 2160 27,5 91
e. Stranda Torill v. Spikeld T. Borg Sørlandets Travpark 0 24/10 - 04 / 10 1640 24,6 961
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/9 - 10 / 8 2100 26,0a 377
P. Midtfjeld Gjermund Gravdal E. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/8 - 02 / 4 2140 23,6 159
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 6 05/8 - 06 / 10 2160 24,5 74
13 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 6 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen R. Kruse Momarken Travbane 5 15/12 - 06 / 14 2160 27,3 192
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten E. Høitomt Biri Travbane 0 24/4 - 02 / 5 2100 28,5 371
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Bjerke Travbane 0 18/3 - 03 / 4 2160 30,3 g 484
R. Kruse Terje Gjerstad R. Kruse Bjerke Travbane 0 21/1 - 08 / 4 1609 29,0ag 311
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 05 / 10 2120 27,1 148
14 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -0 -6 -59 000
A.B. Lom'n 7 Plass 1 170 500
10 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 5 16/12 - 07 / 4 1609 23,3a 189
e. Vinterrappa v. Atom Vinter V. Hop Drammen Travbane 6 07/12 - 06 / 8 2100 25,2a 472
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 0 28/11 - 09 / 9 1700 25,6a 603
T. Borg Arthur Bø (T) T. Solberg Sørlandets Travpark - 24/10 - 04 / 1 1640 g6 g 461
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl Å. Tengsareid Biri Travbane 5 16/10 - 02 / 12 2100 25,3a 505
15 2018: -11 -2 -1 -1 -5 -63 995 2017: -13 -0 -1 -0 -2 -6 300
Fjeldstad Goggen 8 Plass 1 123 929
13 år MØRKBR H v.Pål Even P. Nilsen Bjerke Travbane 2 19/12 - 09 / 8 2100 26,5a 109
e. Minelli v. Kinge Tor P. Nilsen Färjestad 1 30/11 - 04 / 8 2200 24,9 22
Finland P. Nilsen Bjerke Travbane 2 18/11 - 08 / 13 2160 27,2 235
P. Nilsen P. Nilsen Bollnäs 0 09/11 - 06 / 12 1640 24,5a 66
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Bjerke Travbane 2 28/10 - 02 / 3 2160 25,0 58