<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:30 V65-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.001 kr.
3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-10-6 Plass : 9-10-6

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -27 -0 -2 -2 -7 -41 500
Einstad Jenta 2140 1 Plass 54 000
10 år BRUN HP v.Bokli Eld T. Solberg Sørlandets Travpark 2 06/12 - 07 / 2 2140 36,8 299
e. Einstad Lill v. Lapp Nils (S) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 30/11 - 08 / 13 2160 38,8 331
Anne Kari Løvli /Skien J. Hexeberg Sørlandets Travpark 8 22/11 - 08 / 2 2140 39,3 g 655
T. Solberg Anne Kari Løvli E. Gravdal Sørlandets Travpark 5 08/11 - 07 / 1 2140 36,7 336
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Hexeberg Drammen Travbane P 31/10 - 20 / 5 2120 38,4 P
2 2017: -15 -1 -0 -0 -7 -35 000 2016: -13 -0 -0 -2 -3 -18 000
Truså Ø.K. 2 Plass 66 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 02 / 1 2100 34,6a 21
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 13/11 - 08 / 4 2100 33,0 32
Stall Davenskø B. Øksnevad Forus Travbane P 24/3 - 22 / 5 2040 35,5 g P
G. Gundersen Silje Kristin Eilertsen (T) B. Øksnevad Forus Travbane 04/11 - 22 / 2 2040 46,8 g B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Øksnevad Forus Travbane 10/6 - 21 / 6 2060 52,1 g B
3 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -9 -0 -1 -0 -5 -13 900
Granheims Ila 3 Plass 15 900
8 år RØD HP v.Keik Jo K. Kvasnes Drammen Travbane 5 15/11 - 08 / 1 2500 35,3 244
e. Graneila v. Ilmin K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 3 2100 34,1ag 254
Heidi Sønstegård /Berg I Østfold K. Kvasnes Momarken Travbane 5 06/10 - 08 / 6 2160 34,0 g 39
K. Kvasnes Heidi Sønstegård K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 18/9 - 01 / 3 2100 32,6 g 337
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Kala Landbane 8 11/8 - 01 / 11 1920 34,4 g 416
4 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -0 -0 -6 -13 000
Grindstad Elden 4 Plass 25 000
8 år MØRKBR V v.Bokli Eld P. Roland Biri Travbane 0 09/10 - 09 / 9 2120 dist g 222
e. Heidi Frøya v. Spikeld P. Roland Drammen Travbane 0 28/9 - 09 / 9 2120 36,9 764
Pål Gøran Roland /Kolbu E. Høitomt Biri Travbane 0 20/9 - 04 / 12 2120 dist g 398
P. Roland Å. Tengsareid Biri Travbane 0 04/9 - 04 / 7 2100 34,5 g 441
Svart m/røde ermer og V E. Høitomt Biri Travbane 6 28/8 - 08 / 5 2120 34,0 313
5 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -8 -0 -0 -1 -5 -12 200
Løkens Kosblesa 5 Plass 17 200
8 år MØRKBR HP v.Kos Knekten V. Hop Jarlsberg Travbane 7 11/12 - 08 / 8 2120 36,4 748
e. Ruskelilykka v. Lykkebron* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 8 08/11 - 08 / 9 2160 36,1 g 174
Mari Ann Skålien-Hans Martin Skålien V. Hop Klosterskogen Travbane 6 05/11 - 03 / 2 2100 36,0 500
O. Østre Kjell Vidar Braaten (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 19/10 - 08 / 5 2100 36,2 65
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 3 08/10 - 01 / 2 2100 36,4 395
6 2016: -7 -1 -1 -2 -1 -32 500 2015: -4 -0 -0 -1 -2 -9 000
Særpeprinsen 6 Plass 51 500
6 år BRUN H v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 7 2100 36,1a 115
e. Rilitha v. Alm Rigel G. Austevoll Drammen Travbane 6 08/9 - 02 / 11 2100 32,2 124
Bjørg Merry Johansen /Grålum G. Austevoll Drammen Travbane 6 18/8 - 03 / 9 2100 34,9 g 15
G. Austevoll Åge Johansen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 19/9 - 01 / 2 2100 32,0 79
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane P 06/8 - 22 / 6 2160 36,8 g P
7 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000 2017: -15 -1 -2 -0 -4 -41 500
Salte Faksa 7 Plass 94 500
6 år BRUN HP v.Mjølner Faks M. Høitomt Bjerke Travbane 3 16/12 - 01 / 4 2160 33,8 g 218
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen M. Høitomt Drammen Travbane 2 07/12 - 07 / 9 2100 35,0 656
Natalie Iselin Repstad /Øvrebø D. Dalen Jarlsberg Travbane - 27/11 - 07 / 12 2100 dg 91
M. Høitomt Monica Skatvedt Thengs L. Kolle Jarlsberg Travbane P 26/4 - 20 / 11 2120 40,2 g P
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek G. Austevoll Jarlsberg Travbane 19/9 - 23 / 8 2120 54,0 B
8 2018: -22 -2 -4 -7 -3 -119 000 2017: -13 -0 -4 -1 -3 -56 000
Spang Emblan 2160 1 Plass 261 500
