<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:50 V65-6
V5-4
DD-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-4 Plass : 6-3-4

1 2018: -8 -1 -2 -1 -2 -64 855 2017: -18 -2 -4 -2 -6 -101 225
Quentin Frontline* (S) 2100 1 Plass 418 898
9 år BRUN V v.Rotation* (US) J. Åsen Åby 6 22/11 - 11 / 1 2140 16,3ag 48
e. Carly (S) v. Gift Box* (US) D. Dalen Momarken Travbane 6 10/11 - 06 / 11 2140 17,0ag 126
Sverige I. Nyberg Jarlsberg Travbane 1 30/10 - 02 / 3 2100 17,0a 18
G. Austevoll Allan Åkerman (A) E. Høitomt Biri Travbane 3 25/10 - 06 / 6 2100 17,3a 29
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 1 01/10 - 01 / 6 2100 16,5a 16
2 2016: -6 -0 -0 -1 -1 -6 500 2015: -14 -0 -1 -3 -2 -25 000
Phoenix Frecel 2 Plass 98 500
6 år SVARTBRUN V v.Magnetic Power (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 03/11 - 01 / 3 2100 16,1a 95
e. Topaz Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) J. Undem Klosterskogen Travbane 0 20/10 - 05 / 3 2100 20,4ag 339
Krzysztof Henryk Bury /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 0 11/10 - 03 / 5 2609 16,8a 410
T. Solberg Krzysztof Henryk Bury J. Undem Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 03 / 2 1700 17,2ag 125
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Undem Sørlandets Travpark 0 19/9 - 07 / 3 1609 19,6ag 193
3 2019: -5 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -9 -0 -0 -3 -1 -64 000
S.J.'s Victoria (S) 3 Plass 681 500
9 år SKIMMEL HP v.S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/11 - 06 / 3 2640 19,5 g 23
e. Lina Crown (S) v. Crown Sweep (US) D. Dalen Bjerke Travbane 2 18/11 - 03 / 3 2100 16,0a 67
Cecilie Jensen /Revetal L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 03/11 - 01 / 2 2100 14,9a 108
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Momarken Travbane 5 27/10 - 03 / 3 2140 16,9a 387
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Rennesvik Bjerke Travbane - 10/9 - 01 / 3 2100 dg a 64
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -32 000
Diana Hill 4 Plass 221 500
8 år BRUN HP v.Adams Hall* (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 5 27/11 - 05 / 8 2120 17,5 218
e. Tintti Palema (S) v. Alf Palema* (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 2 23/10 - 06 / 3 2100 15,5a 414
Paul Jensen /Rykene J. Undem Sørlandets Travpark 0 18/10 - 04 / 10 2140 17,1 282
J. Undem Per Øyvind Hoksrud J. Undem Sørlandets Travpark 3 27/9 - 07 / 2 2140 16,3a 42
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 4 26/7 - 08 / 9 2140 16,1a 53
5 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Escape Boko (S) 5 Plass 276 330
7 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) L. Kolle Biri Travbane 3 20/11 - 05 / 9 2600 17,3ag 42
e. Lucky Lavec* (S) v. Pine Chip* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 05/11 - 03 / 7 2600 16,9a 95
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/9 - 02 / 15 2160 19,9 g 139
L. Kolle Trond Anderssen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/2 - 06 / 9 2160 17,9 39
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 4 21/1 - 05 / 10 2160 17,8 20
6 2019: -5 -1 -1 -1 -1 -36 000 2018: -11 -2 -2 -1 -2 -63 991
Zoot Va Bene 6 Plass 354 050
9 år BRUN V v.From Above* (S) A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 07/11 - 05 / 9 2100 dg a 225
e. Chippychip G.T.* v. Defi D'aunou* (FR) L. Kolle Årjäng 5 11/10 - 10 / 1 1640 13,8a 21
Hedda E. Assev /Kvelde L. Kolle Sørlandets Travpark 1 27/9 - 07 / 7 2140 15,7a 17
Å. Tengsareid Hedda E. Assev (T) L. Kolle Biri Travbane 0 04/9 - 06 / 9 2600 18,2a 67
