<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Adolf Idsøes Æresløp

Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.001 kr., 40 m. ved 1.700.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 80.000-40.000-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : Trippel : Plass : 2-7-6

1 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -24 000 2016: -17 -1 -0 -0 -9 -51 500
Arnblessen 2040 1 Plass 749 428
12 år SVART H v.Lome Elden A. Erga Forus Travbane 5 24/11 - 04 / 4 2060 27,8 483
e. Heliblessa v. Braute T. Erga Forus Travbane 5 22/9 - 02 / 7 2060 28,0 281
Gunnleif Reinertsen-Bård Hjortnes Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 02 / 9 2100 28,2a 37
A. Erga Gunnleif Reinertsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 21/8 - 07 / 10 2100 25,6a 393
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 16/8 - 07 / 7 1640 25,2 60
2 2018: -21 -0 -4 -3 -6 -78 500 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 2 Plass 1 339 000
10 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 3 03/12 - 01 / 5 2120 28,2 155
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 3 19/11 - 01 / 7 2140 27,0 64
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark - 22/10 - 01 / 2 2120 dg 32
R. Wiig Håkon B. Steine (A) V. Steine Bergen Travpark - 15/10 - 01 / 6 2160 dg 240
svart m/blå ermstriper og reklame H. Steine Bergen Travpark 0 10/10 - 06 / 2 1600 22,1a 896
3 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 3 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 5 18/11 - 08 / 10 2160 27,7 181
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Bjerke Travbane 4 28/10 - 02 / 5 2160 25,9 134
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 24/10 - 04 / 2 1640 br g 1708
P. Midtfjeld Trond Anderssen (T) P. Arvesen Biri Travbane 0 16/10 - 02 / 11 2100 26,0a 854
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek S. Hogner Momarken Travbane 5 06/10 - 09 / 5 1660 27,0 108
4 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 4 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Forus Travbane 2 24/11 - 04 / 6 2060 27,5 75
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Erga Forus Travbane 2 03/11 - 09 / 5 2060 26,1 197
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 0 31/10 - 10 / 7 1600 26,7ag 723
T. Erga T. Erga Forus Travbane 6 05/9 - 10 / 8 2060 25,3 1189
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl C. Sund Bergen Travpark - 27/8 - 01 / 7 1600 dg ag 427
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -4 -1 -3 -461 576
Fjord Jerven 2060 1 Plass 2 106 578
7 år MØRKBR H v.Åsajerven T. Wollebæk Biri Travbane 3 14/11 - 10 / 7 2620 25,4 47
e. Storeng Silva v. Elding T. Wollebæk Färjestad 2 19/9 - 09 / 3 2140 21,1a 122
Ola Martin Aasen-John Inge Floberg T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 12/9 - 10 / 12 2100 23,1ag 26
T. Wollebæk Ola Martin Aasen T. Wollebæk Drammen Travbane 1 22/8 - 10 / 11 2960 24,7 18
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Drammen Travbane 1 09/8 - 05 / 11 2960 27,2 14
6 2018: -10 -2 -4 -3 -0 -700 971 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 2 Plass 3 602 595
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) G. Gundersen Biri Travbane 5 14/11 - 10 / 8 2620 25,6 g 75
e. Gjømle Vinni v. Elding G. Gundersen Sørlandets Travpark 1 24/10 - 04 / 3 1640 23,0 16
Stall Slauragjengen M. Gundersen Biri Travbane 1 16/10 - 02 / 7 2100 24,5ag 12
G. Gundersen M. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/9 - 02 / 1 2140 23,0 13
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 12/9 - 10 / 5 2100 22,5a 24
7 2018: -9 -2 -0 -2 -4 -207 491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 3 Plass 2 480 050
11 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Biri Travbane 4 14/11 - 10 / 3 2620 25,5 190
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Bjerke Travbane 5 23/9 - 02 / 5 2160 23,5 r 171
Stall Eide-Vold J. Bjerring Forus Travbane 0 05/9 - 10 / 11 2080 br 107
J. Bjerring J. Bjerring Momarken Travbane 3 15/8 - 10 / 7 2140 24,3a 39
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Sørlandets Travpark 4 18/7 - 09 / 8 2609 24,1a 279
8 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 4 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 18/11 - 08 / 6 2160 26,6 19
