Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-4 Plass : 6-1-4

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 2100 1 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld M. Gundersen Drammen Travbane 4 07/12 - 02 / 11 1700 28,6a 367
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) R. Sandersen Bjerke Travbane N 11/11 - 21 / 1 2140 32,7 r N
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 05/11 - 05 / 11 1700 29,6a 342
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Bjerke Travbane 0 22/10 - 04 / 5 1609 30,4a 282
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Årjäng 6 11/10 - 12 / 2 1640 30,2 229
2 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 2 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 4 26/11 - 01 / 8 1609 29,7a 198
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* B. Steinseth Biri Travbane 2 20/11 - 01 / 1 2100 30,0 126
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Biri Travbane 6 06/11 - 05 / 8 1609 30,2a 528
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 0 25/10 - 07 / 14 2120 29,9 1447
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 09/10 - 08 / 9 2100 32,5a 261
3 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 3 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll D. Dalen Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 3 2140 32,9 g 1252
e. Dally Jerka v. Lund Jerker D. Dalen Momarken Travbane 0 17/11 - 01 / 3 2140 32,9a 1660
Per Kristian Grindevoll /Grinder J. Kvikstad Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 6 1609 br ag 1359
G. Gundersen Per Kristian Grindevoll G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/10 - 04 / 1 1609 32,4ag 374
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Sagholen Biri Travbane - 25/9 - 04 / 9 2620 dg 1069
4 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 4 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott L. Kolle Bjerke Travbane 3 25/11 - 05 / 6 2160 30,4 578
e. Aceta v. Ilmin J. Øveraasen Drammen Travbane 5 15/11 - 10 / 8 2120 32,6 90
Geir Berger /Langhus G. Gundersen Bjerke Travbane 7 28/10 - 05 / 1 2140 29,2 220
L. Kolle Heidi Moen (T) E. Høitomt Biri Travbane 3 09/10 - 08 / 11 2100 32,5a 153
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Berås Drammen Travbane 6 03/8 - 01 / 1 2100 31,0 63
5 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 5 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 1 2140 32,5 g 49
e. Marthe Røder v. Røder T. Borg Bjerke Travbane 9 13/9 - 02 / 6 2100 28,3a 1601
Martin Wik /Skjeberg Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 01/9 - 01 / 6 2100 28,0a 659
O. Østre Martin Wik O. Østre Kala Landbane 1 11/8 - 05 / 5 1900 27,3a 34
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 05/8 - 04 / 9 2160 30,0 g 72
6 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 6 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) T. Solberg Momarken Travbane 1 17/11 - 01 / 2 2140 31,1a 12
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn T. Solberg Biri Travbane 1 06/11 - 07 / 4 1609 28,7a 15
Børge Wold /Lena T. Solberg Biri Travbane 2 25/10 - 07 / 2 2100 28,4 14
K. Johansen Børge Wold (P) E. Rennesvik Biri Travbane 1 16/10 - 08 / 6 2100 30,2 15
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 1 02/10 - 04 / 9 2120 29,6 12
7 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 7 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen K. Mathisen Biri Travbane 5 04/12 - 07 / 8 2640 33,5 101
e. Moshus Thea v. Ilmin K. Mathisen Biri Travbane 3 20/11 - 01 / 2 2100 30,1 146
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Rakstad Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 6 2100 32,9ag 455
O. Rakstad K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 02 / 5 2100 33,7ag 513
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer K. Mathisen Biri Travbane 6 01/11 - 06 / 5 2100 30,4 675
8 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -19 -1 -1 -2 -7 -56 500
Maurstad Mina 8 Plass 229 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Kvikstad Biri Travbane 4 20/11 - 01 / 5 2100 30,5 45
e. Maurstad Mi v. Spang Best J. Kvikstad Biri Travbane 1 14/11 - 01 / 1 2100 31,0 197
Magne Stenslie /Raufoss J. Kvikstad Biri Travbane 1 01/11 - 04 / 1 2100 32,0 35
A. Stensen Magne Stenslie R. Strøm Biri Travbane 2 16/10 - 08 / 5 2100 30,5 467
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 0 01/10 - 03 / 11 2100 31,2ag 141
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -1 -36 500
Kolnes Karen 9 Plass 239 000
11 år SVART HP v.Fakse* (S) K. Mathisen Bjerke Travbane 0 26/11 - 01 / 5 1609 31,3ag 171
e. Kolnes Lill v. Spikeld K. Mathisen Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 8 1640 32,3ag 1239
Malin S. Øveråsen /Biri D. Dalen Biri Travbane 0 02/10 - 05 / 4 2100 29,7a 731
K. Mathisen Malin S. Øveråsen D. Dalen Biri Travbane 0 20/9 - 06 / 13 2120 br g 651
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek D. Dalen Biri Travbane 6 04/9 - 05 / 12 1609 28,1a 1212
10 2016: -5 -1 -0 -1 -0 -17 500 2015: -18 -1 -0 -2 -6 -57 500
Tyri Stjernen 10 Plass 116 500
6 år RØD V v.Tyri Knekten G. Flåten Drammen Travbane 8 28/11 - 02 / 14 2160 35,0 178
e. Tyri Stjerna v. Røder G. Flåten Drammen Travbane 4 15/11 - 03 / 8 2120 32,0 29
Torkild Øveren /Tyristrand G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 05 / 5 2100 31,4ag 196
D. Dalen Torkild Øveren G. Flåten Bjerke Travbane 3 03/6 - 08 / 4 2140 29,6 261
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Espedal Klosterskogen Travbane - 28/5 - 04 / 8 2100 dg a 249
11 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -2 -0 -7 -70 699
Spikjuni 11 Plass 323 332
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/12 - 04 / 10 1640 30,2 259
e. Spikeldi v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane 5 28/11 - 02 / 10 2120 35,5 85
Tora G. Rolstad Sandbæk /Elverum T. Borg Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 5 2100 32,6a 71
V. Hop Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 06/11 - 07 / 8 1609 31,7ag 766
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Biri Travbane 6 25/10 - 07 / 5 2100 30,0 547