<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.33,0 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.31,5 og dårligere.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-8 Plass : 7-1-8

1 2016: -7 -0 -1 -1 -3 -40 000 2015: -6 -2 -1 -0 -1 -32 200
Lavendel 2140 1 Plass 72 200
4 år SVART HP v.Norheim Faksen O. Sagholen Momarken Travbane 1 30/11 - 08 / 11 2160 34,2 46
e. Horgen Kvidy v. Moe Odin O. Sagholen Drammen Travbane - 15/11 - 08 / 4 2500 dg 71
Nina Eilen Vartianen /Gan O. Sagholen Momarken Travbane 1 27/10 - 08 / 4 2140 33,1 137
E. Høitomt Nina Eilen Vartiainen G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 30/8 - 01 / 3 2100 dg 398
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Sagholen Biri Travbane 7 14/8 - 09 / 4 2100 38,9 g 74
2 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2017: -12 -1 -0 -1 -4 -40 527
Odd Hera 2 Plass 120 018
6 år BRUN HP v.Voje Faks O. Sagholen Momarken Travbane 5 17/11 - 07 / 2 2140 35,8 g 356
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten J. Kontio Romme 5 23/10 - 02 / 6 2140 34,6 50
Oddvar Østborg /Levanger O. Østre Momarken Travbane 0 06/10 - 02 / 2 2140 br ag 388
O. Sagholen O. Østre Drammen Travbane 1 28/9 - 09 / 5 2100 34,2 g 121
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl S. Eilefsen Jarlsberg Travbane 0 02/7 - 09 / 2 2100 35,7 g 948
3 2018: -13 -1 -2 -2 -4 -59 000 2017: -10 -0 -0 -1 -0 -5 000
Spang Virmar 3 Plass 138 500
9 år BRUN V v.Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane 4 19/11 - 02 / 6 2100 34,2a 139
e. Spang Koso v. Kos Knekten J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 22/4 - 02 / 4 2160 dist g 217
Stall Lindalen J. Kvikstad Bjerke Travbane 8 01/4 - 09 / 13 2160 33,7 g 175
O. Mikkelborg Terje Lindalen J. Kvikstad Momarken Travbane 5 10/3 - 02 / 5 2140 33,2 109
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 25/2 - 04 / 3 2140 33,6 153
4 2018: -25 -5 -2 -2 -9 -159 500 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 4 Plass 250 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Momarken Travbane 8 30/11 - 08 / 10 2160 36,5 241
e. Trollemma v. Ilmin O. Kjenner Bjerke Travbane 6 11/11 - 09 / 1 2140 36,5 g 620
Trond Solskau /Rolvsøy G. Austevoll Momarken Travbane 4 27/10 - 08 / 2 2140 36,2 g 24
G. Austevoll Trond Solskau O. Kjenner Momarken Travbane 4 06/10 - 08 / 3 2140 34,5 279
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Kjenner Drammen Travbane 0 28/9 - 09 / 6 2100 37,0 g 361
5 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -0 -0 -4 -11 689
Turbo Martin 2160 1 Plass 48 689
7 år SVART V v.Åsajerven K. Brenden Bjerke Travbane 6 24/11 - 04 / 1 2100 36,2ag 202
e. Arjavesla v. Haakesjur G. Gundersen Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 4 2140 36,0ag 106
Leif Brenden /Skotterud M. Gundersen Momarken Travbane 0 08/9 - 05 / 15 2160 dist g 1152
K. Brenden Leif Brenden M. Gundersen Biri Travbane 0 14/8 - 05 / 15 2120 32,8 g 633
gul m/svart skråbånd. G. Gundersen Biri Travbane 0 24/7 - 09 / 7 2100 32,8 350
6 2018: -5 -1 -0 -1 -3 -31 000 2017: -10 -2 -2 -0 -3 -57 579
Veels Netta 2 Plass 171 079
8 år BRUN HP v.H.G. Balder J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 10/11 - 08 / 8 2180 33,0 g 39
e. Veels Stjerna v. Spang Best J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 31/10 - 05 / 5 2100 33,4 g 13
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 13/10 - 01 / 7 2140 33,4 g 38
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 08/9 - 09 / 1 2140 33,8 15
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bjerke Travbane P 19/8 - 23 / 5 2160 38,2 g P
7 2018: -13 -0 -0 -2 -6 -31 000 2017: -16 -0 -0 -2 -7 -33 000
Stjerne Ball 3 Plass 221 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Drammen Travbane 0 28/11 - 02 / 11 2140 37,1 g 184
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Drammen Travbane 4 15/11 - 06 / 6 2100 31,9 83
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Momarken Travbane 6 17/10 - 02 / 2 2680 33,6 328
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 5 25/9 - 04 / 7 2620 31,5 127
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 8 04/9 - 04 / 9 2120 33,3 g 27
8 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -10 000
Wik Viking 4 Plass 80 076
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Färjestad 1 26/10 - 03 / 2 2140 32,7 367
e. Marthe Røder v. Røder T. Horpestad Färjestad - 28/9 - 10 / 9 2180 dg 22
Stall Godis O. Kjenner Årjäng 3 18/9 - 08 / 10 2160 32,9 g 59
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 31/8 - 10 / 2 2100 br ag 1486
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Biri Travbane 3 31/7 - 01 / 6 2100 32,4 123
9 2016: -9 -0 -0 -1 -4 -13 404 2015: -18 -0 -0 -2 -8 -30 667
Lysjö Snärta* (S) 5 Plass 82 915
9 år BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) K. Larsson Drammen Travbane 0 15/11 - 03 / 5 2100 33,5 g 645
e. Lysjø Prisma* (S) v. Pærlepilen (S) K. Larsson Örebro 7 05/11 - 01 / 3 2140 35,4 g 304
Sverige K. Larsson Årjäng 0 20/9 - 07 / 5 2140 dist g 1234
K. Larsson K. Larsson Åmål 6 13/9 - 06 / 4 2100 33,3 g 912
blå med hvit rombe på grått bånd. K. Larsson Gävle 0 10/9 - 02 / 2 2640 dist g 743
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -1 291 2017: -11 -1 -2 -2 -5 -56 000
Monarken 6 Plass 149 443
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld C. Antonsen Momarken Travbane - 10/11 - 07 / 4 2640 dg 60
e. Grøtte Perla v. Pål Even C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 02 / 9 2520 33,5 g 150
Jarl Erik Nordland /Trondheim C. Antonsen Momarken Travbane 5 13/10 - 05 / 4 2640 33,4 g 101
C. Antonsen C. Antonsen Årjäng 1 18/9 - 08 / 7 2160 32,2 81
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Årjäng 6 30/8 - 07 / 7 2160 32,9 g 171