<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 80.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-1-3 Plass : 4-1

1 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 2100 1 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Momarken Travbane 5 08/12 - 03 / 7 2160 32,1 669
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 7 2140 33,1 g 461
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 12 2100 32,4ag 379
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 3 10/11 - 07 / 5 2660 33,9 84
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Biri Travbane 5 01/11 - 04 / 11 2120 31,9 503
2 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 2 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 4 16/12 - 04 / 1 2140 29,8 154
e. Kos Marie v. Kos Knekten K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/12 - 05 / 1 2140 br g 172
Stall Helt Krise G. Austevoll Biri Travbane 3 04/12 - 07 / 9 2640 32,7 77
O. Østre Anders Langerud (A) K. Kvasnes Forus Travbane 0 29/9 - 09 / 1 2040 31,9 g 34
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Hauge Bergen Travpark 0 17/9 - 05 / 2 2100 30,4 g 122
3 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 500 2018: -21 -0 -0 -2 -12 -47 000
Fjeldbaus 3 Plass 189 500
11 år SVART V v.Bokli Eld G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 10/12 - 03 / 12 2120 33,6 587
e. Aldina v. Alm Svarten K. Malmin Momarken Travbane - 30/11 - 04 / 4 2140 dg 626
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Johansen Bjerke Travbane 4 17/11 - 01 / 10 2100 32,1a 231
K. Malmin Bjørn Kåre Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 04 / 10 2120 30,5 830
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Malmin Bjerke Travbane 0 24/9 - 04 / 12 2100 30,6a 331
4 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 4 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane - 09/12 - 05 / 6 2140 dg 852
e. Cate v. Alm Rigel L. Kolle Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 5 2140 33,2 g 1051
Frode Horstad /Naustdal G. Austevoll Drammen Travbane 5 15/11 - 06 / 12 2120 31,8 g 338
G. Austevoll Annette Stordal (A) G. Gundersen Drammen Travbane 0 13/10 - 03 / 2 2100 32,7a 399
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/10 - 03 / 4 2140 33,1 g 644
5 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 5 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll G. Gundersen Biri Travbane 0 13/12 - 01 / 3 2100 32,5a 317
e. Dally Jerka v. Lund Jerker D. Dalen Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 3 2140 32,9 g 1252
Per Kristian Grindevoll /Grinder D. Dalen Momarken Travbane 0 17/11 - 01 / 3 2140 32,9a 1660
G. Gundersen Per Kristian Grindevoll J. Kvikstad Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 6 1609 br ag 1359
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/10 - 04 / 1 1609 32,4ag 374
6 2019: -7 -2 -0 -0 -2 -36 000 2018: -18 -1 -0 -2 -5 -51 658
Aas Balder 6 Plass 284 658
11 år LYSBRUN V v.H.G. Balder A. Akselsen Drammen Travbane 6 07/12 - 02 / 4 1700 30,5ag 99
e. Aas Besta v. Spang Best A. Tønnesen Bjerke Travbane 3 26/11 - 01 / 3 1609 29,6a 109
Ida Brekke /Voss A. Tønnesen Klosterskogen Travbane 2 12/11 - 08 / 5 2100 30,4a 131
A. Tønnessen Hedda E. Assev (T) A. Tønnesen Bjerke Travbane 0 28/10 - 09 / 14 2160 30,0 742
Sølv m/to svarte bånd&ermr,rekl/hv.fel A. Tønnesen Klosterskogen Travbane P 08/10 - 20 / 1 2100 34,1 P