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Bjerke Travbane 3 19/8 - 06 / 9 1609 12,4a 136
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -1 -1 -1 -3 -34 500
Bippe Native 7 Plass 127 000
6 år SVART V v.Victory Abroad* (US) S. Løvvold Jarlsberg Travbane - 27/11 - 02 / 6 2100 dg a 33
e. Ozofin v. Super Arnie* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 05 / 1 2609 19,1a 90
Linda Neslow-Tore Andresen S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 30/10 - 21 / 2 2100 18,9 P
H. Holm Linda Neslow Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 29/8 - 08 / 3 2140 dg 165
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Drammen Travbane - 03/8 - 04 / 5 2100 dg 57
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jag Va Bene 8 Plass 127 500
9 år M.BRUN HP v.Rite On Line (US) F. Hamre Klosterskogen Travbane - 26/11 - 04 / 1 1700 dv0 a 63
e. Jag Forever v. Jag De Bellouet* (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 13/11 - 05 / 9 2609 18,3a 134
Trond Huserbråten-Mette Huserbråten D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 06 / 8 2100 16,4a 401
K. Johansen Mette Huserbråten F. Hamre Sørlandets Travpark 0 07/6 - 02 / 7 2140 17,2a 125
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 28/5 - 06 / 4 2500 18,2a 116
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -0 -2 -10 000
Be My Bullet 9 Plass 116 000
7 år BRUN V v.Steinlager (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 26/11 - 04 / 9 1700 18,2a 80
e. Three Wheeler (US) v. Baltic Speed (US) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 13/11 - 05 / 5 2609 18,0a 63
Knut Roar Stein /Stokke T. Borg Jarlsberg Travbane 2 23/10 - 04 / 6 2609 17,5a 124
T. Borg Knut Roar Stein J. Eilertsen Jarlsberg Travbane - 30/8 - 03 / 7 1609 dg a 102
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl M. Gundersen Drammen Travbane 0 22/8 - 03 / 11 2100 16,8a 204
10 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -20 -0 -1 -4 -9 -67 333
Janske (DE) 10 Plass 258 905
7 år RØD HP v.Offshore Dream* (FR) S. Jessen Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 05 / 6 2100 18,2a 19
e. Kosmos Queen (NL) v. Nuclear Kosmos* (US) S. Jessen Jarlsberg Travbane 1 23/10 - 06 / 4 2100 15,4a 47
Anita Pettersen /Ekne E. Bot Berlin-Mariendorf 7 01/8 - 11 / 1 1900 15,0a 68
S. Jessen E. Bot Berlin-Mariendorf 1 25/7 - 10 / 1 1900 15,5a 51
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek E. Bot Gelsenkirchen 3 15/7 - 07 / 1 2000 16,1a 214
11 2015: -15 -0 -0 -1 -3 -10 500 2014: -8 -0 -0 -0 -3 -7 500
Antaro (NL) 11 Plass 115 580
8 år MØRKBR V v.Freiherr As* (DE) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/11 - 04 / 10 2100 18,1a 539
e. Tex Victoria (DE) v. Texas (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 05/11 - 01 / 11 1700 dg a 963
Jarle Gunstad /Skien T. Solberg Sørlandets Travpark 5 18/10 - 04 / 4 2140 16,9 859
M. Høitomt Jarle Gunstad K. Malmin Bjerke Travbane 0 01/10 - 01 / 11 2100 18,5ag 477
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 15/9 - 05 / 7 1700 17,7ag 238
12 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 12 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 01 / 10 2100 16,2a 92
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) T. Mjøen Jarlsberg Travbane 2 30/10 - 02 / 1 2100 17,2a 52
Rune Sundhaug /Holmestrand T. Espedal Bjerke Travbane 0 29/7 - 10 / 6 2100 17,9a 306
C. Engebråthen C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 15/7 - 05 / 1 2100 16,5a 346
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 06/7 - 02 / 6 2500 16,9a 131