<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-2 Plass : 1-9-2

1 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -61 500
Lome Lotta 2140 1 Plass 290 500
7 år MØRKBR HP v.Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 30/11 - 07 / 8 2140 31,5 16
e. Lomepila v. Åsrapp J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 08/9 - 05 / 6 2140 30,0 r 17
Leidulf Storhaug /Kleppe O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 21/8 - 09 / 3 2100 29,7 36
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Kala Landbane 1 11/8 - 01 / 8 1900 31,5 20
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane - 07/7 - 01 / 9 2140 dg 23
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 2 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 24/11 - 04 / 6 2100 33,6a 49
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane 5 04/11 - 09 / 3 2140 31,3 62
Camilla Aakhus /Bygland G. Austevoll Bjerke Travbane 4 28/10 - 09 / 2 2140 30,0 392
G. Austevoll Jan Morten Hansen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 04 / 7 2100 30,8 270
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane - 20/8 - 09 / 12 2120 dg 439
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 3 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/11 - 02 / 3 2140 35,5 g 136
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Biri Travbane 6 06/11 - 07 / 1 1609 30,3a 50
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Momarken Travbane 3 27/10 - 04 / 7 1640 28,8a 97
C. Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 1 09/10 - 03 / 1 2100 30,8a 92
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 3 22/9 - 02 / 5 2140 34,0a 103
4 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 4 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 06 / 12 2100 31,0a 444
e. Påluna v. Pål Even G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 03/10 - 04 / 14 2120 30,4 768
Tore Sandaker /Slitu E. Høitomt Biri Travbane 5 20/9 - 06 / 6 2100 31,3 104
G. Antonsen Bente Dramstad G. Antonsen Bjerke Travbane 6 09/9 - 09 / 4 2140 31,2 g 307
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 8 1640 31,3 540
5 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -22 -0 -1 -3 -10 -42 694
Amorikken 5 Plass 51 194
6 år SVART V v.Fakse* (S) K. Ødegaard Biri Travbane 0 04/12 - 07 / 7 2640 33,7 g 84
e. Amor Ida v. Pål Even K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 24/11 - 04 / 9 2100 34,3ag 88
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet O. Østre Biri Travbane 5 14/11 - 01 / 4 2100 33,9 g 206
K. Ødegaard S. Eilefsen Sørlandets Travpark 3 24/10 - 01 / 1 2140 30,5 g 382
blå m/rød bunn. S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 03 / 15 2120 33,4 g 2968
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Torpa Ole 6 Plass 45 802
5 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/11 - 04 / 10 2100 37,0a 68
e. Vita Vinna v. Pål Even V. Hop Bjerke Travbane 3 11/11 - 09 / 9 2180 33,3 69
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 23/10 - 03 / 2 2100 30,0a 97
L. Kolle Per Dave Holtung (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 09/10 - 03 / 4 2100 31,3a 103
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Gundersen Momarken Travbane 0 25/8 - 02 / 11 2140 34,5a 57
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 2160 1 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 7 2140 33,1 g 461
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 12 2100 32,4ag 379
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 3 10/11 - 07 / 5 2660 33,9 84
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane 5 01/11 - 04 / 11 2120 31,9 503
gul m/svart skråbånd. O. Brenden Åmål - 16/8 - 06 / 15 2120 dg 201
8 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 2 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest S. Weberg Momarken Travbane 0 17/11 - 01 / 4 2140 br a 855
e. Temlinn v. Alm Hadar J. Dahl Bjerke Travbane 0 21/10 - 05 / 5 2140 dist 494
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen W. Hestad Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 9 1640 30,7ag 601
S. Weberg Wenche Hestad (A) W. Hestad Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 8 2140 dist a 1152
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/9 - 04 / 7 1609 32,4a 77
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 3 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Sørlandets Travpark 4 06/12 - 03 / 13 2160 31,9 555
e. Flåli Frøkna v. Schuvar K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 27/11 - 03 / 3 2620 35,1 g 769
Runa Haugen Strømnes /Råde K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 17/11 - 01 / 7 2140 32,9ag 882
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Biri Travbane 3 06/11 - 07 / 3 1609 30,0a 661
svart m/oransje ruterfelt og ermer K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 12 1640 29,9a 232
10 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 4 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Momarken Travbane - 30/11 - 04 / 2 2140 dg 876
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 02 / 10 2100 31,0ag 610
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 01 / 4 2620 31,6 665
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 27/10 - 04 / 8 1640 32,1ag 670
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 13/10 - 03 / 7 2100 br ag 231