6 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 16/12 - 01 / 6 2180 32,6 75
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo T. Wollebæk Biri Travbane 8 04/12 - 02 / 9 2100 34,2ag 161
May Viola Karlsen /Hamar A. Stensen Bjerke Travbane 4 07/10 - 10 / 4 2140 32,4 242
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 3 20/9 - 08 / 1 2100 33,9 82
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 30/8 - 01 / 5 2120 34,9 61
9 2016: -6 -4 -1 -0 -0 -78 266 2015: -4 -2 -1 -0 -1 -42 000
Horni Faksen 2 Plass 120 266
4 år MØRKBR H v.Voje Faks Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/12 - 01 / 7 2180 33,1 g 14
e. Spik Ronja v. Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 07/12 - 07 / 11 2120 33,8 17
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 13/11 - 08 / 3 2100 33,3 g 14
Å. Tengsareid Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 30/10 - 20 / 9 2120 33,0 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 09/9 - 22 / 7 1720 51,2 g B
10 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 3 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) P. Sem Momarken Travbane 0 17/11 - 03 / 12 2160 br g 113
e. Vårlill v. Elding P. Sem Drammen Travbane 3 15/11 - 08 / 14 2520 34,4 g 115
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 02 / 4 2100 33,2ag 100
P. Sem P. Sem Jarlsberg Travbane 1 03/10 - 08 / 2 2100 32,9 40
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek E. Høitomt Biri Travbane 2 25/9 - 10 / 7 2100 32,5 101
11 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -7 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nordsjø Viktor 4 Plass 61 200
6 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Momarken Travbane 1 15/12 - 07 / 1 2640 35,1 21
e. Nordli Vinni v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 4 30/11 - 08 / 8 2160 35,1 28
Johnny Linn-Trond Linn Å. Tengsareid Bjerke Travbane 8 19/8 - 09 / 7 2140 36,0 g 36
E. Høitomt Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 23/6 - 01 / 1 2140 33,1 g 120
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 19/5 - 01 / 5 2160 32,7 90
12 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 5 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Brenden Momarken Travbane 5 15/12 - 07 / 4 2660 35,5 g 182
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 05 / 6 2100 34,6 1236
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Årjäng 6 08/6 - 08 / 5 2160 33,9 486
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 02 / 3 2100 38,6 g 99
gul m/svart skråbånd. O. Østre Bjerke Travbane 5 11/3 - 01 / 3 2140 35,3 640
13 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -19 000
Torø Jo 6 Plass 70 500
7 år MØRKBR H v.H.G. Balder O. Mikkelborg Biri Travbane 6 04/12 - 02 / 4 2100 34,0a 159
e. Lynlill v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 11/11 - 09 / 4 2140 34,0 172
Pål Gøran Roland /Kolbu K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/10 - 02 / 2 2100 br a 66
K. Johansen Jo Lunde P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 07/10 - 10 / 3 2140 32,3 459
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Holm Biri Travbane 5 20/9 - 08 / 2 2100 35,2 53
14 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -3 -19 500
Fru Jensen 7 Plass 47 100
6 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 11/12 - 08 / 10 2120 34,6 77
e. Minken v. Auvin (S) D. Dalen Momarken Travbane 5 30/11 - 07 / 6 2140 34,4 329
Stall 3 fruer og 2 frøkner D. Dalen Drammen Travbane 6 15/11 - 08 / 15 2520 34,8 524
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Momarken Travbane 5 13/10 - 01 / 2 2140 33,5 323
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 03/10 - 08 / 7 2100 34,2 248
15 2015: -10 -1 -0 -1 -3 -26 358 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lygneodin* 8 Plass 26 358
4 år BRUN V v.Moe Odin J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 15/12 - 07 / 5 2660 37,1 g 43
e. Lygne Borka v. Atom Vinter M. Hultman Färjestad 3 30/11 - 11 / 11 2180 33,5 209
Sverige G. Austevoll Drammen Travbane 0 15/11 - 08 / 10 2520 35,5 g 231
O. Mikkelborg Christoffer Gustavsson G. Austevoll Bjerke Travbane 4 29/10 - 02 / 4 2100 33,2a 186
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Drammen Travbane 9 19/10 - 08 / 10 2120 35,5 131