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Forus Travbane 1 31/10 - 10 / 12 1600 23,4a 49
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Biri Travbane 3 16/10 - 02 / 8 2100 25,1a 150
T. Solberg Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 1 05/10 - 05 / 9 2120 25,2 g 181
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 12/9 - 10 / 6 2100 24,3ag 1069
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 5 Plass 1 244 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Hop Biri Travbane 6 14/11 - 10 / 9 2620 25,7 g 282
e. Evenspia v. Pål Even V. Hop Sørlandets Travpark 2 24/10 - 04 / 5 1640 23,2 102
Joakim Rasmussen /Kapp V. Hop Bjerke Travbane 2 23/9 - 02 / 3 2140 23,4 70
V. Hop Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 12/9 - 10 / 10 2100 23,0a 104
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 3 29/8 - 10 / 8 2140 23,8a 71
10 2018: -6 -0 -0 -2 -1 -40 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 6 Plass 3 149 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Leangen Travbane 2 09/11 - 02 / 14 2220 25,2 g 22
e. Jerkegnista v. Pilmingnist G. Gundersen Leangen Travbane 1 26/10 - 08 / 7 2160 26,2 g 10
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Momarken Travbane 2 17/10 - 02 / 9 2780 26,6 g 13
T. Borg Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Borg Bjerke Travbane 3 23/9 - 02 / 4 2160 22,9 154
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Torvinen Bjerke Travbane 3 13/9 - 06 / 6 2140 22,9 178
11 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 7 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Bergen Travpark 1 03/12 - 01 / 7 2140 27,0 20
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Forus Travbane 1 24/11 - 04 / 7 2080 26,5 23
Kjell Sunde-Roy Espedal G. Austevoll Biri Travbane - 14/11 - 10 / 5 2620 dg 739
E. Høitomt Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 1 03/11 - 09 / 4 2060 25,6 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Steine Forus Travbane 0 31/10 - 01 / 9 2100 30,0 139
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 2080 1 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 28/11 - 09 / 6 1700 25,6a 369
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 24/10 - 04 / 14 1660 dv 233
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Bergen Travpark - 10/10 - 06 / 8 1600 dv a 248
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Forus Travbane 1 15/9 - 02 / 6 1640 23,5 13
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 14/6 - 09 / 6 1609 21,5a 1536
13 2018: -8 -2 -1 -1 -2 -59 000 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500
Tin Tveiten 2 Plass 2 605 054
12 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Drammen Travbane 5 28/11 - 09 / 8 1700 25,4ag 184
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 6 07/11 - 06 / 4 1609 22,2a 124
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 24/10 - 04 / 13 1660 22,9 93
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Bergen Travpark 4 10/10 - 06 / 9 1600 20,6a 59
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 29/9 - 02 / 7 2080 23,2 20
14 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -67 000 2017: -6 -2 -1 -0 -2 -73 000
Tekno Odin 3 Plass 10 484 803
10 år SVART H v.Moe Odin P. Midtfjeld Drammen Travbane 3 28/11 - 09 / 4 1700 24,9a 27
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Biri Travbane 2 14/11 - 10 / 15 2640 24,6 51
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO U. Ohlsson Bergsåker 1 31/10 - 06 / 15 2180 21,5 13
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bollnäs 1 16/10 - 09 / 5 2140 22,7a 10
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bergen Travpark 2 10/10 - 06 / 7 1600 20,3a 22
15 2018: -14 -9 -2 -2 -1 -896 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 4 Plass 5 943 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Drammen Travbane 4 28/11 - 09 / 10 1700 25,2ag 34
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Jarlsberg Travbane 4 07/11 - 06 / 5 1609 22,0a 37
Anita Wergeland /Dalsøyra K. Kvasnes Forus Travbane 1 31/10 - 01 / 8 2100 24,5 10
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) K. Kvasnes Bergen Travpark 1 15/10 - 01 / 4 2160 27,3 10
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 1 10/10 - 06 / 4 1600 19,9a 76