<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V75-1
V5-3
Kaare Krosbys minneløp.

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 200.001 kr.
3-årige minst 30.000 kr.
Premier: 80.000-40.000-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-6 Plass : 4-1

1 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 2140 1 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 0 23/12 - 05 / 3 2100 30,6a 80
e. Seile Maia v. Slogum Jørn K. Johansen Drammen Travbane 0 28/11 - 04 / 3 2100 34,2 440
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik G. Austevoll Biri Travbane 6 14/11 - 08 / 1 2100 29,0a 417
R. Kruse Jon Magne Vik K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 21/10 - 01 / 3 2100 30,0a 177
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl K. Kvasnes Bergen Travpark 4 10/10 - 04 / 2 2100 28,6 176
2 2016: -6 -2 -0 -0 -0 -80 000 2015: -15 -3 -3 -1 -4 -99 000
Ros Svarten* 2 Plass 179 000
5 år SVART H v.Alm Viktor K. Djøseland Forus Travbane 1 24/11 - 09 / 12 2080 30,5 36
e. Nordli Svarta v. Spikeld K. Djøseland Bergen Travpark - 10/10 - 03 / 12 2120 dg 75
Sverige M. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 26/9 - 04 / 5 2120 30,7 105
K. Djøseland M. Gundersen Forus Travbane 1 15/9 - 04 / 3 2040 29,8 13
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Bjerke Travbane - 31/8 - 10 / 3 2100 dg a 292
3 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -14 -1 -3 -1 -4 -100 787
T.B.'s Trøllgutt 3 Plass 277 722
7 år BRUN H v.Feseth Lynet O. Østre Drammen Travbane 4 28/11 - 04 / 4 2100 33,7 g 175
e. Nordby Katla v. Spang Best U. Ohlsson Rättvik 2 02/11 - 05 / 2 2140 31,0 64
Stall Trøllgutt G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 08/10 - 03 / 2 2100 32,7 g 23
O. Østre Guri Gjermundshaug G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 03/10 - 04 / 5 2100 31,0 g 16
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/8 - 08 / 7 2100 29,0ag 145
4 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -3 -0 -5 -262 749
Moe Garm 2160 1 Plass 503 749
5 år MØRKBR H v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 3 09/12 - 02 / 7 1680 27,2 35
e. Moe Sigyn v. Elding E. Høitomt Bergen Travpark 3 10/10 - 04 / 6 2120 27,6 g 23
Tor-Martin Moe /Sundebru E. Høitomt Bjerke Travbane 8 13/9 - 08 / 7 2100 26,6ag 158
E. Høitomt Tor-Martin Moe E. Høitomt Bjerke Travbane 4 31/8 - 09 / 7 2100 27,8ag 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 21/8 - 01 / 5 2120 26,3 19
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -2 -1 -0 -2 -133 597
Mellem Viktor 2 Plass 295 109
5 år BRUN V v.Alm Viktor E. Høitomt Biri Travbane 0 14/11 - 08 / 12 2100 29,5ag 322
e. Brun Rappa v. Trons Trollmin* O. Lindqvist Umeå 1 22/10 - 01 / 7 2160 30,4 g 120
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas H. Holm Harstad Travpark - 10/10 - 08 / 2 2040 dg a 12
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) O. Lindqvist Boden 4 22/9 - 01 / 9 2180 34,2 g 16
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam J. Olsen Bollnäs 2 12/9 - 01 / 9 2180 28,8 54
6 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 2180 1 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Gävle 1 13/12 - 04 / 3 1660 26,9 19
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/12 - 02 / 6 1680 27,0 36
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Biri Travbane 2 14/11 - 05 / 9 2100 30,1a 13
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Momarken Travbane 1 17/10 - 06 / 2 2140 29,0a 13
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 06/10 - 02 / 5 2140 29,4a 13