Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 50.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -2 -2 -5 -39 505
Lykkje Spika 1 Plass 42 308
5 år SVART HP v.Spikeld L. Kolle Momarken Travbane 5 15/12 - 01 / 2 1640 31,3a 34
e. Spang Oleanne v. Alm Svarten L. Kolle Drammen Travbane 2 07/12 - 04 / 6 2100 32,8 147
Terje Furuholt /Tofte L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 26/11 - 07 / 5 2100 36,0 g 102
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/10 - 05 / 3 2140 34,2 89
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Årjäng 4 11/10 - 01 / 9 2140 31,8 31
2 2016: -12 -0 -0 -1 -5 -25 000 2015: -13 -0 -1 -2 -6 -27 000
Mia Marie 2 Plass 64 500
9 år SVART HP v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 2 17/12 - 04 / 7 2100 32,7a 57
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Drammen Travbane 6 07/12 - 04 / 2 2100 33,0 718
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Momarken Travbane 3 30/11 - 07 / 2 2140 34,0 295
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Momarken Travbane 0 27/10 - 07 / 7 2140 33,8ag 96
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 6 01/10 - 03 / 3 2100 30,7a 662
3 2016: -18 -3 -3 -4 -3 -110 444 2015: -10 -0 -3 -2 -0 -30 000
Gull Odin 3 Plass 159 944
5 år LYSBRUN V v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 18/12 - 07 / 1 2100 32,5ag 44
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel M. Sørvik Biri Travbane 3 13/12 - 03 / 7 2100 32,7ag 102
Folkehesten Leangen E. Høitomt Biri Travbane 0 20/11 - 03 / 5 2120 35,7 g 48
Martine O. Sørvik (T) G. Austevoll Momarken Travbane 2 10/11 - 07 / 3 2640 34,3 g 33
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek E. Høitomt Momarken Travbane 2 27/10 - 07 / 1 2140 32,1a 41
4 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 4 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven K. Brenden Momarken Travbane 0 08/12 - 08 / 5 2160 dist g 345
e. Arjavesla v. Haakesjur K. Brenden Bjerke Travbane 6 24/11 - 04 / 1 2100 36,2ag 202
Leif Brenden /Skotterud G. Gundersen Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 4 2140 36,0ag 106
Kenneth Brenden (S) Leif Brenden M. Gundersen Momarken Travbane 0 08/9 - 05 / 15 2160 dist g 1152
gul m/svart skråbånd. M. Gundersen Biri Travbane 0 14/8 - 05 / 15 2120 32,8 g 633
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Kling Kvikken 5 Plass 37 611
9 år LYSBRUN V v.Steinsvad Eld O. Sagholen Bjerke Travbane - 24/11 - 04 / 2 2100 dg a 174
e. Langaard Tora v. Slogum Tor O. Sagholen Bjerke Travbane 6 28/10 - 09 / 1 2140 30,3 578
Erik Sehlin-Ove Lie O. Sagholen Bjerke Travbane 0 15/10 - 04 / 5 1609 29,7ag 270
Odd Arne Sagholen (T) Erik Sehlin O. Sagholen Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 3 2140 34,9ag 279
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 25/8 - 20 / 9 2160 35,0 P
6 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 6 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 0 13/12 - 03 / 2 2100 35,2a 49
e. Bestfrøkna v. Spang Best G. Gundersen Bjerke Travbane 3 24/11 - 04 / 8 2100 35,0ag 47
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Drammen Travbane 0 19/10 - 04 / 3 2100 33,1ag 24
Andre H. Stensen (T) Ola Engevold (B) A. Stensen Bjerke Travbane 1 01/10 - 03 / 4 2100 29,7a 153
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam L. Kolle Bjerke Travbane - 05/8 - 04 / 1 2140 dg 84
7 2019: -5 -0 -1 -2 -1 -22 200 2018: -18 -4 -3 -4 -4 -160 611
Grøtte Odin 7 Plass 395 811
9 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 04 / 5 2120 33,6 g 144
e. Grøtte Perla v. Pål Even Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 26/11 - 07 / 13 2120 35,0 407
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad O. Østre Klosterskogen Travbane 6 05/11 - 02 / 12 2100 33,1a 118
Åsbjørn Tengsareid (T) Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 27/10 - 07 / 2 2140 32,5a 60
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 15/10 - 04 / 1 1609 29,7a 227
8 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 8 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven S. Heimdal Klosterskogen Travbane 0 12/11 - 08 / 1 2100 33,5ag 97
e. Spik Løva* v. Spikeld S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 29/10 - 02 / 8 2520 33,0 1101
Stall Lykka S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 11 2120 34,0 690
Sondre Heimdal (A) Roger Eriksen J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/9 - 05 / 11 2160 32,7 g 82
Gul m/svart V og mansjetter, reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 4 2120 33,6 g 98