<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr.
3-15-årige høyest 120.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-4-3 Plass : 13-4-3

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 2140 1 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 09/12 - 04 / 7 1640 30,1 39
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) J. Hansen Drammen Travbane 7 28/11 - 02 / 6 2120 36,7 150
Sverige E. Høitomt Drammen Travbane 7 15/11 - 03 / 12 2120 32,6 g 36
E. Høitomt Terje Remme (A) V. Hop Bjerke Travbane 3 28/10 - 09 / 3 2140 29,9 134
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 9 08/10 - 03 / 3 2100 33,8 47
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -46 491
Hauglid Storm 2 Plass 186 991
9 år BRUN V v.Klack Jo* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/12 - 04 / 9 1640 32,0 133
e. Hauglid Tina v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/11 - 05 / 5 2160 br g 437
Øystein Klever /Leirsund D. Dalen Bjerke Travbane 2 04/11 - 09 / 2 2140 31,0 405
D. Dalen Øystein Klever D. Dalen Biri Travbane 0 09/10 - 03 / 10 2100 br a 141
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 03/10 - 04 / 2 2100 30,4 398
3 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 3 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks T. Borg Jarlsberg Travbane 1 20/12 - 06 / 2 2100 33,1 118
e. Stjernejanna v. Elding T. Borg Klosterskogen Travbane 4 10/12 - 03 / 1 2100 34,2 29
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad V. Hop Momarken Travbane - 30/11 - 04 / 6 2140 dg 90
T. Borg Stine Hansen Juklerød T. Borg Drammen Travbane 1 15/11 - 08 / 6 2520 33,9 115
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 2 03/11 - 02 / 8 2100 32,9a 261
4 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 4 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 2 10/12 - 03 / 11 2120 32,9 47
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 01 / 1 2600 32,2 68
Stall Pumbaa V. Hop Jarlsberg Travbane 4 03/10 - 04 / 13 2120 29,6 132
V. Hop Kai Hj. Grønli V. Hop Bjerke Travbane 0 24/9 - 04 / 7 2100 30,4ag 25
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 01/9 - 08 / 1 2600 30,5a 669
5 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 5 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld K. Malmin Bjerke Travbane 3 22/12 - 03 / 3 2100 33,5a 147
e. Aldina v. Alm Svarten G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 10/12 - 03 / 12 2120 33,6 587
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Malmin Momarken Travbane - 30/11 - 04 / 4 2140 dg 626
K. Johansen Bjørn Kåre Herbjørnrød K. Johansen Bjerke Travbane 4 17/11 - 01 / 10 2100 32,1a 231
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 04 / 10 2120 30,5 830
6 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 6 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Gravdal Biri Travbane 4 18/12 - 07 / 3 2100 32,0a 753
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 10/12 - 03 / 10 2120 33,6 480
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 0 28/11 - 02 / 9 2120 38,6 g 425
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 26/11 - 06 / 3 2100 34,9 g 489
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 4 18/11 - 02 / 1 2140 32,2 94
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Faks 7 Plass 54 000
7 år BRUN V v.Trø Faks S. Vereide Momarken Travbane 0 15/12 - 04 / 4 2140 33,1 g 428
e. Nebbenes Eli v. Elding S. Vereide Drammen Travbane N 07/12 - 20 / 1 2100 dgpp N
Sanne S. Vereide /Asker T. Borg Sørlandets Travpark - 10/5 - 06 / 4 2640 dg 325
S. Vereide Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 28/4 - 02 / 4 2140 30,9 630
Grønn m/gule sømmer, reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane - 05/4 - 02 / 7 2140 dg a 259
8 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -22 000 2017: -13 -2 -3 -2 -2 -118 000
Herr Jao 2160 1 Plass 394 500
10 år MØRKBR V v.Slått Eld G. Austevoll Biri Travbane 0 04/12 - 06 / 6 2100 30,3a 60
e. Hovssokka v. Troll Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 5 04/11 - 03 / 4 2100 28,8a 476
Christin Torp /Lillehammer G. Austevoll Bjerke Travbane 5 28/10 - 05 / 3 2140 28,7 195
G. Austevoll Christin Aspeslåen G. Austevoll Biri Travbane 6 16/10 - 09 / 3 2100 30,8a 83
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 28/8 - 04 / 3 2100 31,4 r 166
9 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -15 000 2018: -10 -0 -2 -0 -5 -34 947
Bol Tore 2 Plass 203 311
8 år MØRKBR V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Biri Travbane 6 04/12 - 06 / 5 2100 30,2ag 76
e. Pålnett v. Elding O. Kjenner Bjerke Travbane 0 25/11 - 05 / 11 2180 29,9 740
Stall Blå-Bær J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 07/11 - 01 / 5 2620 31,3 56
J. Mjølnerød M. Strand Momarken Travbane 0 17/10 - 02 / 4 2720 br g 421
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bjerke Travbane 7 14/10 - 02 / 4 2640 30,6 243
10 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 3 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane 2 16/12 - 04 / 6 2140 29,2 g 68
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 28/11 - 02 / 13 2140 33,2 77
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn L. Kolle Drammen Travbane 1 15/11 - 03 / 7 2120 31,5 335
L. Kolle Hedda E. Assev (T) A. Tønnesen Klosterskogen Travbane 8 29/10 - 02 / 7 2520 33,2 g 246
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Tønnesen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 12 2120 33,0 1788
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 4 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Drammen Travbane 2 07/12 - 02 / 1 1700 27,9a 110
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Eskilstuna 1 21/11 - 10 / 3 2160 29,9 65
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Biri Travbane 0 01/11 - 06 / 4 2100 30,5 396
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 6 2640 30,7 704
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Färjestad 6 05/10 - 10 / 10 2180 28,3 350
12 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 5 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott L. Kolle Biri Travbane 3 13/12 - 01 / 4 2100 30,6a 66
e. Aceta v. Ilmin L. Kolle Bjerke Travbane 3 25/11 - 05 / 6 2160 30,4 578
Geir Berger /Langhus J. Øveraasen Drammen Travbane 5 15/11 - 10 / 8 2120 32,6 90
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 7 28/10 - 05 / 1 2140 29,2 220
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Biri Travbane 3 09/10 - 08 / 11 2100 32,5a 153
13 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 6 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven K. Bjørnerød Momarken Travbane 4 22/12 - 05 / 1 1640 28,5 607
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Bjerke Travbane 0 16/12 - 04 / 8 2140 31,2 g 155
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Momarken Travbane 2 08/12 - 03 / 9 2160 30,9 162
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Sørlandets Travpark 4 06/12 - 03 / 13 2160 31,9 555
svart m/oransje ruterfelt og ermer K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 03 / 3 2620 35,1 g 769
14 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 7 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Bjerke Travbane 5 18/11 - 02 / 9 2160 31,3 190
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Klosterskogen Travbane 7 05/11 - 05 / 2 1700 29,7ag 190
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Bjerke Travbane 3 28/10 - 05 / 2 2140 28,5 320
M. Helland Rannveig Grorud L. Bø Klosterskogen Travbane - 08/10 - 04 / 3 1700 dg ar 173
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Momarken Travbane 2 29/9 - 02 / 12 2140 29,7a 337