Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 105.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-1-2 Plass : 5-1-2

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -3 -2 -6 -57 425
Precious Pearl* (S) 2100 1 Plass 135 153
9 år BRUN HP v.Pearsall Hanover* (US) C. Trotter Bjerke Travbane - 12/11 - 03 / 7 2100 dg a 53
e. Lovely Thing (S) v. Zoot Suit (US) C. Trotter Färjestad - 31/10 - 07 / 4 2140 br g 274
Sverige C. Trotter Färjestad 7 19/10 - 04 / 15 2140 17,6a 166
E. Rennesvik Petra Nilsson C. Trotter Axevalla 3 29/8 - 03 / 1 2140 17,7a 84
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek A. Andersson Färjestad 5 17/8 - 05 / 4 2140 15,6a 445
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -0 -0 -0 -7 -21 491
Borga Go On (S) 2 Plass 173 739
8 år BRUN HP v.Flirtin Man (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 25/11 - 06 / 2 2640 19,4 g 644
e. I'm Possessed (US) v. Self Possessed* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/11 - 03 / 4 2600 18,0a 332
Veronica Fjellstad-Kristian Aurstad A. Valstad Momarken Travbane 7 17/10 - 04 / 5 2640 18,6 1080
E. Høitomt Andreas Kalberg L. Kolle Bjerke Travbane 5 01/10 - 01 / 1 2100 17,6a 57
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. van der Wal Axevalla 0 18/3 - 04 / 1 2140 17,3a 535
3 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -4 421 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
King Amour 3 Plass 106 896
9 år BRUN V v.Astro Amour M. E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/11 - 01 / 2 1609 dg a 40
e. Lady Fran v. Songcan (US) G. Gundersen Bjerke Travbane - 12/11 - 03 / 5 2100 dg a 82
Lise Wenche Karlsen /Kråkerøy E. Høitomt Bjerke Travbane 4 01/10 - 01 / 8 2100 17,4a 217
G. Austevoll Karoline Lund Solberg (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 17/9 - 01 / 3 2100 18,4a 119
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Drammen Travbane 6 08/9 - 01 / 3 2100 18,9 32
4 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -12 679 2018: -20 -0 -1 -0 -13 -40 523
C.C. Siri 4 Plass 210 438
8 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Biri Travbane 0 16/10 - 03 / 4 1609 18,3a 589
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 0 30/9 - 09 / 10 2100 17,0a 252
Leif Brenden-Odd Brenden K. Brenden Biri Travbane 0 20/9 - 05 / 6 1609 16,3ag 427
K. Brenden Leif Brenden K. Brenden Färjestad 5 07/9 - 10 / 12 2160 16,0 1374
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Biri Travbane 0 28/8 - 05 / 3 2100 16,4a 717
5 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -6 000 2015: -5 -1 -0 -0 -2 -15 000
Eck Jolly 5 Plass 85 000
6 år BRUN V v.Giant Chill* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/11 - 02 / 7 2100 21,5a 262
e. Jola Santana (DE) v. Buvetier D'aunou* (FR) H. Holm Bjerke Travbane 4 12/11 - 01 / 7 1609 16,6a 149
Anette Riise /Oslo D. Dalen Bjerke Travbane 0 28/10 - 10 / 6 2160 br g 187
V. Hop Anette Riise Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 07/10 - 22 / 1 2140 19,3 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 08/10 - 03 / 11 2100 16,9a 1186
6 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -4 606 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -7 000
Stein Bonanza 6 Plass 89 606
9 år RØD V v.Steinlager (S) C. Tuverud Bjerke Travbane 4 24/11 - 01 / 6 1609 18,6a 265
e. Loulou Bonanza v. Ideal Du Gazeau (FR) R. Kruse Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 02 / 11 1609 16,1a 936
Gro Bråten /Årnes R. Kruse Bjerke Travbane 0 21/10 - 02 / 6 1640 dist g 400
C. Tuverud Gro Bråten G. Gundersen Biri Travbane 0 16/10 - 03 / 10 1609 18,1a 776
Rød,hvitt sk.stk,sv.seler&mansj,rekl R. Kruse Bjerke Travbane 0 26/8 - 05 / 8 2160 20,4 915
7 2015: -15 -0 -2 -0 -6 -26 193 2014: -11 -0 -1 -2 -6 -28 869
King Va Bene 7 Plass 83 062
7 år BRUN V v.Ganymede (FR) H. Holm Bjerke Travbane 0 24/11 - 01 / 5 1609 18,7a 47
e. Sweet Pine v. Pine Chip* (US) H. Holm Drammen Travbane 5 13/10 - 04 / 1 2100 17,7a 157
Jan Andersen /Oslo H. Holm Momarken Travbane 5 29/9 - 01 / 5 2140 17,8a 284
H. Holm Karoline Lund Solberg (T) H. Holm Bjerke Travbane 5 24/9 - 05 / 6 1609 15,9a 470
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl O. Østre Drammen Travbane 0 08/9 - 01 / 7 2100 19,5 221
8 2016: -12 -0 -0 -1 -3 -15 000 2015: -10 -0 -0 -1 -3 -13 926
Zippo (S) 8 Plass 108 797
7 år BRUN V v.Zerberus* (DE) L. Kolle Momarken Travbane - 30/11 - 01 / 2 2140 dg a 267
e. Absolute Frost* v. Myles Hanover (US) P. Nilsen Momarken Travbane 0 10/11 - 01 / 9 1640 19,0ag 296
Per Kristian Ranum-Natascha Ranum L. Kolle Bjerke Travbane 4 24/9 - 05 / 7 1609 15,8a 223
L. Kolle Thor Einar Ranum M. Andersson Bjerke Travbane 4 23/7 - 02 / 1 2100 16,4a 97
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Andersson Arvika 0 13/7 - 04 / 6 2500 18,3a 311
9 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -7 382
No Limitation* (S) 9 Plass 85 725
8 år BRUN V v.Smasher* (US) P. Thuresson Momarken Travbane 0 30/11 - 01 / 4 2140 18,6a 1608
e. Porta Cath* (S) v. On Guard* (S) P. Thuresson Bjerke Travbane 4 12/11 - 03 / 1 2100 19,5a 407
Sverige P. Thuresson Momarken Travbane 0 17/10 - 01 / 7 2140 18,3a 675
P. Thuresson P. Thuresson Momarken Travbane 0 29/9 - 01 / 11 2140 17,9a 1077
rød m/"v" i hvitt. S. Gulbrandsen Momarken Travbane 7 08/9 - 04 / 4 2140 20,6 503
10 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -0 -1 -1 -5 500
Saturday Speed 10 Plass 108 000
9 år MØRKBR V v.Magnetic Power (US) K. Johansen Momarken Travbane 4 30/11 - 01 / 3 2140 17,9a 446
e. Saturday Sun v. Anders Crown* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 6 01/10 - 01 / 10 2100 17,6a 893
Ivar Andresen /Kolbu G. Gundersen Bjerke Travbane - 17/9 - 01 / 11 2100 dg a 314
K. Johansen Øyvind Ruud O. Kjenner Momarken Travbane - 09/6 - 01 / 3 2140 dg a 1235
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Storås Bjerke Travbane 0 15/1 - 05 / 1 2100 21,9ag 376
11 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Happy Anka 11 Plass 141 500
9 år BRUN HP v.Gigant Neo* (S) C. Kjenner Momarken Travbane 0 27/10 - 03 / 6 2140 17,0a 795
e. One And Only v. Giant Cat* (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 14/10 - 03 / 2 2100 16,4a 754
Nina Danielsen /Slitu C. Antonsen Bjerke Travbane 0 30/9 - 09 / 8 2100 16,4a 781
C. Antonsen Erling Danielsen E. Schie Biri Travbane 6 20/9 - 05 / 1 1609 15,8a 185
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/9 - 02 / 8 2640 17,8a 688